Ne sıkıntılarınız var anlatın abinize :)

hadi çay demledim anlatın ne sıkıntılarınız var beraber cözelim anlatın bakim :)

0|0
9|6

En İyi Kız Görüşü

• abi yaa sınava gircem ama halledebilir miyim korkuyorum :S

0|0
    0|0
    • yaparsın ya sınav neymiş :)

• helal sana yağmasanda gürledin ;D

Kızlar Ne Diyor 8

• acıktım yemek yapar mısın bize :D

0|0
    0|0
  • depresyondayım unutuldum aldatıldım sevgilimden ayrıldım çok yalnızım :D

0|0
    0|0
    • tamam kriterleri yaz sevgili yolucam sana bir tane hazır paket :D

• okadar karbuzsun icinde 1 2 tane kelek cıkıyo insanların icinde kelek cıkıyo kızlardada erkeklerde bu senin güvenini niye yıpratıyoki insan oğlu çiğ süt emmiş bırak allahından bulsun allah hayırlı birini cıkarır karşına inş :)

• Koca ariyorum ama bulamiyorum öff

1|0
    0|0
    • buluruz kiriterleri yaz :)

• Sarisin sevmiyorum abi. Esmer olsun benim olsun

• 5 seans solaryum tamamdır istediğin şekilde pişmiş hazır paket :)

• yakip yikip gitti abi, unuttu beni, ben hala unutamadim, yardim et

0|0
    0|0
  • sıkıntım yok şükür

0|0
    0|0
  • Hmm ava çıktın belli ki.. Nerede yaşıyorsun? :))

0|0
    0|0
    • av derken İstanbul taksimde yaşıyorum av istesem sitelere takılmam bu tip mavi göz hafif sarışın kaslı bir insan gelipde asasyol gibi siteden manita düşürmekmi ister zati dışarı cıktam anında biriyle tanışırım :)

• uff sporcuyuz diyoruz 3 senedir icmiyoruz diyoruz neden herkes alkolü hatırlatıyo bana gidip iccem en sonunda bende :D

• iç ya içmeden çekilir mi hayat?

• çok özlüyorum :(

2|0
    0|0
  • Valla bu aralar küçük düşme korkusu baya var bende herkesten çok korkar oldum ne çözüm önerirsin :(

0|0
    0|0
    • senin gibi biri neyden korkucak ya gülerim böle şeye istesen dünya senden korkar yapma allah aşkına :)

• Dövmeye çalışıyo diyelim üstüme geliyo, ben öyle bir kız değilim, kavga etcek bir tip değilim yani bişey yapamam, benide bu korkutuyo işte rezil olma korkusu

• kim dövüyo ya rahat olsana yanında kankin var kim canını sıkıyo lan bu sitede bu kızın varsa öyle dövmeye kalkan felan söle ellerini kırarım onların :)

Erkekler Ne Diyor 6

• abi gündüz stok yapmayı unutmuşuz iki kasa bira lazım varsa borç niyetine

0|0
    0|0
    • çay demeldik diyoruz :D

• Allah cümlemize şifa versin

• Ben birine aşık oldum abi kızla baya uzun bir süre çıktık sonra ayrıldı benden acı çektim yokluğunu çok hissettim artık kimseden eskisi gibi hoşlanamıyorum sevemiyorum çaresi yok mudur abim be

0|0
    0|0
  • platonik aşk acısı çekiyorum var mıbir çözümün ? :) :) :)

0|0
    0|0
    • gidip kıza acılmayı denedinmi :D

• facesinide dondurmuş heralde bea aramada ş yazınca çıkıyordu şimdi adını soyadını yazsamda çıkmıyor arkadaşlarının listelerinde yok arkadaşıma linkini göndermiştim ona tıkladım yok offf offf.

• aga ben yatar senin iş bitmiş sen başka kızlara bak hadi sana ii akşamlar :)

• Adonis kanat kol sirt hepsi tamam

Ama baklavalar henüz çıkmadı bir parmak bira göbeğim duruyor hâlâ :((

Bunu ne yapcaz :(((

0|0
    0|0
    • bol bol mekik cek o saydıkların bendede var ama bir işe yaramıyo :)

• sende beni 44 kol olması icin bir en az diyorum 2 3 senelik sporcu olman lasım 2 kulanmadığın steroit kalmamış olması lasım ve okadar siteroid bastıkdan sonra karın kasların hertürlü cıkması lasım bir insanın yalan söledini 200 metreden anlarım bide benim uzmanlık alanım 2 senelik spor akademisi okuyorum ve 2 sene sonra hoca olcam başka konu olsaydı pek çözemezdim kanki :D

• Yokşu an36 37 arası filan eski kick box aikido geçmişim var biraz ondan şimdi tekrar forma girip tekrar kick box başlamak istiyorum :-)

• sen anlat abine

0|0
    0|0
  • otur panpa dinle bir kız var çok güzel o bni seviyor bn de onu oleyt

0|0
    0|0
Yükleniyor...