Roberto Mancini yi sevdiniz mi ?

Yeni teknik direktorumuzu sevdinizmi hakkında dusunceleriniz nedir değerli uyeler?

0|0
4|20

En İyi Erkek Görüşü

• ilk başta herkes tepkiliydi fatih terimin yerine getirildiği için ama adam cidden başarılı olucak bence. daha akıllı oynatıyo takımı. zamanla daha iyi olucaz :))

1|1
    0|0
    • Insallah sampiyon yapar bizi

• konuşalım renktaş, fener maçı öncesi nevizadede bira ısmarlıyım sana :))) sonra gelsin galibiyet :D

• :)))) insallah kazaniriz maci renktas

Erkekler Ne Diyor 19

• Mancini takıma yeni bir hava getirdi ve şu an iyi gidiyor o na sonuna kadar destek vereceğiz

1|0
    0|1
  • geçen gün berberde saç traşı olduktan sonra berberden aldığım teki "abi valla süper oldu. Aynı mancini gibi oldun" demesiyle adama ayrı bir sempati duydum :)

1|0
    0|0
  • Sor bakalım o beni sevmiş mi ? :P

1|0
    0|0
  • terim basımızın tacıdır,yasattıkları unutulmaz... ama suphe yokturkı mancını terımden ıyı teknık dırektordur,kan uyusması saglandıgında basarı kacınılmaz olarak gelecektır,ılk yarının sonuna dek suresı var bence..

0|0
    0|0
  • Efendi bir adam Umarım Gs'de çok başarılı olur.

0|0
    0|0
  • fatih terim'in yerine geldiği için duygusal davranıp çok eleştirmiştim ama iyi başladı, böylede devam edecek gibi..

1|0
    0|0
  • Mancini'nin futbol bilgisi ve kariyeri tartışılmaz. Fakat bir teknik direktörün futbol geçmişi onu takımının başında başarıya götüren bir etken değildir. Manchester City'de iken bu takıma 1 Milyat Avro harcandı ve sadece 1 sene şampiyonluk gördü. O da son dakika golüyle. Galatasaray'da son 2 haftada yükselme var. Fakat bu yükselmeyi sezon sonunda değerlendirmek en mantıklısı olacak.

0|0
    0|0
  • İyi bir teknik adam zamanla herkes sevecektir.

0|0
    0|0
  • Mancini hakkında yorum yapmak için zamana ihtiyacımız var çünkü city de 500 milyon transfer ücreti harcayarak son anda bir şampiyonluk elde edebildi , inter deyken rakibi yoktu şampiyon oldu , gittiği her kulup de bir oyuncusuyla kavga etti tevez ballotelli extraba gibi , yani beklemeliyiz şuanlık savunma değil ama oyun açısından iyi

0|0
    0|0
  • İyi ki geldi.

0|0
    0|0
  • fatihi devirdiler diye kızgındım da başarılı birine benziyor gayet te karizmatik birine de benziyo aynı zamanda :D

0|0
    0|0
  • vatikan olmasa mancini,ancelotti gibi hocalar ancak udinese ve galatasaray gibi takımları çalıştırır.

0|0
    0|1
  • gözden kaçırıyosunuz frank rijkaard geldiğinde ligi tanımadığı için hiçbişey yapamadı

mancini şamp. ligi için alındı ligde başarılı olamaz tanımadığı bir yerde

0|0
    0|0
  • ulan ne biçim adamlarsınız yorumları okudumda 2 dakikada fatih hocayı satmışsınız. yazıklar olsun daha ne yaptı mancini allah aşkına

0|0
    0|0
    • gs lımısın? ulan felan deme:D

• imzalamadı diye birşey yokki imzalatmadılar. ünal aysal çok sinsi bir adam benn bunu anladım. kimse mancinin kötü olmasını istemiyorum elbetteki renkler herşeyden önce gelir ama bu kulüpte birazda vefa olması lazım. her maçtan önce bir efsaneyi arenaya getirerek vefa sağlanmaz

• ınsallah bızı etkılemez yapacak bısey yok olan oldu

• şimdilik takım cesaretlendi ve biraz daha aktif oldu böle giderse daha iyi olur ama bir düşe geçerse sonu kötü olur...

0|0
    0|0
  • sevdim futbol görüşü ve kalitesi süper inşallah şampiyonluk getirir

0|0
    0|0
  • Çok başarılı olur

0|0
    0|0
  • Fatih terim iyiki gitmiş diyorum Mancini ile inş şampiyon olur.

0|0
    0|0
  • mancini iyidir...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...