Sevdiğiniz insanın unutmak için bir başkasıyla flört ettnizmi hiç ?

yani onu unutmak istiyorum unutmak için herşeyi yapabilirm Şu an inanın bu acının tarifi yok :( başkasıyla konuşup onu unutabilirmym bunu deneyip sonradan o kişiyi tamamen seven oldumu :( çok çağresizim cok yanlş birşey düşündğüm belki ama inanın herşeyi yapabilirm canmı cok yaktı :(

0|0
9|11

En İyi Erkek Görüşü

• Yok be civi civiyi sokmuyo bir sure kafa dinlemek daha iyi

0|0
    0|0
    • bu kafa dinleme sürecinde kafayı sıyırcam galiba günler geçmiyor resmen delirmeme ramak kaldı..

• Okey tavla bilardo 101 call of duty, need for speed, pes2013 oyun cok gece oynayacak :D

• tamam sağol :)

Erkekler Ne Diyor 10

• Bu karşındakine büyük bir saygısızlıktır. Sana böyle yapsalar hoşuna gider miydi? Kimseyi yara bandı olarak kullanma. İnsanlarla konuş bu acını azaltır ama kimseye umut verme... Umut çok kötü bir şey çok...

0|0
    0|0
  • böyle bişey yapma eskiyi tamamen unutmadan yeni biryle ilşki yaşamak daha kötü sonuçlar doğurur. Bu sabah muge anlıda vardı. Eski sevbgilisyle tartışmış kadın sonra bir hışımla bşkasıyla evlenmiş ikide çocuğu olmuş beş yıl sonra eski sevdiği adamla tekrar konuşmaya başlamış. Tabi kocası görünce kadını öldürmüş. Yani tamamen bitir. Başka hayatlar yanmadan tazeyken ya kor bas ya da devam et

0|0
    0|0
  • Karşındaki kişiye bağlı.Anlayışlı ve sabırlıysa ve sürprizlerle doluysa olabilir.En azından bir süre flört et sadece.Yani sadece konuşun.

0|0
    0|0
  • O seni seviyor.mu? Bide neden ayrıldınız bunlar önemli

0|0
    0|0
    • ailelerimiz tartıştı sonra bu olay bizide etkiledi.. ilşkmze yansıdı en doğrusu ayrılmaktı çünkü devam edersek ilerde dahada büyük sorunlarla karşılaşbirdk :(

• Ailelerinizin tartışması nedeniyle ayrıldıysanız yazık ilerde çok pişman olursunuz. Ayrıca ben birinden ayrıldıktan sonra başlasıyla flört eden birine (ne sebeple flört ederse etsin) geri dönmem. Yani böyle bişy yaparsan oda öğrenirse tekrar olacağınız varsada olmaz.

• valla başkasyla unutabilirsinde çok acı çekebilirsinde bu şans meselesi ondan iyisini bulursan her anlamdı fiziksel ve ruh anlamında unutrsun

0|0
    0|0
  • O başkasını bulurda mutlu olursa sen o zaman vicdan yapmazsın. başka birşey senı bu durumdan kolay kolay kurtarmaz.

0|0
    0|0
  • yaptım işe de yaradı sıkıntı yok

0|0
    0|0
  • ayn ıbenım kafadan bırı bnde cok kafaya takıyorum dıyodum yanlız degılmısım ogrendıgım ıyı oldu

0|0
    0|0
    • gerçekten sendemi böyle düşünüyorsun... inan napcağımı şaşırmış durumdayım ben onu ancak başkasyla unutabilirm yoksa gerçkten aklımı yitircem heryerde onun anısı var :(

• :( çiviyi çiviyi söker diyorlar ya bunun tek çağresi bu gerçkten şuan böyle düşünüyorum beni bu boşluktan sdce başka biri kurtarabilir yoksa kendimin sonunu hiç iyi görmüyorum..

• yanlıs anlama ekle konusalım bıraz senle

• başkası onu bana hatırlatır başkası olmamalı kendim unutmalıyım

0|0
    0|0
  • sıkıntı mı kı

0|0
    0|0
    • bence boyle bırsey yapma karsındakı efendı saf temız ahlaklı durust bırı olabılır..ve daha bırcok ıyı mezıyete sahıp olabılır..kendı acını baska bır sabıden cıkarma ne olur...dunyada benım gıbı efendılere kıyma tamam mı

• napıcağmı inan şaşrdım heryerde o var kafayı yicem herşey onu bana hattrlatıyor

• efendı ve temız ıffetlı erkeklerden uzak dur ne yaparsan yap..ıntıkamını pıs kaka erkeklerden al tamam mı

Kızlar Ne Diyor 9

• valla bir keresinde öyle bişey yapmıştım ve eskisine daha çok bağlanmaktan başka hiçbişeye yaramadı. Daha da batağa saplanıyor insan yani, yapma. Sen eskisinden bir adım beklerken onun atmadığı adımları fazla fazla yenisinde gördükçe daha çok kahroluyorsun. Neden o bir adım bile atmazken yenisi nu kadar değer veriyor ve ben neden onu sevemiyorum dihye git gide ona karşı da vicdan yaptıkça kendinden soğumaya başlıyorsun. Kendine kızıyorsun falan filan derken hem karşındakine hem de kendine yazık ediyorsun. Bu işten en az hasarla kurtulan da eski sevgilin oluyor.

0|0
    0|0
  • Toy iken o dediğin deneniyor ancak bir boka yaramadığı anlaşılınca yalnızlıkla yürümeyi öğreniyorsun.

0|0
    0|0
  • Onu unuttuğunu sanıp baskalarıyla cıkmaya baslarsın,lakin yaptığın tek sey baskalarında onun niteliklerini aramak olur, bunu sadece sen bilirsin...

0|0
    0|0
    • yani kendmi kandırırm öyle değilmi :(

• Konuştuğun kişi sana daha fazla hatırlatır sevgilini. İster istemez kafanda hep karşılaştırıcaksın onları falan, her şey daha zor olur.

0|0
    0|0
  • Sevgine ve yaşadıklarınıza bağlı..

0|0
    0|0
  • Hayır sanırım. Emin değilim.

0|0
    0|0
  • bir insanı unutmak için diğerini kullanma.kendine yapılmasını istemedğini başkasına yapma derim.zamana bırak o en iyisini bilir

0|0
    0|0
  • sakin bosluktayken yanlis birsey yapma ilerde pisman olursun birini unutmak icin baskasini kullanma acin kolay degil biliyorum ayni aciyişu anbende yasiyorum ama onu unutmadan hayatina birini alirsan bu sefer ayni aciyi sucu olmayan birine yasatmis olursun bol bol dua et baska türlü gecmez bu aci ve zaman sadece zaman Allah yardimcin olsun

0|0
    0|0
    • bu zman içersinde ben ne yaparım aklımı yitircem inan nereye baksam o herşey onu hatrlatıyor cok zor cok... ama haklısın yapmak yanlş olur :((

• simdi denermisin

• ekledimm şuan canım

• Yapmak istemezdim ama yaptım :/ ama işe yaradı o aciyi da biliyorum :(

0|0
    0|0
    • :( gerçekten yaradımı peki nekadar beraberdiniz siz ? ilk zamnları nasıl geçti

• İki ay beraberdik... ama ilk defa sevmistim. Bir iki ayda tamamen unuttum şimdiki sevgile karşı biraz mahçup hissediyorum tabi ama iyi ki gitmis ondan çok daha iyi birisi varşu anhayatımda çünkü

Yükleniyor...