En hızlı şekilde nasıl kilo verebilirim ?

En hızlı sekilde nasıl kilo verebilirim ? Bir an önce kilo vermek istiyorum. Ancak ozaman mutlu olabilirim :D

0|0
22|39

En İyi Erkek Görüşü

• Çok fazla sayıda, çeşit çeşit diyet listeleri vardır ve bu hızlı kilo verdiren diyetler ile hızlı kilo verme mümkün olmaktadır.

Bu diyetlerden bazıları 3 gün diyeti, 7 gün diyeti, 1100 kalorilik diyet, domates diyeti, lahana diyeti...

Bu diyet listeleri gerçekten işe yarıyor mu ve sağlıklı mı?

Öncelikle bir diyet listesi herkeste aynı etkiyi göstermez. Bırakın tam bir diyet listesini, mesela sadece ekmek yemeyerek ayda 10-15 kilo verebilen insanlar olduğu gibi, sadece çorba ve salata yiyerek bir ay içinde sadece 1-2 kilo verip sonunda hasta olanlar da var.

Hızlı kilo verme, hem sağlıklı olmalı hem de verilen kiloların fazlası ile geri alınmasına yol açmamalıdır.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Hareket hareket hareket bilgisayarı 3-4 ay unut.Şahsen ben öyle yaptım ve verdim.Mutlumuyum mutluyum anasını satım gördükçe mutlu oluyorum. link

4|1
    0|0
  • ne kadar fazla kilon var ki

0|0
    0|0
  • aşık ol sevgilin seni terketsin. :)

yada bacaklarına çiğer bağla ve bulunduğun yerde azgın iki köpeği serbest bıraksınlar.

Yani gece gündüz koşacaksın arkadaş. yüksek tempo uzun uzun.

0|0
    0|0
  • Sabah kahvaltında yulaf ve ceviz yiyerek güne başla. Hayatından beyaz ekmek , unlu mamuller , şeker ,tuz ,yağ, tatlılar , makarna,pilav , alkol ... vb. çıkar.Haftada 3 gün 1 saat plates + 45 dk. yürüyüş( hızlı tempo ) yap.Disiplini asla bırakma ve azimli ol. 6 ay sonra bir de bakmışsın yeni bir sen yeni bir hayat .:) Mutluluklar dilerim..:)

0|0
    0|0
  • önce kendine güvenle başlar ben zayıflayacagım bunu yapacagımbunu yapmayacagım ondan sonra sürekli kosacaksın bol bol su içeçeksin enerjini yakacaksın sabah antreman yapacasın ama yoruldum drsen o iş olmaz

0|0
    0|0
  • doktor tavsiyesi, başkalarının diyet listeleri vs hiçbiri işe yaramaz yarar da sonra tekrar aldırır en güzeli az yemek+spor ve ideal kiloya ulaştktan sonra yemeği normale döndürebilirsiniz fakat sporu yaşam tarzı haline getirmelisiniz hem sağlım hemde güzellik açısından spor şart

0|0
    0|0
  • Kilo alırken yaptıklarını yapmayarak :) Az ye spor yap.

0|0
    0|0
  • kilo verirken en çok yapılan yanlışlardan biri de kas kaybı da olması. yani sadece yemeyerek kilo vermeye kalkarsan kas kaybı da olur ki bu da seni zayıf ve çirkin gösterir. günlük sadece yarım saatlik evde de yapabileceğin egzersizlerle çok sağlıklı ve güzel kilo verebilrisin. internette evde yapabileceğin egzersiz örnekleri var. tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Koş.

(Görsen sandalyeler havada uçuşuyor. Ondan sonra Şevki abi geldi, olaya el attı. Yoksa ortalık darma duman.)

0|0
    0|0
  • Diyetisyen ile diyet programına bağlı kalarak verebilirsin.Tabi kendince bir programda yapabilirsin .

1,5 ayda 6 kilo verdim şuan devam ediyorum.

0|0
    0|0
    • nasıl yaptın

• sabah,öğle ,akşam yemekleri düzenli belli saatler yemeli kalorisi düşük daha çok sebze ağırlık yemekler yemelisin ,beyaz ekmek yerine esmer ekmek sabah 3-4 dilim öğlen ve akşam 3 dilim akşam saat 8 den sonra yemek yeme 9 gibi meyve + yeşil çay içebilirsin. Sabah ilk kalktığın ilk olarak ılık su büyük barda ve her öğün öncesi 1 bardak su içmeli ve sonrası günde 10-12 bardak su içmelisin. Kızartma ,pilav türü, tatlı ve yağlı yiyecekleri yememeli ara öğünlerde meyve ,diyet bisküvi yemeli

• yemek yeme :)

asttt

0|0
    0|0
  • Düzenli bir uygulamaya bağlı olarak diyet + Spor ile kilo verebilirsin. Hızlı vermek yerine kalıcı kilo vermek en doğrusu.

0|0
    0|0
  • pc başında otururken abur cuburu bırak sabahları kalk erkenden koşu yap ve kekik suyu iç limon ye :))

0|0
    0|0
  • Meyve diyeti yapa bilirsin akşam yemeği yerine meyve tüket bol bol bir kaç haftaya etkisini gösterir zaten.

0|0
    0|0
  • Öncelikle güzel bir mp3 çalar al, tavsiyem ipod shuffle, bayanlara yakışıyor.

Akşam yemekten sonra çık dışarı, müzik dinlerken yürüyüş yap. En az yarım saat yürü. Yürüyüşden sonra sadece çay içip meyve ye. Kilo vereceksin.

0|0
    0|0
  • Dediklerimi dinleyeceğine söz ver sana uzun uzun anlatırım...

0|0
    0|0
  • bol bol iskender tüket (=

0|1
    0|0
  • kilo verirken ayni zamanda mutluda olabilirsin '))

1|1
    0|0
  • mucize mi bekliyosun.. kendini çok skar günde iki öğün ekmeksz hamur işsiz pirinçsiz yer akşam yemeğinide 7 den sonraya bırakmaz sonrasında bişey yemezsen haftada iki kilo verirsin rahat... sabahları da biraz egzersiz... test edildi..

0|0
    0|0
  • hızlı kilo vermek sağlık açısından cok riskli şeker un tuz yemeyerek haftada 3 kg civarında cok rahat kilo verebilrsn

0|0
    0|0
  • boğazını tutmyı öğren

1|0
    0|0
  • bikaç saatte ya da 1 haftada kilo vermeyi düşünmüyosun di mi :)) spor salonuna yazıl, 1-2 ayda kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • ölçülerin ve kilon nedir

0|0
    0|0
  • Bol bol seks yap.

0|1
    0|0
  • Ağırlık çalışması ve beslenme.Yani kısacası kas inşa etmek

0|0
    0|0
  • Diyete gir , ve spor yap (Aletli jimnastik)

0|0
    0|0
  • arsenik ile

0|0
    0|0
  • iki bacağını da kes o zaman bir otuz kilo verirsin.

0|0
    0|0
  • Seks.hafta 2 kere.

0|0
    1|0
  • bol bol kıvır

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 22

• excuse mi?Kilo m vermek istiyorsanız.Bbir kere kolacyış, abur cubur, ne bileyim cips böyle şeyeri hayatına bile almamanız gerekir.Fazla kek falan yiyorsanız.1 diliminden sonra onu eritmek için 2 saatinizi vermelsiniz.Pc'nin karşısında elinide yemek tabağı ile buralarda gezmeyin. Kola, şeker, fanta vçs gibi asit içerikli içecellerden uzak durur ve akşam 7 den sonra ağır şeyler yerine meyve yiğebilirisniz.Unutmayın zayıflayacağım ,diye fazla meyve yiyenlerde meyvelerin içeriğindeki fruktosdan dolayı şişmanlatır.Be spor spor spor.Başka türlü olmaz.

0|1
    0|0
  • Diyet uygulamak yerine sağlıklı beslen. Şeker kullanma, tatlı, çikolata vs yeme. Onun yerine bol su iç. Meyve ye salata ye, kızartmadan uzak dur, ekmek yeme gibi..

Ayrıca gideceğin her yere yürümeye calış. mesafe cok uzaksa eğer evden bir kaç durak önce in ve yürü.. Ayrıca merdiven cıkmak, mekik cekmek de etkili. böylelikle spor salonuna yazılıp cok para harcamazsın..

0|0
    0|0
  • hizli sekilde kilo verirsen hizli sekilde geri alirsin o kilolari canim sonra söyledi deme ks'den birisi ;:D

0|0
    0|0
  • ben 2 haftada 6 kilo verdim

sadece akşam 6dan sonra yemek yemeyi bırak, ve şekeri, tatlıyı, aşırı yağlı yiyecekleri kes. öğün aralarında da midemi tutsun diye form ya da karışık bitki çayları içtim hiç şeker kullanmadan.

sabah kahvaltı çoğu zaman yapmıyordum ya da yersem de çok ağır bir şeyler yemiyordum.

ha birde sabah aç karna yürüyüşe çık gerçekten görürsün etkisini biraz tempolu yürü 45 dak. bir saat kadar.

0|0
    0|0
  • akşam 7den sonra meyve dışında br şey yeme. yemeklerini yemek kaşığı hesabı porsiyona koy. yani 6 yemek kaşığndan fazla yeme. çavdar ekmeği yda kepek ekmeği ye. bol su iç. kahvaltı yap. bn bu şeklde 2 ayda 11 kilo verdm

0|0
    0|0
  • Hızlı değil sağlıklı kilo ver,sorunlarla başa çıkamazsın sonra.

Spor yap,yağlı şekerli besinler tüketme.. Ve akşam 6'dan sonra bir şey yeme. Çok acıkırsan su iç.

0|0
    0|0
  • Hızlı kilo veremezsin ancak hasta olman lazım onun için, ama uzun sürede internetten egzersiz programlarına bakıp haftada 4-5 kere spor yaparak, sağlıklı beslenip haftada bir abur cubur vb yersen bu iş oluyor, denedim oldu :D

0|0
    0|0
  • isvec diyeti yap googleye yaz cikar . bu diyeti tam uygularsan en hizli sekilde verirsin .

0|0
    0|0
  • dere otu ye iştahı keser.

0|0
    0|0
  • ekmek, asitli icecekler ve 5tn sonra yemeyi bırak 1 ayda sonuc alırsın hem de hic zorlanmadan. Ben öyle 1 ayda 7 kilo verdim

0|0
    0|0
  • Hızlı şekilde kilo vermek sağlıklı değil fiziğin bozulur göbeğin sarkar yüzün çöker. Bunun yerine yavaş yavaş zayıflamaya bak sporla ilgi alanın varsa yemene içmene dikkat et beyaz ekmeği kesmeye çalış

0|0
    0|0
  • Akşamları birşey yemesen,katı gıda fazla tüketmesen daha çok çorba,sulu yemek vb şeyleri tüketsen verirsin. Sabah kahvaltını iyi yapmamı öneririm yani ekmek ye sabahları.

Tabi sporda yapman lazım.

0|0
    0|0
  • canımcım ben şunu öğrendim ki öyle 5 gün de 5 kilo yok efendim 10 günde 7 kilo hepsi yalan kilo gram gram veriliyor sabır azim ve destek almak çok önemli..

0|0
    0|0
  • Spor salonuyla

0|0
    0|0
  • su iç :D harbıden link

0|0
    0|0
  • Akşam yemeklerini kes. işe yarıyo

0|0
    0|0
  • Seni üzecek bir sevgilin olsum bak ne cabuk verirsin kilo o zaman :-)

0|0
    0|0
  • düzenli yürüyüş yap ve yediklerine dikkat et.

0|0
    0|0
  • düzenli spo r ve akşam yemek yememn lazım.sabah kahvaltınıda atlamaman lazım.

0|0
    0|0
  • Aksam yemek yeme

0|0
    0|0
  • mutlu olmuşken, mutlu öl bence, ölüm orucu.

0|0
    0|0
  • az yemek çok hareket

0|0
    0|0
Yükleniyor...