Yılların intikamını böyle alabilir miyim sizce ?

Tee 2 yılı aşkın bir süre önce beni aldatarak ayrıldığım bir kızın arkadaş listesinde kardeşi olmamasına rağmen kardeşi olarak ekli bir kızla tanışma aşamasında olma şansı yakaladım. Ben onda engelli olduğum için beni eklediğini falan göremez heralde. Ztan fotoğraflara baktım çokta birlikte takılmuıyorlar.

Sizce bu şansı iyi kullanıp bir gün pat diye bu şekilde karşısına çıkmam şok etkisi yaratır mı ? Acı çektirir mi ona ?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• o kız hak ediyomuş aslında onu ama diğeri hak etmiyo ne demişler '' HER AÇTIĞIN YARADAN HESAP SORAR YARADAN '' intikam almak için başkalarını ezme

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• zannetmiyorum acı çekeceğini ama senin büyük bir ah alacağın kesin..boşver herkes ektiğini biçer ve asla aklımdan çıkarmadığım bir şey var kimsenin yaptığı yanına kalmaz!

0|1
    0|0

• Yılların intikamını alma peşine kendine zarar verip canını acıtacaksın

Bu tarz duygularla yapılan hareketlerden fayda gelmez, olgun ol önüne bak ve mutlu olmaya çalış

0|1
    0|0
  • yok la aldatmissa hatta kurtuldum diye sevinir

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Çok komik. Seni aldattığı için karaktersizlik yaptığını düşünüp bıraktığın bir kıza KARAKTERSİZLİK yapmanın peşindesin... Acınası bir durum. Ayrıca öbür kızın ne günahı var da onun kullanacaksın bu pis oyun için? Sana bişey diyeyim mi, eski kız arkadaşın iyi ki seni boynuzlamış. Sana müstahaktır.

1|1
    0|0
    • Sen hayatında hiç aldatıldın mı ? Sen beni yargıla diye buraya soru sormadım fikirlerinizi almak için.

• Aldatıldım evet. Ve bıraktım. Sen yargılanmak değil de duyuru yapmaya mı geldin. Tekrar ediyorum, sana müstahakmış aldatılmak. Git Allahından bul. Bu da son cevabım. Cevap atılmaya bile değcek adam değilsin çünkü.

• Hastamısın dostum sen... Sen kimsin de bu şekidle konuşuyorsun burda... Adam olmayı öğren de gizli gizli değil açıkça sonra yargıla..

Yükleniyor...