Arkadaşlar yarın üni de tanımadığım hoşlandığım kızlara açılmayı düşünüyorum. KS ye katkım olması için

Başlıkta belirttiğim gibi yarın üni de tanımadığım kızlara açılmayı planlıyorum. Sonuçları yarın yazmayı düşünüyorum buraya . Kızlar ters tepki vermez umarım.

Şimdiden birkaç öneri verebilcek olan varsa sevinirim.

(Gizliler serbest .Eleştiriye açığım küfüre de.)

0|0
4|5

En İyi Erkek Görüşü

• Tanımadığın bir kızdan hoşlanmak imkansızdır. Fizik beğenisi seninkisi

Senin niyetin çok ciddi olmayan türden, zaman geçirmelik ilişkiler gibime geldi. Güzel bir kız olsun yeterli, diyorsun

Hazırlık sınıflarına odaklan, lise-5'tir orası. Kabul görme şansın artar

Kalitesizlikle şans doğru orantılı olacak. ODTÜ'nün iyi bir lisans bölümündeki bir kızla, atıyorum Kocaeli Üni ikinci öğretim'deki bir kız aynı değil. İkincisini etkilemek daha kolay

Düşük puanlı, rahat bölümlerde arayışa başla. Kolay gelsin

0|1
    0|0
    • Hmm bölümün puanına göre de iş değişiyor diyorsun.. Tanımadığım kızdan hoşlanmak gayet normal bu arada imkansız olması imkansız kardeşim.

• ahahaha güzel sohbetti, gece gece güldürdü, sağol :)

Ben bu yazdıklarıma tamamen karşı biriyim ama bu işler böyle yürüyor, gözlemlerim bu şekilde, sana faydası olursa iyi :)

Sen Hazırlık'ın oraya çadır kur ahahaha

• :D:D:D Eğer Bu hafta içinde bir kızla sevgili aşamasına girersem emin ol tüyolar vericem size :) Ne yaptım ne ettim :)

Kızlar Ne Diyor 4

• Umarım hepsi kabul eder de görürüm seni.

0|1
    0|0
    • Sanmıyorum hepsinin edeceğini o yüzden birkaç kız tequila :)

• Tek tek dene sen de yahu. Hepsini birden elekten geçirme.

• Tamam o zaman :)

• Kızlara derken? Kaç kıza açılacaksın?

0|1
    0|0
    • Birkaç kıza etmelyim diye düşünüyorum Üniversitede kızlar fzla havalı gibi bilmiyorum bana öyle geliyor ya da. Hangisi tutarsa diye artık birkaç kız

• senin çok canın sıkılıyor

0|1
    0|0
    • Yalnızlıktan sıkılıyorm harbiden kütüphanede tek başıma ders çalışıyorum benimle gelsin o da ona birlikte çalışırız koklaşırız derslerinde gerekli işlerde ruhen kalben yardım edicem :/

• hangi üni bu :)

0|1
    0|0
    • Ege üniversitesi kütüphaneden sonra açılmayı düşünüyorum birkaç kıza kaybedicek birşey yok sonuçta ama tüyo isterim sizden bak :)

Erkekler Ne Diyor 4

• kızla konuşurken gözlerinin içine bakarak konuş çok fazla el kol kaldırma yağlı yuğlu konuşma güldür ama komik olma vs

0|1
    0|0
  • Yap kardeş. Adımları dikkatli yaz :) ve normal arkadaşlarınla konuşur gibi kınuş ;)

0|1
    0|0
  • güzel kızlara açıl bro başın belaya gitmesin skgslgs

cayırt

0|1
    0|0
    • Benim hoşlandıklarıma bakıcaz artık sen güzel bulmazsın belki genelde balık etli olucak

• olum bak sen benim gibi yapma bırak hatun işlerini ilgini çeken bir olay varsa oraya yönel...ne bilim uzay falan... dil öğrenmeye çalış...ama aktif ol bırak karı kızı...ben ettim sen etme...

0|0
    0|0
    • Hocam inan uzay bilimleri ilgimi çok tek geçebildiğim zaten merak sardığım ana dersler ama matematik ve fizik hiç ilgimi çekmiyor onlarda derslere bile girmiyorum yeni bölüm denicem sırf o yüzden... Ben halbuki uzay bilimlerini evrenin oluşumuyla ilgili lisede düşündüğüm hipotezden dolayı seçtim

• Yalnız sıçmışım cevaba az önce okudum. Özeti çok sıkılıyorum üniversitede yalnızlıktan

Yükleniyor...