Sitede azalan soruların ve yanıtlarının neye bağlı olduğunu düşünüyorsunuz?

Sitede azalan soruların ve yanıtlarının neye bağlı olduğunu düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Hepinize + güle güle kullanın :D

0|0
7|18

En İyi Kız Görüşü

• Benim bir teorim var ama belki kızanlar olur diye yazamaktan çekiniyorum :).Bir kere artık burada çok üye kalmadı..Kız desen sitede çok yok.Erkek desen işte sallanıyorlar etrafta.Kız yok erkek yok eee o zaman neden buraya gelsinler ?Her kes dertli kederli.Siteye girdiğimizde arka fonda cenaze müziği eşliğinde yorum yazıyorum gibi hissediyorum şahsen ben :).Eskiden kavga mavga vardı ama en azından biraz hareket vardı.Şimdi oda yok.Kalite değişti vs.İnsanların belki ilişkileri var ve siteye artık giremiyorlar.Eski keyif yok.Eski enler yok :).Yokta yok.Hayırlısı olsun.

1|1
    0|0
    • Haklısın + emek var

• Artıların ve eksilerin hiç bir puanlamaya katkısı yokki.Onlar katıldım ve ya katılmadım diğe gösteren bir fonksyon. İyi paylaşımlar.

• Tatlı uykular pikaccu :D

Erkekler Ne Diyor 18

• Sitenin yas ortalamasi 15 -19 geneli okul vb diye girmiyorlar siteyr fazla iste

2|0
    0|0
  • Ne azalması , bildiğin fışkırıyor.. Ha kalite var mı yok.. Neden?

Gitti , bitti..

Eski ks öldü,öldü..

2|0
    0|0
  • demek sadece ben degılmısım ulke genelınde bır ıstek azalması var , son gunlerde iş temposu ile bırlıkte hayattan soguma basladı pek girmedim bende .. herkesde aynı olmuş heralde :)) yakın zamanda dolar

1|0
    0|0
  • ergenlerin olmayışına bağlı oldugunu düşünüyorum onlar şimdi okulda hazırlık yapıyolar sorularını hazırlıyolar cuma akşamı saldırıya geçerler :D

0|0
    0|0
  • Eskisi gibi sarmıyor artık günlük 30 cevap bırakıp çıkıyorum

1|0
    0|0
  • Kadın özellikle parantez içinde erkekler yazmasın bir zahmet demiş. 40 Küsür erlek 3 - 5 tane kız yorumu var. Bu kadar da olmamalı bnce. sorduğu da göğüs ölçüleriye alakalı bir konu. bir de heep aynı türde sorrular geliyor

1|0
    0|0
  • Klasik düşüncelerden kaçanlar çoğaldı.

2|0
    0|0
  • Fırtına öncesı sesızlık

1|0
    0|0
  • yeni soru sorulma sıklığından bence bir soruyu okuyamadan beş dakkada 3. sayfaya geçiyor :) :) :)

1|0
    0|0
  • Eski üyeler yok ne yazık ki. En uc noktadaydılar. Sorularda, cevaplarda en ağır ve en uzun tartışmalara girerdik kendileriyle. Hakaret olmadan bile birbirimizi kelimelerimizle dövüyorduk. Ama hiç biri de engellemiyordu. Bir nebze de olsa anlayış vardı. Yeri geldiğinde gırgır ve şamata da beraber gülerdik. Şimdikiler ise; daha ağzını açmana fırsat vermeden hakaret edip engelliyor.

Sanırım KS ergen zihniyetlilerin eline geçti ne yazık ki.

Eskileri özledim nan...

1|0
    0|0
  • Sonbahat atmosferi efenim...

Ağır geliyor bu aralar banada :/

1|0
    0|0
  • hep aynı şeyler o yüzden.çok monoton .

1|0
    0|0
  • Hiç fark etmedim. Başka yere yoğunlaşmışlardır.

1|0
    0|0
  • mükerrer sorulma olayı

1|0
    0|0
  • benim saçma sapan cevaplarım olabilir

eee ben napayım en bilimsel cevabı veriyom tık yoq

cayırt

2|0
    0|1
  • Okulların açılmasına

1|0