Birbirimize zaman verelim dedi. Acil yorum lutfen!!

Merhaba arkadaşlar yurtdışında kalıyorum ben. Erkek arkadaşımla 3 aydır çıkıyoruz ben koleje gidiyorum o da üniversiteye gidiyor ve aynı zamanda babasının dükkanında çalışıyor. İlişkimiz ilk başlarda çok güzeldi bana zaman ayırıyordu onu çok seviyorum ama babası tatilden döndüğünden beri bana zamanı yok.Sürekli çalışıyor ve üniversiteye gidiyor.Babası ona izin bile vermiyor.Çok az konuşuyoruz ve belki 2-3 haftada bir buluşuyoruz.bu durum beni huzursuz ediyor ve ona söyledim ama artık takmıyor sözlerimi.Beni sevdiğini biliyorum ama artık üzülüyorum.2 hafta önce doğum günüm vardı ve kendisi hiçbisey yapmadı doğumgünüm için. ve bu haftada onun doğumgünü var bende bişey yapmıcam.ve bugün biraz tartıştık bana zamanının olmadığını hep meşgul olduğunu dersleri ve işi yüzünden benle konuşamadığını yapamadığını söyledi.daha sonrada bana birbirimize zaman verelim dedi. Yorumuz nedir merak ediyorum?

Güncellemeler:
Birbirimize zaman vermekten vazgectik ve beni sevdigini ayrilmak istemedigini soyledi ama hala icim rahat degil sanki biseyler yolunda degil gibi hissediyorum

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• yaşın genc biraz büyüyünce lan ben ne kerizmişim yaa dersin merak etme.. herkes yaşıyor bunu :) bazen gözü kör oluyor aşığın işte :) yeni bir sayfa aç kendine...

0|0
    0|0
    • yeni bir sayfa ac demesi kolay ama insan uzuluyor. onun hayatimdan cikmasini istemiyorum..

• haklisin insan yasaya yasaya ogrenir belliki benim birtakim seyleri ogrenmem icin onumde daha uzun bir zaman var. ama sende hep olumsuz konusuyosun

• olumlu birşey yoktur aşk işlerinde kusura bakma :)) yeni yelkenler aç derim

Kızlar Ne Diyor 1

• ohooooo. o zaman diliminde araya başkaları girer he demedi deme

0|0
    0|0
Yükleniyor...