3 yıllık sevgilim değişik tavırlar içinde

Güzel giden bir ilişkimiz vardı sevgilim bana buluşmamak içn yalan attı ama sebebi o aralar kavgalıydık o yüzden.Sonrasnda ben ayrıldım yalanın ufagı büyüğü olmaz diyip.Beni arayıp durdu dönmemi istedi artık değişicem yalan atmicam vs diyordu.Affettim ama bir kç gün snra değişik tavırlar içindeydi umursamıyordu.Bugün konuştum herşeyde sorun çıkartıyorsun dedim bunu oda kabul etti evet uyumsuzum biraz dedi.Anlaşmalar yapıyorduk ama sorun çıkartıp duruyordu örneğin sevişme her buluşmada oluyor diye 2 buluşmada bir olsun dedi tamam dedim ama ondada sorun çıkardı sevişmeye biraz mesafe koyalım özleyelim dedi.Ve beni bunalttığının sıktığının farkında bunu kendisi söylüyor bir erkeğe bu kdr yüklenilmez farkındayım düzelticem vs diyor.Her anlaşmayı kabl ediyor snra sorun çıkartıyor.Sizce napmalıyım karar veremedim.

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• kıza sahip çık belli ki sorunları var hem bu devirde öyle kız bulmuşsun bırakılır mı ?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Kız arkadaşın kendi içinde çelişkiler yaşıyor. Belki başka bir sorunu vardır asla elini bırakma yanında ol derim.

1|0
    0|0
  • Cinsellik yüzünden soğumuş senden ah siz erkekler

1|0
    0|0
    • bundan snra nasıl davranmalıyım ?

• Cinselliğin csini etme masum yaklaş ona herşeyi unut gitsin gerçekten sev onu

Erkekler Ne Diyor 2

• Allah Kolaylık Versin Kardeşim, Fakat Öncelikle de Genel Konuşmayalım Her Erkek Bir Değildir.

0|0
    0|0
  • kız sepet havası oynuyo senın ıplerını elıne almaya calısıyo bnde mesafelı ol

0|0
    0|0
Yükleniyor...