Su arıtma cihazı kullanan var mıaranızda..varsa filtrelerini ne sıklıkta değiştiriyorsunuz

bizdekini 8 ayda bir arıyorlar değişim zamanı geldi diye ama biz istemiyoruz. 2 yıl kadar oldu değişeli zananının geldiğini düşünüyoruz.bu fitreleri dışarıdan kendimiz alıp değiştiremezmiyiz acaba,servis 70 tl alıyor.eminim ki kendimiz alsak 30 tl ancadır

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 70 tl 20 günlük damacana parası. vermekten kaçma. zaten filtreler ölmüş. artık sudaki pisliği içmeye başlarsınız yavaş yavaş.

0|0
    0|0
    • bende farkındayım ama aynı firma süpürge filtresini 50 tl üzerinde değiştiriyormuş adam dışarıdan kendisi almış 5-10 liraya .ben servislerin kazıkladığını düşünüyorum

• 70 tl verdikten sonra eğer 1 yıl boyunca hiç başka masraf vermeyeceksen ver. çünkü aynı şey arabalarda da geçerli. biz araba tamiri işinden anlasak kendi arabamızı 200 liraya yaparız. ama tamirciye götürünce 2000 lira alıyor :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Bızımde vardı 6 ayda bır degıstırmeye gelıyordu gecenlerde tankı patladı atmaya bahane arıyordum attım gitti.

0|0
    0|0
    • markası neydi.neden patlarki tankı

• Ihlasın aura markası mıydı neydı ıyı para vermıstık vaktınde.patlama dedıgım tanktan su sızdırıyordu 10 yıldır kullanıyorduk

• 6 ayda bir değiştiriyoruz.

0|0
    0|0
  • Biz kullanıyoruz ve 6 ayda bir arayıp geliyorlar. Su kontrolü yapıyorlar ve değişmesi gerekiyorsa değiştiriyorlar. Bazen değiştirmedikleri oluyor. O zaman bize 3 ay sonra tekrar arayacağız diyorlar. Filtre değiştiği zaman 50 TL alıyorlar.

0|0
    0|0
  • 20 tl filtresi onlarda 8 tl ye getiriyorlar toptancıdan :))

0|0
    0|0
    • bizimki waterlife ..hepsinin filtresi aynımıdır acaba,nerden bulabiliriz.bursada oturuyoruz

• link linkten sipariş verebilirmisin :)

Kızlar Ne Diyor 1

• Merhaba Su Arıtma Cihazı alt üç filtresi 6 ile 8 ayda bir değişmektedir. Mebran filtre 2 ile 3 senede bir tatlandırıcı filtre ise 12 ile 14 ay arasında değişmektedir.

Water Metropol Su Arıtma Cihazları

Satış Ve Pazarlama Uzmanı

Gizem Akman

0|0
    0|0
Yükleniyor...