Squats yapan varmi??

Ben bu gun basladim 80 tane yaptim insallah kisa zamanda etkisini görurum. Ne zaman etkisini görurum?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• vay be helal olsun en faydalı egzersız bayanlar ıcın yakın zamanda hıssedersin yarında hıssedeceksın zaten :)) yurumen bıle zor olacaktır baslangıcta ama mukemmel bırsey

1|0
    0|0
  • Sana profesyonel gibi spor yapan biri olarak söylüyorum.Öyle olmaz o iş öyle hergün yapmakla.

Önce 3-4 dk iyi bir ısın zaten yeni başlamışsın amatörsün.Sonra başlangıç olarak 5-10 kiloyla "Sumo Squat" denen hareketi yap.Ve "Calf Raise" adlı hareketi yap.Ve çok iyi beslen.Hergün de yapma

0|0
    0|0
  • 80 derken 4x20 mi yapıyosun ve amacın dolgunlastırmak ve hacimlendirmek mi? Eğer öyleyse tekrar sayını azalt ağırlık artır ve antremandan sonra en az 20 gr protein al. 4 haftada farkı hissetmeye başlarsın 4-5 ay sonra da taşsın:))

0|0
    0|0
  • bokscuyum yaptırıyolar bizzede düzenli yaparsan etkisini 1 ayda görürsün dinç ve sıkı hissedersin kendini

0|0
    0|0
    • Okadar kisa zamanda mi super walla

• 1 ayda kilo verirsin falan demdim zaten yanlış anlaşılmasın etkisini görürsün mesela kondisyonun sağlam olur kilo sıkılaşma birazda bünyeye göre değişiyor

• Şimdi geliyor etki , 10 dk. kaldı sabret. :)

0|0
    0|0
  • Şimdi resim çek, bir de 1 ay sonra çek ve aradaki farkı bize göster bence <3

0|0
    0|0
  • Yapariz her türlü.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• 3-4 ayı alır tabi zor harekettir umarım doğru yapıyorsundur

0|0
    0|0
  • 80 tane cok 3×15 ile baslasaydin keske

0|0
    0|0