Beyler? sizinle artık mutlu olamayacağını söyleyen bir bayanın peşinden gidermisiniz?

kavga ettiniz tartıştınız ve ayrıldınız... size artık dönmek istemiyo yani cevap olarak nasıl geçinicez nasıl mutlu olucaz cevabı geldi.ama siz aşırı ilgi alakayla bağladınız kızı. her ilişkide olduğu gibi tartışma kavga oluyodu.ama tek bir şans daha vermeyi denemeyerek bıraktı sizi.. hala çabalarmıydınız onu kazanmak için ?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• bence elini eteğini çekmelisin.çünkü bazı kadınlar aşırı ilgi alakadan hoşlanmaz .. biraz düşünmek biraz emin olmak belki de biraz melankolik takılıp sürünmek ister . zamana yaymalısın ve güçlü, mutlu görünmelisin. olacağı varsa zaten bir şekilde olacaktır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• acaba eski sevgilim misin diye düşünmüyor değilim. şuan aynı durumdayız bizde. barışmak istiyor benle ama ben kararsızım.

0|0
    0|0
    • yok sanmam ya milyonda bir denk gelir öyle bişey.d

• geri dönmemekte kararlıysa neyin çabasını verip kendini yoracan?

0|0
    0|0
    • başka birindende haber aldırdığımda yok artık kafasında bitirmiş istemiyo artık dedi... ama içimde hala bir umut var nedense istemsizde olsa.çabalrın boşamı diyosun

• peki bir soru sorayım kız terkettiği halde pişmanım diye gelirmi dersin verdiği kararı zamanla yalnış olduğunu anlayıp gelirmi gururunu ezipte? kızlarda bu vardır çünkü ölselerde gururndan vazgeçemezlerde:D

• eğer ayrı kaldığınız zaman zarfında sızden daha ıyısını bulamamış ise geri gelir bence ,var öyle kızlar elinin altında tutan

Erkekler Ne Diyor 3

• Bır kere bırısıne şans verdım ıkıncı sefer asla.

Boyle bıseyde olunca tak sepetı koluna herkes kendı yoluna bu xastan sonra mılletın pesınden kosacak degılım

Hiç kımse vazgecılmez degıldır

0|1
    0|0
    • doğru söylüyosun kardeşim :)

• Sizinki iyiymiş biraz zamana bırakın barışırsınız bu zaman içinde onun mesaj atmasını bekle sen atma.

0|0
    0|0
    • 2.5 ay oldu hala ses yok... üstüne ben atıyorum hastalığını soruyorum iyiyim diyip geçiyo ters davranıyo aga nedense dahada atmadım zaten...

• hadi bakalım inşallah kardeşim içinemi doğdu nedir:D yazarsa ilk sana yazcam yazdı diye söz;) bayanlar hep öyle ya hep biz erkeklerden bekliyo adımı nedense suçluda olsa hatalıda olsa haklıda olsa:D

• kardeşim Bir yolunu bulur mesaj atarlar Mesela : ya kanka yarın ne ödev vardı en basitinden :D

• üstüne düşme bırak kalsın olduğu yerde

0|0
    0|0
Yükleniyor...