Türk kızını en iyi nasıl tanımlarsınız ?

Türk kızı deyince aklınıza ilk gelen kelimeler nedir ? Nasıl tanımlarsınız ? link bu filmi de izlemenizi öneririm. Türk kızları hakkında ipuçları veriyor.

Güncellemeler:
Olumsuz yönlerden ziyade pozitif yönleri görelim, düzgün bir yorum yapabilen çıkmadı henüz.

0|0
4|13

En İyi Kız Görüşü

• Turk kizini asagilayan cok yorum okuyorum bu sitede. Bence yanlis. Yurt disinda yasiyorum burada insanlar Turk kizlarini cok begeniyorlar ;). Sizin o taytli havali kibirli kizlardan da mevcut vurada ama hic veya hic olacak kadar az Turklerden cikiyor. Yani demem o ki, her insan farkli, Turk kizinin adini lekelemek gereksiz bence.

0|1
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• melek . güzel .sempatik .tatlı dilli

0|1
    0|0
  • converse,küfür,sarışın esmer nam-ı diğer çakma sarışın...falan felan.daha cok var

0|0
    0|0
  • hırçın cadı ve daha niceleri :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Nezaman evleniyoruzun sonsuza yakın farklı varyasyonlarını en olmadık koşullarda bile cuk diye oturtarak hatırlatabilen ve de neticesinde beynimizi afallatmayı becerebilen, Allah vergisi yetenek sahibi hatunlardır.

0|0
    0|0
  • Türk kızlarını gerçekten bu aralar aşağılayıcı kelimeler söyleniyor kezban falan diyolar onlarda haklı genelleme yapmak istemem ama bazı erkekler sırf yatmak için kızla çıkıyo yok nasıl kandıra bilirim onu sevişelim falan kızlarda haliyle güvenmiyo kimseye ve kimseyle çıkmıyo..şimdi şöylede bir şey var kızla çıkıyosun çok değer veriyosun sevdiğini söylüyosun ilgi gösteriyosun haliyle bir havalara giriyo g*tü hava ya kalkıyo indir indire bilirsen trip atıyo erkeklerin en sevmediği şey şimdi erkekler bize ilgi göstermiyo diyolar ilgi gösteriyosun kıskanıyosun sonra şöyle diyolar bunaldım bu kadar ilgiden bunaltıyosun beni yok öyle yok böyle bu kadar

0|0
    0|0
  • saf itaatkar vede anlayışlılar aslında

tamam belki anlayıslı olmalarında biraz iddalı konustum ama

var yani)

yani işin aslı turk kadınları gibi yok lan

0|1
    0|0
  • link bu açıklar ;)

0|0
    0|0
  • Kısa süreli ilişki erbabı ederler adamı.

0|0
    0|0
  • Zor olduğunu duymayi seven :-):-):-)

0|1
    0|0
  • türk kızı deyince aklıma ilk gelen kelime türk kızı

0|0
    0|1
  • Hangisine olursa olsun fazla değer verirsen , Kıçı yer çekimine meydan okuyor kardeşim .

0|2
    0|0
  • dakikada 61 kere hıhhhhh yapabilen ilginç varlık

0|0
    0|0
  • ben sana kısaca anlatım dışarta tayt giyerler seksi olmak icin evde çamaşur suyu damlamış eşortman giyerler bir saat uraşırlar makyaj yaparlar seksi olmuşsun dersin ne diyosun diye terslerler kendilerini vazgecilmez sanarlar kendilerini herkese tatdırırlar hepde terk edilirler kısacası bu :)

0|1
    0|0
  • Türk kızı deyince aklıma ilk gelen şey egosu yüksek denilen kızlar geliyor aklıma :) .

Hep kendini beğenmiş bulunmaz hint kumaşı sanan çok kız var bu ülkede .Ben genel

olarak söylüyorum yani .Üstününe alınan alınsın .Aralarında iyileri vardır egosu olmayanlar

onlara bir şey demiyorum ama gel gör ki durum böyle yani.

0|0
    1|0
    • - veren şahışta kesin türk kızı baksanıza her yerde bunlar egosunu tatmin etmek için

her şeyi yapıyolar :)

• tipsiz olmasına rağmen kibirli olan tek warlık

0|0
    1|0
  • insandır dogaldır tavırlıdır candır ama yabancı kız arkadaslarımda oldu kıyaslama o yuzden

0|0
    1|0
Yükleniyor...