Olgun kişiliği düşnceleri oturmuş mantıklı arkadaşlar bakabilir mi ?

evliyim türkiyeyi göz önünde bulundurursak gayet güzel boylu posluyum bu konuda asla mütevazi olmucam.. mütevazi olamıcam diğer konuda temizliğim ve hamaratlığım.. eşim fizik tedavi görüyo yerın randevusu var traşını oldu kremlendi dudağını bile..

bana erkek demişti bugün bayan oldgnu zorla söylettim kavga çıkmasın diye yaan söylemiş.

öncedende görüşmesini istemediğim dul akrabasının numarasını erkek ismiyle kaydetmiş.. dr dan bile kıskanıyosun dedi ama meselem kıskanmak değil yalan söylemsi.. kırgınım..

kızgınım...

mutsuzlaştım bir aptallaştım nasıl davranmalıyım otutrp konuş demeyin ölüyü diriltirim (haşa) ona laf anlatamm ..

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• siz eşinizi çok seviyorsunuz ,eşinize ve evinize en önemlisi ailenizee çok bağlısınız .eşinize yakışır hoş ve güzel bir kadınsınız .

bazen elinizde olmadan kıskançlık yapabilirsiniz .gerçi bu sizinde hakkınız doğal olarak .

sizin bole endişeli ve eşinizin yalan söylemesine içerlemeniz ve eşinizin yalan söylemesini kabul edilir eolmadığını düşünmeniz normal

sizi incitmek ve yanlış söz kullanmak istemem .şimdiye kadarda bazı zamanlarda eşinizi kıskandığınız zamanlar olmuş olabilir .eşinizi savunmak için söylemiyorum yanlış anlamayın .taraf tutmuyorum .eşinizde doktorunu kıskanmamanız için bole yapmış olabilirmi ?

eşinizin doktorunun karşısına azda olsa bakımlı olarak çıkması normal olmalı .eşiniz rahatsızlığı boyunca sizin yerinize başkasını arzulayacağını ,beğeneceğini sanmam .inanın siz güzel bir bayan olduğunuz için asla ve asla sizi başkasına değişmez .

fizik tedavi olacağı için hoş kokmak doktorun karşısında iyi kokmak iyi olacaktır .

sizi seviyor merak etmeyin .

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• kıskançlığın oldu mu önceden yani bir kızla konuştuğu için laf yaptın mı ?

0|0
    0|0
    • benim erkek onunda bayan arkdası yok. ama dul akrabası yüzünden boşanma noktasına geldik görşmek istemedğm için tokat attı vs vs...

• hakkın var..

• koca senin kocan yani tapusu sende.boğma adamı.

• ilk paragrafı anlamak için iki kere okudum. yok arkadaş benim beyin sulanmış galiba. bişi anlamadım. anlamadığım için ikinci kısma geçemedim

0|0
    0|0
  • Siz de onla doktora gidin eminim ki iki olgun kadın niyetlerini gözlerinden anlar? bir de eşinizin sizle ilgili bazı konularda kararsızlığ da olabilir..

0|0
    0|0
  • Bi git bak bakalım kadında sende olmayan ne varmış muhtemel senden oldukça çirkindir...

Bazen güzel olmak çok eksiktir ya da hamarat olmak :-)

başka şeyler var biliyorsunuz işinize gelmiyor kimisinin

Güzelim gencim caliskanim ahlakliyim edepliyim el değmemişim vs.

Bütün bunlar için evlenmedi seninle bu şey gibi:

Adamın biri size arabasını anlatır

12 silindir v motor gıcır gıcır bir arabam var tertemiz der iyide ne zaman o motorun sesini duyacağız...

0|0
    0|0
    • her konuda rahatız sıkıntımız yok :/

• :-) arkadaş hepiniz aynısınız neyse sen git bakalım kadını bir gor...

• yemin ederim bak.

banane ne görcem iyice canım sıkılcak

• walla anladıysam zenci olum şimdi aldatıyomu aldatmıyomu erkeklemi aldatıyo kadınlamı yoksa sadece erkek isminde bir kadını telefonunamı kaydetti :)

0|0
    0|0
  • yalan varsa sıkıntı var gibi

0|0
    0|0
  • ıyı kı olgun degılım..buyusem zorla evlendırcekler sonra boyle bır kotuye dusucem herseyden suphelenecek sonra hayatı ınsana zehır edecek dırdırdır

0|0
    0|0
  • heyecan katman gerekiyor hayatınıza.

0|0
    0|0
    • o konuda yapabileceğim hiçç ama hiçç birsey kalmadı elimde ..

• madem ona laf anlatamıyorsun

öluyu diriltmen de pek bir sacmaymıs

0|0
    0|0
  • Erkek değilmi dul görmesin

0|0
    0|0
  • eşini cokmu kıskanıyorsun

0|0
    0|0
    • sanırım.

• tabi kiii ederimm :)

• ALLAH razı olsun be D:

• sabıt fıkırlıyse cıvı cıvıyı soker derler nasıl nefret edıyosa ole yap anlasın nası hıssetıgını

0|0
    0|0
    • aynen dediğini yapmak istiyorum ama kendime kötü biri dedirtnek asla istemyorum haklıyken haksız duruma düşmek iyi niyetimle halletmek istiyorum

• tabıkı dogruyu sen bılırsın

• erkekler yasağı sever daha doğrusu yasak insan için cezbedicidir... önemli olan iradeye sahip olabilmek... belkide eşinizin ilgilendiği kadınlar sizin çeyrek güzelliğiize bile sahip değillerdir.. bence sizdede hata var, öyle bir güven vermişsinizki, adam gayet rahat hareket edebiliyo... bence bir erkeğin herzaman içinde bir korku bırakmalısnz.

0|0
    0|0
    • eşim yakışıkı biri değil zaten. öyle bileyi dike getirmem bile sadece sevdiğimi söylerim onu..

• tabikide hayır.!

• neden ki?

Kızlar Ne Diyor 2

• ben bunu kabullenemem de çek git.destek olma öylesine

0|0
    0|0
    • ah maydonozum keşke öyle basit olsa keşke...keşke..

• emin değilim beni yiyip bitiren bu.. gözümle bileyi görmedim ama kuşkularım bar onu bir kadınla görsem alırım çocuğu giderim elbet alışır .

• kadının karşısına geç.hesap sor bir de

• bende mütavazi olamıcam ama biz TÜRK KIZLARI kocalarımızı öyle saçma sapan şeylerle bunaltmayız çocukça kıskanmayız HAAA bide biz kocamızı elde tutmayı biliiriz başarılar sanada

0|0
    2|0
    • senin yanında koca duruyosa benim kocam köpeğim olması lazım demek ki ben cazgır biri değilim üzgünüm .. bence şimdi git fake hesabını kapat ii akşamlar

Yükleniyor...