Aşkınızı tekrar kazanmak için neler yapardınız?

istenmeyen tartışmalar yüzünden aşık oldugunuz değer verdiginiz sevgilinizden ayrıldınız onu tekrar kazanmak için neler yaparsınız

0|0
73

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Elimden gelen herseyi yapardim savasirdim vazgecmezdim.:D

0|0
    0|0
    • katılıyorum sana AŞK uğrunda herşey yapılır değerli bir insan için ama.?e:)

• Güzel bir yüzük bide cicek.al ama gercwkten seviyorsan o masrafi yap :D he bide guzwl parfum al güzel seyler soylemwye devam et :D biraz vakit geciren mesela sinemaya gidin beraber alisberise felan cikin yemege cikart kizi ohhoo bir sürü secenwk var yha haci :D

• Var var da kendisi burda değil o adanada oturuyor bense batman da orası imkansız ışte:)

• artık aşk için hiç bir emek harcanmaması gerektiğini öğrendim

0|0
    0|0
  • Yapar(d)ım herseyi..

0|0
    0|0
  • eğer çok seviyorsam herşey yapardım :)

0|0
    0|0
  • Özür dilerim daha ötesine gitmem

0|0
    0|0
  • Ben Herşeyi yaptım ama o hiçbirşey yapmaya tenezzül etmedi...herşeyi benden bekledi onunda buna göre hareket ediceni söyledi ama hiçbirşey yapmadı...yaptım desede yalan yine benden bekledi ben yapmayınca da terk etti...ne yapacaksın emek sarfetmeden bekleyeceksin oluyorsa olur olmazsa olmaz zorlamaya gerek yok bence..

0|0
    0|0
    • Aynen ya ne yapsan yararlanamyorsun benim de aynısı başıma geldi elimden gelen herşeyi yaptım ama boş dönmedi

Erkekler Ne Diyor 3

Yükleniyor...