Şaka bir yana da belki gelecekteki sevgiliniz...

...burda tesadüfen yanıtınızı okuyacak Hadi ona bir şeyler söyleyin. Açılışı ben yapıyorum.

Saklandığın yerden çık artık, lütfen bul beni. Tüm ömrü bir başıma kitaplarım ve kulaklığımla geçirmek istemiyorum. Dolmuşlarda pencereye bakarak o imrendiğim hayatların kahramanlarını, senle yaşayayım istiyorum. Birine ait olmak istiyorum. Birinin bana ait olduğunu gerçekten hissetmek istiyorum, nasıl bir şey bilmiyorum ama istiyorum. Sadece ufacık kalbiyle kuracağı kocaman hayalleri olacak biri. Sen varsın, yaşıyorsun, bir yerlerde hayatımızın keşismesini bekliyoruz, biliyorum. Ancak ne zaman? Yetmez mi bunca hüzün? Bunca yalnızlık? Bunca kalabalığın arasında sana hiçsizlik? Sevebileceğim seni istiyorum. Gel lütfen, gel. Hayatıma girdiğinde gerçekten tanıyabilirim seni. Sen osun diyebilirim.Seni çok iyi tanıyorum çünkü yıllardır. Aynı şehirde olmayabiliriz, aynı ülkelerde bile olmayabilir. Aynı yıllara gözümüzü açmamış bile olabiliriz. Mesafelerde önemli olmaz uzaklarımdaysan. Mesafeleri hiçe sayabilirim. Sarıldığını hissedebilirim, seni hissedebilirim. Kaç bin kilo metre var aramızda umurumda bile değil anlıyor musun? Yeter ki gel. Yeter ki bul beni artık, sana çok ihtiyacım var.

1|0
15|57

En İyi Kız Görüşü

• hadi ben giriyorum bu siteye de sen niye giriyorsun?hmm?puşt.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 57

• ey gelecekteki sevgili :) şu aralar işler o kadar yoğun ki sana vakit ayıramayacaktım muhtemelen tam işin ortasına mesajlar atıp konsantrasyonumu bozacaktın ya da toplantılardayken ulaşamayacaktın sonra bir tripler filan uğraşacaktım :) belki de yoğunluğun bitmesini bekliyosun belki hiç gelmeyeceksin :) gelmezsen bu mesajı da okuma kriterine de uymuyosun demektir :) neyse bakalım. yalnız çok güzel bir yaz tatilini kaçırdın söyleyim. neyse bu mesajı boşver de anlayışlı ve iyi bir kız ol tamam mı ? bak sen henüz ortada yokken söyleyim iyi olup anlayışlı olursak sorun yaşamayız. hadi bakalım öptüm :)

1|0
    0|0
  • Hasretin gerçekten burnumun içinde bir sızı gibi ... Belki hiç tanımıyorum seni ama bekliyorum kalbimin sahibini ... Ne kadar çekilmez de olsa beklemek o anı bekliyor. O özel anı biliyorum. Sen bir yerlerdesin ve çok özelsin. Belki şuan seni haketmeyen biri seni üzüyor. Belki o da vesile olacak hayatımın aşkının beni bulmasına ... Az kaldı biliyorum . Unutma hayatının anlamı olmak için sana demleniyorum. Ama sen sen ol fazla bekletme beni ... Yanmasın aşkın ve hayelleri ...

3|0
    0|0
  • Birşeyi şeyi sen ve senin gibi düşünceye sahip olan kişiler kafalarına sokmalılar. Durum şu ki belirli bir özelliğe sahip erkeklerin peşinde zaten sayısız kız oluyor, sizler böyle bekleme ile zaman geçirirken hala beni bulacak derken insanlar eyleme geçiyor ve o kişileri elde etmek için çabalıyor. Buradaki bir çok kişi çok sıradan ve basit hayatlar sürüyor, istisnalar olabilir böyle olmayanlar alınmasın ama diyeceğim şu ki sayısız farklılaşmış kendisini geliştirmiş ve yetiştirmiş, iyi bir meslek sahibi olmuş, kişilik olarak, maneviyat olarak farklı mertebelerdeki kişiler bile çabalarken, bu tip özelliklerin hiç birine ya da çok azına sahip olan kişilerin herkesin hayalini kurduğu gerçek bir sevgiyi yaşayabileceği kişiyi bulma ihtimali bekleyerek çok zor, imkansız hata. İnsan kendisine şu soruyu sormalı:

"Ne kadar farklıyım diğer milyonlarca kadından ve bu durumun ne kadar farkındayım?"

Daha gerçekçi bir yaklaşım için..

1|0
    0|0
    • Bu kadar sert bir yaklaşıma gerek yoktu. Sonuç olarak harekete geçmesem de yalnız ölecek olan da benim.

• Peki öyleyse teşekkürler.

• Mutluluklar ^_+

• '' Ben senin daha görmediğim gözlerine, bilmediğim kokuna ve hissedemediğim tenine tepeden tırnağa aşığım. Ben seni görmedende sevdim be sevgili çok özlettin kendini '' derdim.

1|0
    0|0
  • geldim gözünün önündeym gözlerimin içine baktın ve güldük ve yine güldük sana baktığım heran geleceğimizi gördüm ben dedin ya erken daha hemen karar verme diye hayır güzel gozlum erken değil.. biz iki deli.. hiç gitmicem senden..sen benimsin bende senin :)

2|0
    0|1
  • şimdi neler neler çıkacak :D:D

1|0
    0|0
  • walla bu kadar pisliğin icine batmasaydım belki ilerde mutlu olcam birini bulurdum ama artık cok geç ya 1 ay ya da 1 seneye gidiciyim artık bulmasınada gerek kalmadı :)

1|0
    0|0
  • link bu sana gelsin o zman :)

1|0
    0|0
  • Sana ait olmayacağım biliyorum sende bana olmayacaksın.

Seni kıskanmayacağım,sahiplenmeyeceğim ve hayatımın tüm odağı haline getirmeyeceğim.

Gelirsen seninle sadece dans edeceğim,nefesimi soluğunda gezdireceğim,kollarımın arasında gök yüzünde uçma hissini yaşatacağım.Sonra seni sıkıca sarıp bırakacağım ve gideceğim.

link

Rüzgar mı dedim...

İsterim ki saçların dağılsın.

Gece mi dedim..

Hemen düşüncelere dalmalısın.

Aşk der demez

Kalbin hızlı çarpmalı.

Sabah, dememe kalmadan

Uyanmalısın.

0|0
    0|0
  • Beklediğim sevgiliye;

Papatyalar biriktiriyorum yüreğimde, günü geldiğinde başına taç yapmak için...

0|0
    0|0
  • Allah belanı versin gelme la bu saatten sonra derim

1|1
    0|0
  • bu yazıyo bu parça yakışır tamda yazına uygun yazılmış bi. şarkı

link

1|0
    0|0
  • gel dersinde gelmezmiyim :):)

1|0
    0|0
  • geldim canım bende seni arıyordum neredeydin bunca zaman :)

1|0
    0|0
  • beklemek yerine aramalı sen kapıyı çal elbet bir açan olur...kapının önünde bekleyip açılmasını beklersen daha çok beklersin...

0|0
    0|0
  • her geçen gün,her saat,her dakika biraz daha sen oluyorum ben...sen ise bunu bilmiyorsun...

1|0
    0|0
  • I have come

demek ısterdım sana :)

1|0
    0|0
  • ya siz kızlar bu yanlızlıgı çok güzel sözlere dökebiliyorsunuz bende yanlızım hemde çok yanlızım artık diyorum edeplı görgülü güzel sadece benı seven sadece benım sevdıgım bnei görünce gözlerının içi gören kendını başka erkeklerden koruyan ğüzel giyinen ve güzel konuşan bırı var mıböyle

1|0
    0|0
  • geldim geldim. eee şimdi ne yapıyoruz nereye gidelim

1|0
    0|0
  • dediler birinin sana ihtiyacı var geldim de o biri ben değilmşim onu anladım.. geldim gördüm ve gidiyorummmmm.. arkama bile bakmadan hemde..

0|0
    0|0
  • Okusun Seni seviyorum...

1|0
    0|1
  • ona burdan şunu demek istiyorum." beni bu kadar sensiz bırakıp lüzumsuz ilişkiler yaşamama engel olmadığın için sana çok kızgınım. çık gel artık sinirleniyorum artık ama hee "

0|0
    0|0
  • Kaç yıldır seni arıyorum aşkım. Başımda saç kalmadı, seni düşünmekten aramaktan hastalıklara yakalandım. Sonunda bitti bu hasret birtanem :) ;)

0|0
    0|0
  • Yeter ki bul beni artık ...

Ben de diyorum ki acaba hangisi kabul edecek ... İlk adımı kiminle atacağım ...

O ben miyim demiyorum çünkü benim gibi yüzlerce kişi olduğunu da biliyorum...

0|0
    0|0
  • 3000 karakter yetmez sana yazacaklarima .. gibi birseymi :)

0|0
    0|0
  • güzel yemek yapmayı öğren ya da hiç tanışmayalım

0|0
    0|0
  • dur yazayım geliyorum bekle bi

cayırt

1|0
    1|2
  • Sana çok ihtiyacım var baharım

0|0
    0|0
  • Sana tam bir Balık erkeği lazım, ben de Balığım ama senin kısmetin olmayacağım kesin :(

0|0
    0|0
    • Balık erkeğinin özelliği ne ki ?

• Anladım.

• o benim y�rim :)

• Bunları okuduğumda acaba dedim benmiyim ne :s ama dedim sonrada yok be sen rüyalarındaki kıza aşıksın bu sene bitecek hiç gelmedi oysa yılda iki kez görünürdü ;(

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    27

Kızlar Ne Diyor 14

• Güzel bir yazı ama ben bir sorun görüyorum burada.Sorun sizlerin beyaz atlı prensi ayak ayağa atıp kahve elinizde beklemeniz.Hepiniz bulun beni diye çağrı atıyorsunuz.Kim bu zamanda oturduğu yerden bir şeye ulaşmış ? Siz neden ayaklanıp o şansları kendiniz hedeflemiyorsunuz?Neden siz aramıyorsunuz? Bekleyerek elimize bir şey geçmez kalkın gezin dolaşın, kurslara gidin konserlere gidin vs.Belki aşk hiç ummadığınız yerde karşınıza çıkacak.Bekleyerek hiç bir şey olmaz. Ben ne diyorum gelecekteki sevdiğime...

Özel söylemem :).

1|1
    0|0
    • cevaplara 3. kişi olarak yorum yapmak hiç hoşuma gitmiyor. ama bu güzeldi, çünkü doğru...

• Teşekkür ederim güzel düşünceleriniz için Ayran46 :).

• Farklı bir bakış açısı ve de oldukça haklı.

• Şu an gelmelisin ben gelme desem de gelmelisin. Onun kadar değer vermelisin coook coook sevmelisin. Küs kalmaya dayanamamalisin. Kavga etsek de gelmelisin ellerimiz hic ayrilmamali... bir ömür kokunu hissederek boynuna sarilabilmeliyim. Keske gelmeseydin degil de hep iyi ki demeliyim iyi ki varsin iyi ki BENIMSIN. ben seni mutlu ederim sen de beni mutlu et. Deger ver sev vazgecme. Aramiz soğuk olduğunda benim gibi canın yanmali gelmelisin soguk olmayalim aşkım demelisin. Kararlarima saygi duyup beni bir seylere zorlama. Degerlerime saygi duy. Gel ozletme kendini gel trip atmayan erkek nasil olurmus goreyim. Gel melekler kiskansin bizi.

1|0
    0|0
  • İnternetten bulacaksam kalsın...

Sayın Beyfendi,

Bu cevabı okuyorsanız bilin ki benden eksi aldınız... Çünkü beni tanımıyorsunuz, hiç görmediniz, hırsız mıyım, manyak mıyım, şizofren miyim, çirkin miyim, güzel miyim, neye benziyorum bilmiyorsunuz... İki satır yazıyorum diye aşık olacaksanız yok, gerçekten kalsın...

Ha zaten beni tanıyorsunuzdur, hakkımda fikriniz vardır, üstüne bunu okuyorsanız neden böyle yazdığımı gelip sorarsınız sorunu çözeriz...

2|0
    0|1
  • dün de var dı böyle bir konu ama o gelecekte ki eşinize ne dersiniz di

bu sevgiliye o zaman cevap verebilirim:)

gelecekte ki sevgilim;

şimdi sen bilmezsin ben kıskanç bir yarimdir hareketlerine dikkat et hatta adımlarına bile dikkat et yürürken sağına soluna bakma önüne bak:)

kızlarla çok muhattab olma hatta hiç muhattab olma,o telefon rehberindeki kızları sil bir ben kalayım,face listenide düzenle beni sinirlendirmeden

face şifresnide hemen elime geçirmeye çalışacağımı unutma şimdi bensizken keyfine bak

ve lütfen sadık kal bana aldatma beni üzme nolur:(

ayrıca o dişler her gece fırçalansın bakim,ayakkabılarına da temiz bak her gün duş al kendine özen göster temizlik benim için önemli öğreneceksin

ayrıca romantik ol arada öyle şeyler yap öyle şeyler söyle ki kalbim hop hop etsin bunları da ben öğretmeyeceğim değil mi sana:)

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum ki her cevabın altına atlamış sanki sevgilisini alıyoruz bu arada bu yazdıklarından facebook meselesi hariç hepsi mantıklı istekler sevgilinin şifresini öğrenip ne yapacaksın ki

• şifresini isteyeceğim her şeyine bakacağım kimleriaratmış,kimlerle ne konuşmuş gibi

saklayacak bişiyi yoksa verir heralde ki bende ona istemeden bile verebilirim oda benimkine girsin istediği yeri kurcalasın saklım olmaz iki sevgili arasında özel olmaz

ki vermiyorsa kesinlikle şüphelenirim uçuklanırım neden vermiyor ki diye

• Hata yapmak istemiyorum :(

1|0
    1|0
  • sadık kalmayacaksan gelme

2|0
    0|0
  • Çık artık saklandığın kuytulardan.Beklemeye ömür yetmeyecek belki de.Aynı şehirlerde değilsek bile.Gel de bul beni çık karşıma söyleyeyim Sevdiğimi.!

1|0
    0|0
  • yazdıklarına bende katılıyorum...Bul beni diyorum:D

1|0
    1|0
  • vayyyy napıyonnn bebeğim yaa derim öyle romantiklere hiç gelemiyorum sayfalarca yazılmış ahaha

0|0
    0|0
  • ne işin var orda gel buraya diyorum :)))))

0|0
    0|0
  • iki bacağın, iki kolun bir kafan var bu muydu yani :S

0|0
    0|0
  • Durma öyle, seviş benimle.

1|0
    0|0
  • ay ben gülerim

0|0
    0|0
  • CAnım işin çok zor.Benimle uğraşmak kolay olmayacak.Öncelikle ben hayatına girmeden ne istiyorsan onu yap.:Sonra pek bir şey yapabileceğini sanmıyorum.Selamlar sevgileeer :) Bu arada gecikmezsen iyi olur.Ve adını değiştirmen gerekebilir benim için,şimdiden söyleyeyim.Hep Sedat olsun istedim ismin,haberin olsun.

1|0
    0|0
Yükleniyor...