Kızlar Tanımadığınız biriyle Tanışmak?

Kızlar size Biri Gelse Merhaba acaba Tanışabilme şansımız var mı dese tepkkiniz ne olurdu veya nasıl tanışmalı sizinle? hiçbir ortak yanınız yok yani ortak yanınız derken yani ne okul aynı ne arkadaş falan yani diğer türlü nasıl tanışacak sizinle zaten şans verirmisiniz tanışması için? Tanıştıktan sonra nelerden konuşulmalı nasıl devam etmeli bu şey? sonuçta sizinle tanışmasının sonucunda aslında sizden hoşlanması var çıkma teklifi edecek sonuçta konuşmaya başladıktan sonra..

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Benim genelde yaptıgım sey su ;

Önüne geçerim bir kızın, ve kızı durdururum. ama arada 2 adımlık mesafe olacak.

-Afedersin seni korkutmak istemedim,az önce yanımdan geçtin ve gerçekten çok güzel bir tarzın var gelip sadece bir merhaba demek istedim

+ Aa şeyy merhaba tesekkürler

- Ben xxx

+Ben de yyy

Sonra kızla hızlıca konusuyorum ama rahat bir şekilde.

-Ee neler yapıyorsun burada, bence güzel sanatlar okuyorsun diyorum. İnsanlar renklerle uyum içindedir, kırmızı giyiyorsun yani duygularını uçlarda yasıyorsun diyorum. Burç muhabbetine giriyorum.

Arkadaslarımın yanına gitmek zorundayım bu muhabbeti nasıl devam ettirebiliriz diyip telefonunu alıyorum ve 2 gün sonra kızı arıyorum.

Giriş için 1:10'a bakın

link

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Eğer kibar bir şekilde gelip bunu ifade ederse görüntü olarak hoş biriyse olumlu karşılarım bunda kötü birşey olduğunu düşünmüyorum.

0|0
    0|0
  • kalsın

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Avrupa da çok tutuyor. Türkiye ye bir giriş yapsa 2 senede oturur. Ama bakalım nasıl cevaplar gelwcek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...