Şu anda tanımadığınız ama gelecekte eşiniz ya da sevgiliniz olacak kişiye ne söylemek isterdiniz?

bu soruya herkes cevap verebilir.ne de olsa yarının bir garantisi yok...yeni insanlar tanıyacak olmamız ya da yeni bir insandan hoşlanacak olma ihtimalimiz biz nefes aldığımız sürece kaçınılmaz.peki bir gün tanıyacak olduğunuz bu önemli kişiye ne demek isterdiniz?aklınızdan geçen ilk şey ne?

0|0
16|9

En İyi Erkek Görüşü

• Şu anda hangi şehirde olduğunu bilmiyorum... Belki İzmir'imde o da, belki İstanbul'da, belki yurtdışında... Şu saniyede nerede oturuyor bilmiyorum. Adını bile bilmiyorum. En yakın arkadaşı kim bilmiyorum. Sırdaşı olan, kıyafetlerini bile paylaştığı bir kız kardeşi mi, yoksa koruyucu bir abisi mi var, ya da her ikisi de mi var bilmiyorum... Belki yürüyüş yaptı bugün, belki arkadaşıyla bir kahve içmek için buluştu, belki de şimdi oturmuş güzel bir kitap okuyor. Belki gülüyordur kahkahalar atarak, belki de bir şeye hüzünlenmiş ağlıyordur. Belki elbette ayrılacağı erkek arkadaşıyla kavga etti, ya da yalnızlıktan dem vurdu bugün de.. Kızcağızı suçlayacak değilim, belki ben etrafında değilim. Ya da birbirimizin etrafındayız da farkında değiliz... Dedim ya, bilmiyorum kim olduğunu.. Ama ona buradan söylemek istediğim bir şey var.. Kendine çok iyi bak... :) Çünkü benle tanıştığında zaten ben sana çok iyi bakacağım, ama şu an yanında değilim maalesef... Ve merak etme. Karşıma geçip te, saçlarını şöyle kulaklarının arkasına atıp bana gülümsediğinde, seni fark etmeyişimin mümkün bile olmadığı o anda, yarı şaşkın, yarı aptal bir ifadeyle "Bu sensin" dediğim andan itibaren bu adam seni hayatın boyunca çok ama çok sevecek, seni baş tacı yapacak, sen onun dizlerinde yatarken sana gitarıyla şarkılar çalacak, sana şarkılar yazacak... Karşıma çıkacağın o güzel güne kadar, Allaha emanet ol. Sevgilim.

5|1
    0|0
    • on numaraydı kardeşim.sana armağan etmek istedim. link

• Vaow dedim.

• Ben de teşekkür ettim :) link Hadi bu şarkı da benden gelsin, madem duygusal akşam bu. Tam da gider. :)

Kızlar Ne Diyor 16

• Rahat dur :D insan ol zaten ilerde benim öküzüm annenin kuzusu kızının prensi oğlunun süper kahramanı babanın keratası kaynananın hayırsız bitanesi kayın babanın yakışır damadı arkadaşlarının başı bağlısı ama en çok yine benim hayatım,aşkım erkeğim ruh eşim hayvanım gerizekalım, değerlim evimin erkeği çocuklarımın babası olacaksın :) ayağını denk al xx

0|0
    0|0
  • akıllı ol kızlarla fazla takılma derdim. ama artık çok geç evliyim :D

0|0
    0|0
  • temizle o facendeki kızları delirtme beni

perdeleri ben asmam

aşk çekiyorsan da mal mal çekmeye devam etme nasılsa benim olcan <3

0|0
    0|0
  • bende gelecekte ki kocama şunları demek istiyorum;

bana bak doğru dur durduğun yerde karıya kıza çok fazla bakma kaşın gözün elin ayağına sahip ol törpülerim ona göre,hemen o rehberinde ki ve face indeki kızları siliyorsun ve şifresini bana veriyorsun,ayrıca evde çoraplarını oyana buyana atma gebertirim,her gün duş almayı alışkanlık haline getir ben seni almadan ona göre,arada bir de eve kırmızı güllerle gel ihya et beni:)

0|0
    0|0
  • tanıştığımz ilk günden itibaren unutulmaz olsun sevgili..güzel bir evlilik teklifi yap bana öyle direk söylenmez :)) evlenelimm her sabah gözlerine bakarıp uyanıyım ve bir gün senden bir bebeğim olsun düşüncesi bile heyecan verici sevdiğimmmmmm e hadi gel gari :)) hadi dediğime bakma bir 5 sene sonra gel daha küçüküm ben

0|0
    0|0
  • ya şu yandaki camel active reklamındaki gibi biri olsun :D gözüme takılıyo

0|0
    0|0
  • allah bilir şimdi kimlerle yazışıyorsun gezip tozuyorsun , doğmamış çocuklarımızdan utan la :) :D

0|0
    0|0
  • where were you when i needed you?

0|0
    0|0
  • naber ya? derdim tanışmak lazım.

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin sana. diyesim geldi :D

0|0
    0|0
  • Hey sen! Kim olduğunu bilmiyorum ama seni bulduğum gün hayatımda başka hiçbir şeye yer vermeyeceğim.

0|0
    0|0
  • ayağını denk al derim :)

0|0
    0|0
  • Hiç bir şey diyesim gelmedi nedense

0|0
    0|0
  • gelde bitsin bu hasret :(((

0|0
    0|0
  • bi ömür sevelim sadece sevelim hatta ömür sonrası bile:)

0|0
    0|0
  • beni çok sev ve çok iyi baba ol

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Hoş geldin kadınım benim, hoş geldin, yorulmuşsundur;

Nasıl etsem de yıkasam ayacıklarını,

Ne gül suyum, ne gümüş leğenim var, susamışsındır;

Buzlu şerbetim yok ki ikram edeyim, acıkmışsındır;

Beyaz ketenli örtülü sofralar kuramam,

Memleket gibi yoksuldur odam.

Hoş geldin kadınım benim, hoş geldin,

Ayağını basdın odama,

Kırk yıllık beton, çayır çimen şimdi,

Güldün, güller açıldı penceremin demirlerinde,

Ağladın, avuçlarıma döküldü inciler,

Gönlüm gibi zengin,

Hürriyet gibi aydınlık oldu odam.

Hoş geldin, kadınım benim, hoş geldin...

sana öyle şeyler söylemek isterdim ki

bulamadım diyecek bişey NAZIM degilim ki

dizeler dolusu kafiye dizeyim saçlarına

aşk dolu tümceler sereyim yollarına ama..

hoşgeldin kadınım benim hoş geldin...

0|0
    0|0
  • Sana yolculuk yapmak istiyorum, kes yüreğine giden bir bilet; Can kenarı olsun

0|0
    0|0
  • sanırım beni hiç bulmuycaksın

0|0
    0|0
  • daha önceden kaç kişi sevdin

0|0
    0|0
  • onun a.q ben..nerdeyse çıksında elin or..pları ile muhatap etmesin bizi.

0|0
    0|0
  • Yol yakınken dön:)

0|0
    0|0
  • aşkım <9

cayırt

0|0
    0|0
  • "seni çok özledim" dedikten sonra sıkıca sarılmak ama şimdilik hayal

0|0
    0|0