Galatasaray şampiyonlar ligi b grubundan kaçıncı olarak çıkar?

bariz açık soru ankete oy vermeden cevaplayanlar evde kalsın :)))))

• 1.
    21% (8)3% (2)10% (10)Oy Ver
  • 2.
    44% (17)62% (39)55% (56)Oy Ver
  • 3.
    35% (14)35% (22)35% (36)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|24

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 24

• 1.olma şansı yok ama 2. olur diye düşünüyorum ben.

1|0
    0|0
  • Düşüncelerimi biliyorsun :)

1|0
    0|0
  • 6. olarak çıkar bence

1|0
    0|1
  • juve-real maçı çok kritik. real, juve'yi yenerse 5'e çıkıyor fark. juventus'a arena'da yenilmeyiz. mutlak galibiyet parolasıyla çıkacakları için, geride açık verecekler.. burak, bruma gibi hızlı oyuncular, sneijder, selçuk gibi pasörler, drogba gibi bir target man varken kontradan gol atmamamız mucize olur. 2. oluruz.

bide bazı rakip takım taraftarları var dalga geçiyorlar, 6. bitirecekmişiz... :)

fenerbahçe seneye kura çekimine 5. torbadan katılıyormuş beyler.

1|0
    0|1
    • galatasarayı öyle bir anlatmışsınki biran Bayern münih sandım

• ben galatasaray kazanmayacak juventus kazanacak demedim,juventusun galatasaraydan daha iyi kadroya sahip oldugunu ve ayrıca daha iyi takım olduklarını belirttim,istanbulda olsa bile son maç yenmek çok kolay iş değil dedim emin olmayın bu kadar dedim ama sen konuyu nerelere getirdin maşallah =)

• tamam galatasaray favoridir juventus karşısında arenada

• 2. en kötü 3.

1|0
    0|0
  • gonul ısterdı 1 ıncı cıkalım,evdekı bozgun manı oldu buna,2.cılık garantı...

0|1
    0|0
  • bu hafta kopenhagı yenersek, juve de reale puan kaybederse çok iyi olcak. muhtemelen son maça 2. lik şansımızla çıkıcaz :))

1|0
    0|1
    • adam akıllı yorum yapan tek gsli çıktı sonunda :))))))))))

• juve yi yenersek 2. çıkarız.

1|0
    0|0
  • bu maçıda alırsak 2 ciliğimiz garantilenir. ama sorun çıkarsa en kötü 3 üncü oluruz.

0|0
    0|0
  • 3. olur Juventus arenada malesef yener bizi bizde Uefayı alırız...

0|0
    0|1
    • galatasaraylıların böyle düşünmelerine üzülüyorum :((((

• Ben işin iyi tarafından düşünüyorum çıksa bile en fazla çeyrek final uefa gidip kupayı alakta en azından kupamz 2 olur fenerliler çatlar

• Bu soru; Galatasaray, Juventusu Arenada yener mi ? olarak değiştirilse aynı cevap bulunur. Juveyi yenmemiz gerekecek. En kötü beraberlik. Başka alternatif yok.

0|0
    0|0
  • Gönlüm 1. olarak çıkmasından yana ama 2. olur dıye tahmın edıyorum

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • kopenhag vasat bir danimarka takımı liginde 8 .sırada sanırım(12 takımlı lig) juventusun arkasından 3.olur 66s.

0|1
    1|3
    • ya sen hep muhalefet olmak zorunda mısın ? :)))))))

pozitif düşün biraz :))))))))

• bende aynı şeyden bahsediyorum zaten. her zaman iyi kadrosu olan kazanmaz. kadro kalitesi olarak juve > gs olabilir. ama bu juventusun galip geleceği anlamına gelmez. montpellier de başka bir örnek :)

• ben kesin yeneriz demedim. "juventus'a arena'da yenilmeyiz." dedim. zaten büyük ihtimalle final maçı olacak grubun son maçı. beraberlik bize yetecek saha, seyirci avantajı var ve psikolojik olarak daha rahat oynayacağız. hala yenileceğimizi düşünmüyorum. yenilebiliriz de koskoca juventus. torino'da favorilerdi ama tt arena'da değiller.

• Gruptan 3. Olarak çıkamaz

0|0
    0|0
  • d) hiçbiri:))

1|1
    1|2
  • ikinci olarak çıkar yarı finale yükselr

0|0
    0|0
  • GalatasarayLıyım ama işimiz çok zor danimarkada galip gelip italyadan Real galibiyeti beklicez sonra son maç ta arenada juveye yenilmicez ölme eşşeğim ölme 3. oluruz

0|0
    0|0
  • aslına bakarsan gs nin şampiyonlar ligi kupasını almasını isterim bir fenerli olarak. ama sonra 10 sene bize artistlik yapılıyo :( inan hala uefanın artisliği yapılıyor :(

0|0
    0|0
  • 2. olarak çıkarız

0|1
    0|0
  • 2. oluruz gibi ama 3. olursak bir UEFA Kupası daha gelir mi diyor insan.

0|0
    0|0
  • Bende 2. diyorum. Real i aşağı almamız imkansız.

0|0
    0|0
  • real dötlük yapmazsa 2. bitiririz

0|0
    0|0
  • 3.olur diyorum gruptan çıkmasını istemem bir tane daha 6 vakasına gerek yok. Objektif yorum :)

0|0
    0|1
    • bir daha yaşanacak diye kaide yok :(

• Doğruya doğru real bayern barça gibi bir takımımız yok türkiyede. UEFA'ya gidersek en azından 2.kez alabiliriz :)

Kızlar Ne Diyor 7

Yükleniyor...