Kazık soru bakın hele.

Geçenlerde arabada giderken radyo kanallarını geziyorum birden dikkatimi 105.8 frekanslı kanalda arayan ilk 70 kişiye Galaxy s3 'ü 219 liraya gönderiyoruz falan lan dedim kesin bişey var bunda ama 200 liradan ne batarız ne çıkarız diyerek aradım sonra dönüş yaptılar 3 gün içinde telefon gelecek denildi. Neyse uzatmayayım telefon gelmiş evde ben yokken annem almış akşam baktım telefon çin işi kutu s3 kutusu fatura falanda kesmişler :)

Şimdi sorum şu benim derdim telefonun sahte çıkması değilde bu tür basit yoldan para kazanmaya çalışan düzenbazlığın önüne geçilebilir mi yani dava açmayı falan düşünüyorum maksat sürünsün i*nler.

0|0
03

En İyi Erkek Görüşü

• Cahil ve saf insanlar kazıklanmayı hak ediyor kesinlikle

0|0
    0|0
    • Dostum bu şekilde para kazanılması etik değil benim beklentim özellikle çin işi çıkması yönündeydi ki bu kadar koordine düzenbazlığı açığa çıkarmak maksat

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Her gün çıkıyor radyoda pezzzevenkler.Bir de orjinal diyor şerefsizler.Hep alan var mıdır sonuç ne olmuştur diye merak ederdim.Aydınlattın sağol :)

0|0
    0|0
  • orjinal kelimesi kullanıp kullanmaması çok önemli.

0|0
    0|0
    • Vurgulaya vurgulaya orjinal diyorlar

• sahte deri mont satmak yasak değilmi gibi soru sordun , normal şartlarda belirtilirse sorun oluşmuyor.

• Verdiğin örnek saçma olmus.Burada bir markanın adı kullanılıyor.Senin verdiğin örnekte bir giyim malzemesi.Adam deriye orjinal demiyorsa suni deridir bir suç teşkil etmez ama Samsung Galaxy S4 marka adı telif hakları var.

Yükleniyor...