Kapat

1seneye kadar düğünüm var rabbimin izniyle nasıl kilo alabilirim?*

selamün aleyküm arkadaşlar..43 kiloyum görenler aa çok zayıfsın diolar..farkındayım.bi seneye yakın düğünümde olacak kilo almak istiyorum.nişanlımda almamı istio.ben nasıl kilo alabilirim.

0|0
3|8

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 7

• Gerekli malzemeler.

1 Adet Kangal sucuk

3 Yumurta

0|0
    0|0
  • Tatlı ye ..

0|0
    0|0
  • 1 bardak Sicak süt ile bal ye hergun. Hz Aişe'ye annesi oyle yaptirmis. O da zayifmis öyle.

0|0
    0|0
    • hmm çok teşekürler

• Bisey değil. Bi de spor yap duzgun kilo alirsin. Her gun belli bir mesafe hizli yurume yap mesela. Biylece kan dolasimin hizlanir.hizlaninca ise vucut sanki bir vucut guncellemesi yapiyo : sonucta duzenli kilo aliyosun, hani agzin burnun kaymiyo yani..

• hamur işi şeyler ye

0|0
    0|0
  • Bir gün şu cümleyi kurabilen birisi olsam kafamı yumarım buzdolabına la

0|0
    0|0
    • öle olmuo işte kardeşim.iştah kapalı olunca önünde ne olursa olsun yiyemiosn malesef

• ahhh ben de olacak ki o imkan.lavabo pompasıyla gene açarım o iştahı

• bol bol ye :D

0|0
    0|0
  • Gece 12 den sonra yemek ye sonra yat uyu 1 hafta bunu yap kilo alıcaksın ;) %100 teshis denendi ;)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• v.a.s dr. git yesende almıyorsun demek ki bünye meselesi

0|0
    0|0
    • yani pek çok yiyorum diyemem.iştahım bazen kesilio bir öğün zor yiyorum :(

• öğün kaçırma ve spor yap, spor yaptıkça acıkırsın daha çok yersin

1|0
    0|0
    • teşekkür ederim genelde spor yap diolar..bende spor yapınca yorulursam daha çok zayfılarım die düşünyrm

• aç karnına yaparsan tabi kilo verirsin de yemeği yiyip üstünden biraz zaman geçince spora çıkarsan çok faydası olur spor dediğim de salon sporları değil koşu yürüyüş doğal olan her ne tercih edersen onlar. ayriyeten bol kalorili şeyler ye mideni salatayla dolduracağına kalorisi bol yiyeceklerle doldur

• Aleyküm selam...her gün çikolata,kek ve cips ye kilo alırsın

0|0
    0|0
Yükleniyor...