Aşık olmak istiyor musunuz ?

Ya söyle karsıma biri cıksın oturalım hiç konusmayalım sadece bakalım birbirimize sonra desin ben mutluyum senin yanında gözlerime bakarak, ben cevap vermeyeyim o bidaha söylesin inat etsin trip atsın gülsün, anlasın dilimin tutuldugunu heyecandan içimden gecenlerin kelimelere dökülmediğini, sarılsın Boynuma dizime yatsın saclarını oksayayım Güzel kelimeler edeyim ona gözleri gider gibi olsun ama uyumasın belkide uyku taklidi yapsın alttan alttan gülümsesin ama benım gördugumu fark ettirmesin rolünü iyi yapsın ellerim soguktur hep benim ısıtsın hiç bırakmasın üşüsün ceketimi istesin seve seve vereyim benim üşüdügümü fark etsin içi acıklasın bir yürüyüşü bir gülüşü olsun Cennetin Fragmanını yaşatsın bana hımm bide kokusu olsun kendine has ama parfüm değil kendi kokusu olsun ben arkasında pervane olayım onun için Sanırım Ben böyle birine aşık olmak istiyorum siz ne istiyorsunuz ?

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Kanka çok güzel yazmıssın ellerine saglık bende istiyorum ama bulamadım bir türlü

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• aynısını bende istedim başıma iş açtım face birini gördüm üfff o erkekse siz nesiniz sonra 118den numara sorguladım numarasını buldum abuk subuk bir mesaj attım konuşurken bide sevgilisi görmüş sevgilisde bizim okuldaymış kavga falan ettik 1 hafta hayatım bombok oldu :) dünde bir çocuk vardı yakışıklı görünce elim ayağıma dolaştı soda şişesini çöpe atayım derken sen takk cama gelmesinmi kaçtım bugün baktım camda sorunyok kırılan benim duygular bir hafta öncede kafamdan aşşağı deterjanlı su döktüler :) ben yürüyen felaket gibi bişeyim yaa burada bunun bu soruyla n ilgisi var bende bilmiyorum biri beni durdursun :)

0|0
    0|0
    • hesabı donduruyorum :D Şaka şaka cok hos ya yazdıkların sen bildiğin manyakmıssın :D

• İnan resmine bile bakmadım ki sadece konusman cok tatlı cok komik cok sempatik :D

• :) :) teşekkürler :)

• Özellikle aşık olmak istediğim biri var.

0|1
    0|0
  • hayal kurmak güzeldir :)))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• hiç aşık oldunmu kanka?

0|0
    0|0
  • aşık olmak istemiyorum böyle güzel tek kızada takılı kalmıyorum en azından...

0|0
    0|0
Yükleniyor...