Siz olsanız hangisini seçerdiniz ve neden?

Nuri şahin ömer toprak hakan çalhanoğlu gibi isimler türk milli takımını seçmesine rağmen emre can eren derdiyok ilkay gündoğan gibi isimler farklı ülkeleri seçmişlerdir. Sizce bu doğru bir davranış mı? Siz olsanız ne yapardınız?

Not: ömer toprakın almanya milli takımında kadro bulamayacağını düşündüğünden türk milli takımını seçtiği söylenmişti bu konuda ne düşünüyosunuz?

0|0
47

En İyi Erkek Görüşü

• Milli takımımız çağırdığı zaman milli duygular ağır basmalıydı ve türk milli takımını seçmeliydiler.

Türk milli takımı angora seviyesine düşse dahi...

çünkü bu kariyerdende,

alacağın paradanda

olacağın transferdende çok çok önemli.

1|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 6

• Ya şimdi şöyle bir durum var ben konyalıyım ama izmirde yaşıyorum bana nerelisin dendiğinde ben göğsümü gere gere hiç konya merkezi görmediğim halde Konyalıyım diyorum Ama Altay Buca spor Göztepe Karşıyaka Konya sporla maç yaptığında İzmir takımlarını tutuyorum Vatancılık memleketçilik ayrı futbol klübü ayrı diye düşünüyorum... Almanya ile Türkiye savaş yapacak deseler bence hepsi Türkiye tarafında olur olaya sadece spor olarak bakmak lazım diye düşünüyorum vatana ihanetle alakası yok... (Bu benim fikrim)

0|0
    0|0
  • açıklaması basit, nuri gönülden milli takımı seçti aynı şekilde hakanda öyle diğerleri ise kariyerini düşündü

0|0
    0|0
  • Al birini vur ötekine derim ben

0|0
    0|0
  • neden olmasın normal karşılanmalı sonuçta o ülkenin ekmeğini yiyorlar, doğduğun yer değil doyduğun yer vatanındır uygun bu konuya

0|0
    0|0
  • haklı diyorum

0|0
    0|0
  • hımm bu bu da güzel

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• şahsi düşünce içersine girince durum farklılaşabiliyor.ama onlara neden milli takımı seçmedin gibi bir soru sormamıza da gerek yok.tamamen özgür bir iradedir bu.tabi ki başarılı Türk oyuncuları milli kadromuzda görmeyi isteriz ama isteyen istediğini seçme hakkına da sahip.

0|0
    1|0
  • çok yanlış ırkını inkar etmektir bu

1|0
    0|0
  • Herkesin milli duygularının çok yüksek olması beklenemez. Saygı duymak zorundayız.

0|0
    0|0
  • Onlar oralarda doğup büyüdükleri için oralarda oynamanın daha bir gurur kaynağı olduğunu düşünüyorlar ama yanılıyorlar umarım kendileri de bir gün seçer ay-yıldızlı formayı,ay-yıldızlı forma şerefitr

0|0
    0|0
Yükleniyor...