Çekilen filmde gerçekler ortaya çıkar mı?

arkadaşlar belkı benı kotuleyeceksınız asağılayıp suçlayacaksınız ama olan oldu sıze soyle bı geçmişimi anlatıp bı soru sormak ıstıyorum. Ben 22 yaşındayım 4 senedir konustugum erkek arkadasımla nısanlandım herşey cok cıddıydı o nısanlılık donemınde onunla beraber oldum bakıre degılım yanı. ama zaaman cok seyı degıstırdı sevdıgım cocuk degıstı aramız bozuldu ve nişanı attık ayrıldık. ustunden 1 sene geçti ama ben bakıre değilim artık bunun psıkolojısı yaşadığım seylerden dolayı kendımı hıc ıyı hıssetmıyorum başım donuyor sureklı annemde beyın filmi çektirelım ben 1 haftadır bunu dusunuyordum cektırelım neyın varmıs ogrenelım hastaneye gıdelım falan dedı tek korkum bakıre olmadıgım ortaya cıkar mı. bu durum ne şekılde ortaya cıkar. ben butun tahlıllerı yaptırmak ıstıyorum butun tahlıller yanı . ne sekılde cıkar bu durumum ortaya

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• bekaretin beyinde olduğunu anlamışsın.korkunda haklısın

0|1
    0|0
    • hayır ben hastaneye gıdınce bı tek beyınden fılm cektırmıycem gereken butun tahlıllerı yaptıracağım o açıdan sordum geniş düşün biraz

• bana geniş düşün diyen sen misin :) nişanlanmadan vermeyecektin madem sorun olacaktı.bekaret kontrolü yapmaz kimse durduk yere rahat ol.

Erkekler Ne Diyor 14

• bişey olmaz korkma çok üstüne giderlerse bir keresinde kukumla oynarken yanlışlıkla elim içine kaçmıştı dersin <3

0|0
    0|0
  • tahlillerden direkt olarak çıkmaz ancak hormonal bir durum olursa seni jinekoloğa yollar o da anında anlar tabi

0|0
    0|0
  • Sonuçta beyin tomografisi alınacağı için çıkmaz...

Yaşadıgın duygusal şeylerin yanında bakirelik konusunu bu kadar büyütmemeni öneririm...

Herşey o bölgeden ibaret değil..

0|0
    0|0
  • hm bu arada aklın süreklı orda kafana takıyorsundur bence bir bayan jinekolok bul ona derdini anlat ve diktir kımsenın haberi olmadan evlenirkende sıkıntılar yaşarsın işler büyüye bilir aileler duyabilir ozaman

0|0
    0|0
    • hayır onu kesınlıkle yapamam

• rica ederım ne demek

• umarım faydalı olmuşumdur

• hayır çıkmaz sadece ürolojiler o bölgeyi muayne ederek bakarak anlar hem sen beyinden filim çekineceksin yani nürolojiye gidicen tahlillerdende ortaya çıkmaz

0|0
    0|0
  • bu durum kadın doğum uzmanı muayenesi ile anlaşılır başka türlü de verilen kandan çektirilen filmden vs vs anlaşılmaz.

0|0
    0|0
  • gecmiş olsun

saklamakta iyi bşii degil ama bilmiyorum

saglık önemli bisi ,

kendin git hastaneye?

0|0
    0|0
  • asıl korkun bakire olmadığının ortaya çıkması olmasın, kafatasının içinin boş olduğunun bilinmesi olsun

0|0
    2|0
    • tabıkıde ortaya cıkmasından korkuyorum bunu yukarda da belırttım

• bır jınekologa gıtmeden anlasılmaz

0|0
    0|0
  • jınekologa gıtmediğin sürece çıkmaz rahat ol

0|0
    0|0
  • 18 yaşından büyük olduğun hastahane anne ya da babana söylemez

0|0
    0|0
  • nıye korkuyorsun kı senın vucudun senın hayatın...

0|0
    1|0
  • Nöroloji senin bekaretini kontrol etmez. Kan testlerinde de hamile olursan çıkar ancak.

0|0
    0|0
  • Beyin tomografisi komple siyah cikacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• kadın doğuma gitmezsen çıkmaz

0|0
    0|0
  • Beyin filminden bekaret ? Onu başarırlarsa BBC'yi ara.

1|0
    0|0
  • jinekolaga gitmene gerek yok ancak o anlayabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...