Mehmet Ali Aydınlar Aziz Yıldırım'ın saltanatına son verecek mi?

Pazar günü fenerbahçe'nin başkanlık seçimleri yapılacak peki bu seçimi kim kazanır,Metmeh Ali Aydınlar mı yoksa Aziz Yıldırım mı hangisi bu seçimi kazanır?

• Mehmet ali aydınlar bu seçimi kazanır...
    33% (2)33% (3)33% (5)Oy Ver
  • Aziz Yıldırım saltanatını kimselere kaptırmaz....
    17% (1)33% (3)27% (4)Oy Ver
  • Dikdatör Aziz Yıldırım bu seçimi yine kazanır...
    17% (1)34% (3)27% (4)Oy Ver
  • Aziz Yıldırım sonsuza kadar saltanatını sürücek....
    33% (2)0% (0)13% (2)Oy Ver
  • Mehmat ali aydınlar Aziz Yıldırım'ı tahtından indiricek....
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
8|14

En İyi Erkek Görüşü

• Aziz Yıldırım 20 seneye yakındır başkanlık yapıyor haliyle o seçimde oy kullanacak kongre üyelerinin çoğunluğu aziz yıldırım vasıtasıyla oraya girmiş insanlar.bu durumda aziz yıldırım'dan herhangi birinin başkanlığı alabileceği çok küçük bir ihtimal ya aziz yıldırım başkanlığa devam eder ya da aday olmaz ama işaret ettiği biri başkan seçilir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• İnşallah kazanır seçimi. Aziz Yıldırımdan sonra cidden çok iyi gelir size de lige de Mehmet Ali Aydınlar gibi efendi kişilikli bir adam.

0|0
    0|0
  • O kupa benim sayemde orda diyen biriyle,şikeyi takımım için yaptım diyenlerin yarıştığı kulübe ne yazık ki Fenerbahçe deniliyor

Allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
  • bense aziz yıldırım sonsuza kadar saltanatını sürdürecek :)

0|0
    0|0
  • D

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım saltanatını kimselere kaptırmaz...

0|0
    0|0
  • umarım son verir aziz yıldırım artık başkan olmasın yeter artık yapıştı koltuğa kendini akla sonra gel fenerbahçeye zarar veriyor

0|0
    0|0
  • bu seçimi de kazanır aziz yıldırım

0|0
    0|0
  • Aziz Yıldırım sonsuza kadar saltanatını sürücek...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Cumhuriyet savcıları ne güne duruyor anlamadım.Mehmet Ali Aydınlar TFF başkanı iken şikeyi nasıl örtbas ettiğini basın toplantısında açıkladı sonra "O Kupa Fenerbahçenin müzesindeyse benim sayemde" dedi

Aziz Yıldırım´da Mehmet Ali Aydınlar´da cemaatten gelen adamlar Aziz Yıldırım Fetullah Gülen ile kaç kere görüşmüş bir açıklasa keşke

1|1
    1|1
  • azizie zaten gıdecekte nasıl olacak,gonlum secım yoluyla gıtmesınden yana,ıyıce madara olsun ıstıyorum,netıcede mehmet alininde ondan farkı yok,federasyon baskanıyken fenerı kurtarmak ıcın yapmadıgı numara kalmadı,fenerın kume dusmesı gerekıyordu...ınsanlar bulundugu yere layık davranmalı,renkler ıcın serefsızlık yapılmamalı...

0|0
    0|0
  • seçime kadar siz cinconlular dokuz doğuracak :D ama merak etmeyin aziz yıldırım başkanlığa devam edecek.

1|0
    1|1
  • Tayyip bitirir.

0|0
    0|0
  • Aziz parayla halleder işi ve yine başkan olur :D

0|0
    0|0
  • türk futbolunu geriye götüren şikeci diktatör aziz seçilmeyecek inşlh

0|0
    0|1
  • Ali koç başkan olucak arkadaşlar farkındamısınız bilmiyorum ama Fenerbahçe kongre üyelerinin çoğu ali koç tarafında ve dernekler hep ali koça öncelik tanıdı aziz yıldırımdan sonra ali koç başkan derim susarım.

0|0
    0|0
  • Dikdatör azize bu seçimi yine kazanır

0|0
    0|0
  • aziz seçimi kazanır, 2014'e kalmadan UEFA sopasını göstererek kişiler hakkında cezaları açıklar büyük ihtimalle ömür boyunu alır ve yeniden seçim yapılır.

0|0
    0|0
  • Gönlümüz Mehmet Ali Aydınlar'dan yana... eğer yine aziz seçilirse delegelerde satılmış demektir... Herşeyden çok sevdiğimiz Fenerbahçemize bunları yapan insanların artık klupte işi olmamalı...

0|0
    0|0
  • inşallah Allah'ın izniyle mehmet ali aydınlar başkan olacak aziz yıldırımdan kurtulucaz böylece.

0|1
    0|1
  • Aziz Yıldırım saltanatını kimselere kaptırmaz...

0|1
    0|0
  • Fenerbahçe hiç bir zaman akp'nin oluşumu olmuycak bu sebeple mali aydınlar seçimi kazanamaz

0|0
    0|0
Yükleniyor...