MARMARAY'da 3. arıza

1.5 günde, 3 kere arıza yaptı. Gene seferler iptal olmuş

sozcu.com.tr/2013/gunun-icinden/marmarayda-ilk-ariza-397740/

Ne düşünüyorsunuz?

0|0
12|36

En İyi Erkek Görüşü

• Sözcü gazetesinden de böyle bir haber beklenirdi ancak.Bugün başbakan açıkladı birileri komplo için acil durum frenini çekiyor araç da haliyle duruyor.Sonra medya devreye giriyor ardından gelsin tweetler. Birileri bizim hayal bile edemeyeceğimiz bir iş daha yaptılar hem de biz cumhuriyet bayramında boş boş slogan atarken bunlar yaptıkları iş ile konuşuyorlar oy toplarlar mı diye acayip telaşa düşmüş anlaşılan.

0|0
    2|1
    • Zannediyorlarki devrim arabası gibi sonu gelecek

• yav başbakan da herşeyi biliyormuş haaaa!oradamıydı?!

• Orada mı olması gerekiyor.koskoca başbakana bir konunun neden kaynaklandığı ile alakalı rapor gelmez mi?!

Erkekler Ne Diyor 35

• Olur öyle şeyler biri üç yapmıştır sözcü oranın yıkılmasını temenni edecek bir gazeteden başka bişey beklenemez.bu projenin resmini çiz desen çizemez hayal bile edemeyecek kafaların b.k bulaştırma çabaları çok acizce boğaz içi köprüsü karşıtlığını yeniden alevlendirsin belki yıkarlar metrobüse karşı olup yapanlara sövenler yapıldıktan sonra bedava taşı ek sefer koy diye bu sefer farklı nedenle sövenler işte bunlar hep aynı kafa

0|1
    0|0
    • Projenin planlarini sangilim AKP cizdi ... full japon isi. AKP yapti demeyin bali, gavur avrupadan kredi alinip ödendi, ateist kafir japonlar tarafindan yapildi.

Bastilar borc paraya baskalarina yaptirdilar baska birsey degil.

• ben hızlı trende yaptıkları gıbı 60 kısıyı oldurmedıklerıne dua edıyorum,gercı henuz erken.. ınsallah bırsey olmaz...

1|0
    0|0
  • akpli değilim ama yapılanları beğenmeyecek kadar da nankör değilim yapılanları akplisi chplisi mhpllisi ve diğer tum partılerın yani türkiyenin tüm vatandaşları kullanacak sonuçta bu ülke için kim bir çivi çakarsa helal olsun diyorum bir kaç arıza olabilir sonuçta kul yapısı..

0|0
    0|0
  • Marmaray aslinda 2015 bitecekti. Cumhuriyetin 90. yilina yetistirmek icin, ve show olsun niye (Secimlerede yakin unutmamak gerek) iscileri gece gündüz calistirdilar.

Sonunda iste böyle yarim yangalak seyler cikiyor ortaya.

Insan hayatinlan böyle oynanmasi, sadece show amaci icin insanlarin hayatinlan oynamak AKPnin nekadar bozuk bir zihniyete sahip oldugunu gene gösteriyor.

Calismalar daha tam bitmedi, ben olsam daha binmezdim, riskli, acilmadan önce zaten binmeyin tehlikeli niye uyarilar verilmisti.

Ama AKPliler gene anlamayacak. Facebook sitelerinde, icinde CHPli binmistir bu nedenle nazar carpmistir diyorlar ve nekadar gerizekali olduklarini birdaha gösteriyorlar.

0|1
    0|0
    • Abdulhamit hanın projesini revize ettiler işi bilmiyosan bir bilene yaptırmakta yapmak kadar iyidir.mesele akp chp değil istanbullular için rahat bir ulaşım seçeneği daha oldu.borçla morçla yapıldı nihayetinde.kaldıki 2015 te değil 2008 de bitecekti proje gecikti.yapılanı takdir edeni akp li görmektende vazgeçin

• bizim millet hayvan gibi yüklenirse arıza yapar tabi arıza nedenini hic araştırdınızmı? tren icindeki acıl durum buton larına basmıslar.. tren durmuş. konuyu araştırmadan buraya konu acıyorsunuz anladık chp lisin ne kıskanıyorsunki şimdi akp'nin yaptıgını :S

0|1
    1|0
  • link bu da benden :D

1|1
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • her yeni işte bir şeyler olur, bu kadar büyük olay bu kadar kısa sürede elbet olacaktır. ama önemli olan devamının güzel olmasıdır.

1|0
    1|0
    • ne kadar ılımlı bir yorum..

• herkes siyaset için birbirine düşman olurken...

• lila555 , siyasetin amacı devleti ele geçirmektir zaten, ama devleti ele geçirmek adına en gerekli şey, halktır... halk hizmete bakar, yoruma bakar... halka koyun diyip oy isteyincede haliyle sorun sıkıntı çok olur. ideolojiler için insanların ölmesi kadar saçma bir şey olamaz, çünkü ideolojilerin hepsinin amacı halk ve insandır. bu kadar bölünme elbet kötü ama hata kimde iyi sorgulamak gerekir, eskidende böyleydi... biri hükümet oldumu bağıra çağıra indirirlerdi. ama değişiyor değişmeli..

• niye hep sözcü yayınlıyor arkadaş bunları diğer gazeteler hangi ülkenin haberlerini veriyor :D

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • walla akpli değilim fakat tren arıza yaptıysa bu Türkiyenin prestij kaybıdır ucuz hesaplarla oy toplayacam diye test etmeden açarsan olacağı bu

0|0
    0|0
  • şaşırdım desem yalan olur. beklediğim şey.

0|1
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • 0|1
    0|0
  • 0|1
    1|0
  • Abi bizim millet böyle işte. Verecen odunu.

0|1
    0|0
  • Espirimi yaptın amk

0|0
    1|3
  • Yüzlerce kişi ölmeden iptal etsinler.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Eskişehir de ki hızlı tren de de ölenler olduydu.. insan hayatı çok ucuz memleketim'de .

• RECEP TAYYİP ERDOĞAN ♥

0|2
    0|5
  • Nazardır nazarr

0|0
    0|0
  • konsolu aç flybosphorus2013 yaz enterla :D

0|1
    0|0
  • Sözcünün lafına inanıpta gaza gelmeyin. Yolcular acil durum düğmelerine basıyorlarmış.

0|0
    1|0
  • oy peşinde koşup insan hayatıyla alay edenlere binlerce kez yazıklar olsun

0|0
    0|1
  • İptal oldugu falan yalin kizim sozcu gazetesi kilavuz olanin burnu boktan cikmaz

0|0
    0|1
  • Marmaray 3 arıza verdi ama burda 50. defa soruldu.

0|0
    0|0
  • bi alamet geldi piuvvvvvvvvv

cayırt

0|0
    0|0
  • ozaman binme sende

0|0
    0|0
  • yazık ne olacak bu akp nin hali üzüldüm :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    5

Kızlar Ne Diyor 12

• yav anladık daaa :))

0|1
    0|0
  • nankör insanları düşündüm

0|2
    1|2
  • acil dügmesine basinca kapilarda ariza oluyor acil durumlarda yolcuyu vagonlara kitleyip ölüme terkediyorlar hamdolsun (:

aciklama yapmislar da bir hata yoktur yolcular acil dügmelerine basiolar aksaklik ondan yasaniyor diye.

uyariyi almissinizdir umarim.acil durumlarda dügmeye basarsaniz kapilari kilitleyip kendinizi vagonlara hapsediyosunuz gfsruihdswzufdgh.

0|0
    0|0
  • hahahhahha :D :D :D :D Uçuş şifresi RTE :d

0|2
    0|1
  • O değilde... Acil durum frenini çekip duranlar, içeri sızmış CeHaPeli ajanlar olabilir.

0|0
    0|0
  • gerizekalı kendi ülkesindeki güzel şeylerin bozulmasına sewınen aptal sızın gıbıler oldkca watan haınıne gerek yok.binersen ayagn kırılsn inş

0|1
    1|2
  • Hay Aksi! >_<

0|0
    1|1
  • :D Güldürdün

0|1
    0|0
  • Yazık .

0|0
    0|0
  • komik değil

0|0
    0|0
  • ya küçük çocuk gibi doluştular ya dün o kadar güldüm kiii:))

0|1
    0|0
  • ekşiye gün doğdu tabi kii:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...