Sizi seven kişiyi neden etrafınızdaki kız arkadaşlarınıza anlatırsınız?

sorum kızlara, sizin sven kişiyi nedne tüm çevrenize anlatırsınız yada bu anlatmanın anlamı nedir

öteki taraftanda hiç kimseye demeyen kişi neden demez merak ediyorum

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• dedikodu denen bişey var bilmiyin mi hacı

0|0
    0|0
    • bilimde dayı yani bunlar ilerde karsısına cıkacak durumlar oldugundan neden riske girerlerki

• bir kız olarak kız milletine anlam veremiyorum dıııııııııt cevap yok benden :)

• :))))) tmam saol yinede ;)

Kızlar Ne Diyor 5

• Mutluluğunu paylaşmak ister tabi kızda çocuğu seviyorsa veya onlarında fikrini almak ister sizce nasıl biri diye.

0|0
    0|0
    • peki fikrini aldıgı kızlar iyi derlerse ne olur ve kız kımseye anlatmıyorsa sebebı nedır ?

• Eskiden sizinle ilgilenmiyorsa ilgilenir,selam vermiyorsa selam vermeye başlayabilir,ara ara size baka bilir göz göze gelirsiniz gibi şeyler.Ama anlarsınız zaten size ilgi gösterdiğinde.

• hemde nasıl gelıyuruz bazen kısada oluyor ama ne yapalım ıdare edıyoruz işte :) bırde anlamadıgım kızlar bu durumlarda arkadasları yanı o kıza neden takılırlar sınır edrler

• kızlar oyle ya mesela benim olunca duymayan kalmaz :D :D

0|0
    0|0
    • neden anlatırsın yanı o kişinin senın oldugunu etrafın bılmesımı neden yoksa baska nedenler mı var

• yani ağırbaslı ol her kızla muhabbet etme bide laubali olma yeter tabi bu bence :D

• :) saol

• hıç anlatmam.sadece sevgılım oldugunu bılırler bukadar.tanıstırırım eger erkek arkadasım ısterse kendılerı tanısırlar ama ozelımı pek yaymam ınsanlara

0|0
    0|0
    • bende aynı şekılde yapıyordum ama kazayla etrfatakı kısıler sevdıgım hakkında dengesızce konustuklarında demem gerektıgını anladım ve etrafa dedım şimdi rahatım ama sadece ılışkımız oldugunu anlattım otekısı ozel dedıgın gıbı

• en ıyısı budur

• sanırım buydu ve rahatım şimdi

• Neden anlatmayalım?

0|0
    0|0
  • eğer kız seviyorsa anlatır. çünkü genelde iş birliği yapar kızlar aralarında ^^ mesela seven kız değilde diğer arkadaşıyla göz göze gelirsiniz. yanımızdakine baktırırız çünkü bak bakıyım bakıyor mu,kaç kere baktı,uzun uzun mu baktı yoksa hemen kafasınımı çevirdi gibi. bi nevi iş birliği.

0|0
    0|0
    • peki ya arkadasına anlatım sonrada onunla sızı çekınmeden karsınızda izlemeleri nedir

• o biraz arsızlığa giriyor. bilemiyorum.

• arsızlık deken yanı nede ıkısede krsınıza gecıp derın derın bakarlar kı adamı ıdam edecek gıbı gulumseyerek :)

Erkekler Ne Diyor 2

• Aksi halde konuşacak bir şey bulamayıp bize dırdırlanırlar. Bırakınız anlatsınlar.

0|0
    0|0
  • yıne ters cevaplar alınmıs bu sonucla bır yere varılmaz (:

0|0
    0|0
Yükleniyor...