Kas var mı yok mu millet yok diyor

Beyler bayanlar sizden bir ricam şu resme bakıp kasım var mı yok mu söyleyin link ben gayet iyi olduğunu düşünüyorum millet o bizdede var diyor . Yaş 18

Güncellemeler:
İyi değil mi şimdi arkadaşlar ?
Şöyle bişey var ben boyum kısa kalmasın diye fazla ağırlıkla çalışmıyorum vücut ağırlığıyla çalışıyorum genelde onun dışında düşük dambıllarla . 2-3 aydır spor yapmıyorum doğru düzgün sınavlara filan hazırlanıyorum . En son pazartesi parkta barfiks çekip eve gitmiştim ondan sonrada bu resmi çektim . Bu sporu devamlı yapsam daha çok gelişim olurda fazlada ağırlık vermiyorum derslerden dolayı. Ben normal spor salonuna filan gitmiyorum belediye parklarında çalışıyorum Boyum 1.71 kilom 60 .

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Kas yok.

0|0
    0|0
  • Var evet ama daha da geliştir

0|0
    0|0
  • yaşına göre iyi

0|0
    0|0
    • Spor salonunada gitmedim evde yapıyorum çalışmaları işte teşekkürler yorum için

• var tabi olmaz mı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• fit ve yagsız bir vucudun var...kas oranın haliyle bir zayıf...çalışarak güzel bir gelişim sağlayabilirsin..

0|0
    0|0
  • Kardeşim size olarak cook buyumen lazım tamam kas var da "oo spor mu yapıyon sen " gibi bir durum yok anlatabildim mi. Cok yemen lazım ağır çalışman lazım...

0|0
    0|0
  • Kas yok birader. Daha çok çalışman lazım. Protein ve amino asit al.

0|0
    0|0
  • altyapısı oluşmuş şuan üzerine çalışırsan biraz daha kaslar belirginleşmeye başlar. Şu an başlangıç halleri var yani kasın çok olduğu için değil zayıfsın ondan belli oluyor

0|0
    0|0
  • kim yok diyosa bir halt bilmiyordur var kardeşim ama kanat ve sırt kaslarını biraz daha geliştirmen lazım kol kaslarına göre sönük kalmış bol barfiks çek

0|0
    0|0
  • Maşallah diyin nazara gelmesin çocugun vücudu kardesım sende öyle heryerde paylaşma nazara gelmesin .

0|0
    0|0
  • Bu durumda olsa da olmasa da tatmin edici değil. sağlam ye kilo al spor yap kasların şişsin. Bu böyle olmaz. kilo alman şart bence.

0|0
    0|0
  • sen baya bildiğin mistır masılsın dostum

0|0
    0|0
  • Atlet var.

0|0
    0|0
    • ;)

• Belli bir gelişim göstermişsin orası açık. Daha şişmen lazım ama.

• Şöyle bişey var ben boyum kısa kalmasın diye fazla ağırlıkla çalışmıyorum vücut ağırlığıyla çalışıyorum genelde onun dışında düşük dambıllarla . 2-3 aydır spor yapmıyorum doğru düzgün sınavlara filan hazırlanıyorum . En son pazartesi parkta barfiks çekip eve gitmiştim ondan sonrada bu resmi çektim . Bu sporu devamlı yapsam daha çok gelişim olurda fazlada ağırlık vermiyorum derslerden dolayı

• yok kardeş

0|0
    0|0
  • Sırt Değilde Gögüz Bölümünü Çek De Öyle Yolla Bakalım Varmı Yokmu

0|0
    0|0
  • Sinek çokmu sizin orada ..sokmuş şişirmiş sanki :D

0|0
    0|0
  • kalorifer peteği var

0|0
    0|0