Ronaldinho mu Fernandes mi Transfer edilmeli ?

Fernandes beşiktaşın oyuncusu zaten ama manageri bir transfer ücreti artı evının kırası bir özel araç aracın şöförünün maaşı imza parası aylık maaş derken beşiktaş kulubunden toplamda 20 milyon euro para istedi. Buna karşın Ronaldinho 7 milyon euroya bitirilebilen bir transfer. Sizce fernandes o kadar eder mi ? Siz olsanız hangisini transfer edersiniz ?

0|0
2|14

En İyi Erkek Görüşü

• Madem yönetim Ronaldinho'yu alarak taşın altına elini koyup bir atılım içerisinde Fernandes'i de elinde tutmalı.. Maliyetse maliyet ama Fernandes ve Ronaldinho'nun birlikte oynadığını düşündüğümüzde ortaya çok daha kaliteli futbol oynayan bir takım çıkar..

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Fernandes'i Beşiktaş gerçekten çok seviyor ve istiyor..

Fakat eğer onun yerine Ronaldinho alınırsa büyük olay çıkar..

Kısacası Beşiktaş iyi düşünmeli,ben olsam Ronaldinho'yu alırdım..

0|0
    0|0
  • ronaldinho büyük yıldız ama fernandeste oynadımmı oynuyor ,pahalı da olsa seviyoruz onu.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• ronaldinho'nun yanında fernandes'in adı bile okunmaz. ronaldiho'nun başarıları saymakla bitmez ama fernandes bize ne bir şampiyonluk kazandırdı, ne de büyük maç. adam tek bir derbide de çıkıp ağırlığını koyamadı ya küçük maçların büyük yıldızı fernandes. takımda en sevdiğim oyuncuların başında gelir ama son zamanlarda çok değişti. iyice isteksizleşti ve performansı da çok düştü. istediği para da kabul edilir cinsten değil. resmen açık açık bırakın gideyim diyor. bıraktığımız anda hiçbir kulüp, bizim verdiğimizin yarısını bile vermez fernandes'e. biz olaya çok duygusal bakıyoruz aynı Q7 olayına dönecek. hiçbir futbolcu beşiktaş'ımdan üstün değildir. buna fernandes de dahil. eğer ronaldinho gelecekse ben fernandes'in kâr edilerek yollanmasından yanayım.

0|0
    0|0
  • Ronaldinho'nun formasını koy sahaya rakibin korkmasına sebep olsun .

0|0
    0|0
  • Ferdi kalsın biz gideriz!

0|0
    0|0
  • Fernandez gitmek istiyor. Tekrar alsak bile beşiktaş. Yine aynı şeyleri yapacak. Yetenekleri tartışılmaz ama bir Ronaldinho değil. :D

0|0
    0|0
  • sahada +1 ronaldinyo karşı takımdan -5 oyuncu demek <3

0|0
    0|0
  • Ronaldinho rakibi ismiyle bile etkiler.

0|0
    0|0
  • evinin kirası mı yuh artık ya koynuna kadında soksunlar bari :))

0|1
    0|0
  • yaşlı oyuncuların türkiyeye gelmesine karşıyım resmen ülke katar gibi oldu,genç kaliteli yabancılar transfer etmemiz lazım böyle transfeler ancak show amaçlı gram verim alamazsın.

0|0
    0|0
  • Ronaldinho bitirici paslarla oyun götürür ama gençlerin hızına yetişebilir mi bilinmez

0|0
    0|0
  • sabri sarıoğlı

0|0
    0|0
  • tabiki ronaldinho adam tecrübeli bir kez

0|0
    0|0
  • Ronaldinho daha mantıklı ama fernandes bu takımın beyni gibi duruyor şu an.

0|0
    0|0
  • Fernandesi biz yani fenerbahçe istemiştik yönetim satsaydı kurtulmuştunuz ama tabi iyiki olmaamış

0|0
    0|0
Yükleniyor...