Yaa bıktımm zayflıktannn :S

yeni başladmm sporaa daha 1 hafta oldu da alamadm kılo ama bana hep pilav makrna yazmş mıdem bulandı artk yıemıorm ölee :S böle kas yaparakk falan sabah ıyı kahvltı yapıorm pekmezdı reçeldı süttü falan sonra 2 ssatte bir bişler yıorm ardına gene pilavdı fasulyeydi zorluomda gene olmıcak sankı alrmym sizce yawştn yani kas yapıorm ama hiç alamcm gbi gelıo 1 hftdr aynı çkıorm tartıda :s 44 kıloyum boyum 163

0|0
5|6

En İyi Erkek Görüşü

• anam sen kılo alıp napıcan kım dedı sana kılo al dıye ? 3 kılo al yater onun ıcınde o kadar zorlamana gerek yok normal beslen ama oğun atlama yeterlı bu kdar abartırsan bu kezde fazla kılo alırsın ona cozum zor :D

0|0
    0|0
    • yaa bgen kılo vereblrmm ama almam zorr 22 yaşına kadr bir 5 kılo alamamd bundan sonra nası alcammm :S

• kız dedıgın ınce olacak 5 çok bence sana 3 kılo alıcaksın yeter. yukarda yazdıklarını yap ama yarım yamalak değil harfiyen uygula. olur zor deıl

• haıyyrr zayf kız kım sewıo yaa herkes balık et sewıoo :S

Erkekler Ne Diyor 5

• Tartıyı yanından ayırmazsan olmaz zaten o iş çabuk pes edersin ben sana zayıflarken uyguladığım yolu anlatayım.Bana tartı dediler sana lazım madem zayıflayacan abi tartı kurtarmıyor bir biniyorum direk ok 120 ye cıkıyor ibre sona vuruyor.O zaman sana kantar dediler en sonunda bırakın lan dedim.Bitane ip aldım şal örülenlerden aldım ipi göbeğimin ölçüsünü aldım sonra ay dan aya hep ölçtüm anca ozaman farkı gördüm :D tartı olursa hep binersin canın sıkılır.

0|0
    0|0
  • Bunu alışkanlık haline getirmek durumundasın, sürekli tartıya bakarsan geçmez o kadar zaman...

0|0
    0|0
  • spor salonundakı hocana danıs ve kanla guatr tahlılı yaptır sana tavsıyem zayıfsan eger spor hocan san beslenme programı yapabılır eger sorun kanda veya guatr da ıse onunda cozumu var dene bence

0|0
    0|0
  • Supplement kullan (Besin takviyesi) eğer yemek yiyemiyorsan

0|0
    0|0
    • nerden alcammm ne kadar ki o çok mu pahallı

• ee yazdımm

• Ee tamam işte onu al ama dikkatlı ol.Kaliteli olanlardan olsun hepsiburada.comdan bakabilirsin fiyatlarına.

• Sigara falan kullanıyo musun?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• gece yemek ye

birde sadece pilav fasulye değil

abur cubur ye, börek pasta gibi hamur işi şeyler ye

mantı filan ye

canın ne istiyorsa ye abartmadan yersen azar azar kilo almaz vermez formunu korursun

fazla fazla yersen de kilo alırsın hızla

tabi metabolizmana bağlı biraz da

en mantıklısı doktora gidip uygun bir beslenme programı yapmak

0|0
    0|0
  • kilo almaya mı çalışıyorsun? guatr tahlili yaptırdın mı troit bezin hızlı çalışıyorsa bu yüzden kilo alamıyor olabilirsin

0|0
    0|0
    • yaa tahlil yaptrmadm ama deglm o adet düzenslği falan dıo bende ykkı öyle seyler

• gırtlagn şişmıomu onda :s sinrlymm dee ne blm hç yaptrmdm eller falan tıtrıomş onda

• yaptır o zaman burdan tahmin yürütmekten öteye gidemeyiz

• Göbek yapmıyor mu ya

0|0
    0|0
  • Yapma ya .

Hı .

0|0
    0|0
  • belki kurt vardır bağırsaklarında

0|0
    0|0
Yükleniyor...