Kızınız olsa ve onu bir erkekle öpüşürken yakalasanız,naparsınız?

Kızınız olsa ve onu bir erkekle öpüşürken yakalasanız,naparsınız?

0|0
10|27

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 26

• kızımı döverim,çocuğu sakat bırakırım.

1|0
    0|1
  • Kız Annesi ile daha bir arkadaş olur erkek babasıyla hani her şeyi söyleyebilme konusunda eğer kızı görürüsem annesine havale ederim babanın çok müdail olması doğru değil Annesi de artık bir yaptırım uygular

0|0
    0|0
  • Kafamı çevirir yoluma devam ederim görmemiş gibi yaparım onu utandırmak istemem sonuçta hayatını yaşamak kızımın en doğal hakkı...

0|0
    1|0
  • Tokadı basar bı daha ona guvenmeyecegımı soylerdım.

0|0
    0|0
  • Yani ben ufak kiz cocuguyla babasini gordugumde cok kiskaniyorum. İyi anlamda allah mutlu etsin herkesi de yani cok deger veririm herhalde cok simartirim. Ama bilincinde de olurum gibi geliyor. Kizim eger duzgun olup tek bir kisiyse opustugu kizmam sesimi bile cikartmam. Ama buna yorum yapmak bana dusmez baba olmayan o duyguyu bilemez

0|0
    0|0
  • sonucu sende biliyorsun

1|1
    0|0
  • Daha iyi öpüşebilmesi için tavsiyeler veririm... Sanki hepimizi leylekler getirdi :D Doğrusunu bilsin, acemilikten kaynaklanan üzüntüler yaşamasın isterdim...

0|1
    1|2
  • Erkek arkadaşını neden benimle tanıştırmadın deyip kızardım. Şakaaa bayılana kadar döver, ayılana kadar yorgunluk kahvemi içer sonra kaldığım yerden devam ederdim

0|0
    0|1
  • ikisinide döverim

0|0
    0|2
  • allah göstermesin

0|0
    0|1
  • Çocugu tenhada kıstırır iyi bir korkuturdum.

Kızımında konuşmasına bağlı birşey...

cut.

0|0
    0|0
  • yasına baglı tabi ama

kız erkek farketmiyor

iyi niyetimle tamamen konusmaz onun azını burnunu kırardım.

0|0
    0|0
  • erkek öpüşürken iyi oluyorda oradaki kız göktenmi iniyor? öpüşsün gezsin istedigiyle

0|1
    0|0
  • Onu büyütürken nerede hata yapıp doğru yetiştiremediğimi düşünürüm.

0|1
    0|1

• çocuga sen benle gel bir 5 dk konusalım bişey dicem derdim sonra kızımada evde sana bişeyler söylicem kızım derdim

0|0
    0|0
  • sıkıntı işte bu

0|0
    0|1
  • Bu kıvama geldiyse zaten babalık yapamamışızdır..Bu kadar başka bir açıklaması yok..

0|0
    0|1
  • ağır şekilde uyarırım

0|1
    0|1
  • aklıma öyle kötü şeyler sokma -_-

0|0
    0|1
  • pıçaklarım :D

0|0
    0|0
  • döverimm

0|0
    0|0
  • seni baban yakaladı heralde :)

0|0
    0|0
  • peder beye yakalandın heralde

0|0
    0|0
  • seni kim yakaladı yaramaz kız

0|0
    0|0
  • yani simdi kızım bir erkkle öpüşek ne yapacağm cevapını bile bile sormanda güzel :)

0|0
    0|1
  • Zor bir soru..İnancı olan biri için ağır bir imtihan... Ama öyle bir derdi olmayanın çokta umurunda olmaz..Hatta milli oldu kızım diye hava da basar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Hiçbir şey yapmam, babam beni görse de ağzını açtığı anda konuşma biter benim için, cevap bile vermem.

0|1
    0|1
    • Yani sonuç ne onu anlamadım kızının ilişki yaşamasına izin verir misin vermez misin ?

• Tabii ki izin veririm. Onu hayatı yok mu?

• İyi bari modern görünümlü geri kafalılardan değilmişsin çünkü burada çok onlardan...

• Kaç yaşında olduğuna bağlı..

0|0
    0|0
  • ben klasik Türk annesi gibi davranırım şahsen ee artık bu da modernliğe girmiyor şuan annem beni görse ne tepki verir mesela tabi ki bacaklarımı kırar:)

bende kızımı yakalasam bacaklarını kırarım,törpülerim onu

0|0
    0|0
  • Kızımla oturur konuşurum .

0|2
    0|0
  • hiçbir şey yapmam. kaçıncı yüzyıldayız.

0|0
    0|0
  • Benden saklamadigi surece sorun yok

0|1
    0|0
  • hiç.ne yapabilirim?

0|1
    0|1
  • Kaç yasinda oldugu onemli. +19 ise sorun yok.

0|0
    0|0
  • ikisinide döverim

0|0
    1|1
  • öyle bir yetştirmek isterim ki benden gizli hiç bir şey yapmasın ve yakalama derdi de olmasın:)

0|2
    0|0
Yükleniyor...