Sepp Blatter vs Ronaldo...

sepp blatter... fifa başkanı. cristiano ronaldo'yu taklit etmiş. link ayrıca video'da da görülüyor, bu adam lionel messi'yi ve barcelona'yı pek bir sever. bu taklit üzerine ronaldo facebook hesabından "fifa'nın bana, ülkeme ve takımıma gösterdiği saygı bu video'da açıkça belli oluyor. umarım sepp blatter favori oyuncularının ve takımının başarılarını görebileceği uzun bir hayata sahip olur." demiş. link bunun üzerine sepp blatter twitter'dan özür dilemiş; link "benim real madrid'li arkadaşlarım da var:(" demiş; link olaylar olaylar.. michel platini ve sepp blatter gibi yöneticilerin olduğu bir dünyada futbolun hala daha bu kadar popüler olması bir mucize aslında.

Sepp Blatter.. 1936 doğumlu 77 yaşında ve 15 yıldır fifa başkanı, artık istifa etmesi gerekmez mi? siz ne düşünüyorsunuz?

not: fifa'nın barcelona sevgisi deyince aklıma direkt bu video geliyor; link pardon uefalona diyecektim.

0|0
2|5

En İyi Kız Görüşü

• ronaldodan sonra 2. kapak soran arkadaştan uefalona :)))))))))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Barcelona sevilmeyecek gibi bir takım değil ama ben olsam asla özür dilemezdim

Bir şey söyleyecekseler de tam söylesinler,hemen lafı kıvırırlar sonra sırf tepkiler için gerçekten acayip düşürüyorlar kendilerini:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Videoyu izlemedim ama sepp blatter zaten yolsuzluk dedikoduları ile de anılan bir insan.platini'den önce uefa'nın johanson isimli bir başkanı vardı.o da yaşlıydı ama iyi ve başarılı bir insan imajı uyandırıyordu ben de ama bu 77 yaşına gelmiş ve 15 yıldır fifa başkanlığı yapan şahsın artık çekilmesi lazım.

0|1
    0|0
  • Sepp blatter ve platini artık futboldan elini ayağını çekmeli artık adamlar sevdiklerini kucaklıyor sevmediğini yerden yere vuruyor örnek platini porto milan ve bir kaç takım daha şike yaptıkları kanıtlanmasına rağmen uefadan ceza almadı fener ile beşiktaşda durum böyle olmadı fenerbahçenin başkanı şikeyle suçlandığı için ceza aldı ya beşiktaş neden ceza aldı başkanları suçlanmıyor suçlananlar zaten ceza aldı ne hakla avrupadan men edebiliyorlar tabiki türk takımı oldukları için

0|1
    0|0
  • Blatter,Ronaldo'nun daşşagını yesin... Bi Barça taraftarı olarak...

0|1
    0|0
  • messi için kızlar o benimle yattı derler ronaldo ise dünyaya yardım eder cömerttir adamdır !

0|1
    0|0
  • reyiz ronaldo fena kapak etmiş king demiyoz boşuna.

0|1
    0|0
Yükleniyor...