Evleneceğiniz ya da yeni bir başlangıç yapacağınız erkeğin hovarda olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Soru son derece açık, hadi aklınızı kullanıp cevaplayın:)

KIZLAR! Evleneceğiniz ya da yeni bir başlangıç yapacağınız erkeğin hovarda olup olmadığını nasıl anlarsınız?

Güncellemeler:
Ben biraz farklı düşünüyorum, çapkın tipler ciddi beraberliklerinde eşlerinin çok bakımlı olmasını istemezler ya da çok güzel görünmesini! Çünkü insan karşısındakini kendisi gibi bilir:)

0|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Hayatına giren kişi sayısı iyi bir kriter olabilir tabi bunu doğru söylemesi önemli. Asla cinsellikten bahsetmez. Etrafında çok kız olmaz ve olanlarla da seviyesi bellidir. Ailesini umursamaz tavirlar takinmaz. Bi gun arayip uc gun aramamazlik yapmaz. Merak eder. Koruma icgudusu vardir. Sizin endise etmeyeceginiz bir konuda cok fazla endiselenebilir... Kızlar dedin ama yazmak istedim...

2|0
    0|0
  • hovarda olunca evlenmeyecekmisin :)

erkek dedigin hovarda olucak biraz kiz gbi evde oturup aksama kadar temizlik yapsin bide istersen :)

1|1
    0|0
  • Kızlara benden bir tüyo. Erkekler çok beceriksizdir. Nasıl bir tip olduğunu kesinlikle çok kolay anlarsınız. Yeter ki bazı şeylere kaptırmayın kendinizi

0|0
    0|0
  • hovarda ne amk

1|0
    0|0
  • kızlar demiş kızlardan çok erkekler yorum yapmış. Bi karar verin nesiniz siz.

0|0
    0|0
  • gozlerden anlaısılır bence:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Belli ediyorlar bir şekilde .

1|0
    0|0
  • Açıkcası şöyle bir bakıp hovarda bu diyerek hemen kaçış planlarına soyunmam. İlgisi varsa gelir zaten ilişki içerisinde ki tutumuna ve uyumumuza bakarım.Ne kadar özen gösteriyorsa o kadar özen gösteririm.Baktım ki kendisini geri çekiyor hemen bende çeklirim ve bu durumun boyutuna göre yeniden geldiğinde karar veririm.Tamam mı, devam mı ?

1|0
    0|0
  • hareketlerinden konuşmalarından belli eder bence hovardalığı

1|0
    0|0
Yükleniyor...