Erkenden kalkıp spor yapan var mı?

Saat geciyor geciyor ama sıcacık yatak kalkasım.yok bir gün alışacagıö.erken kalkmaya

Çalılanlara ise kolay gelsin soru başlıkta :)

Güncellemeler:
Bu arada detayı garip yazmışım telden girdiğim.için uyku hali yazmıştım yeni fark ettim neyse siz beni.anlıyorsunuz <3 tesekkür ederim cevaplar için.

0|0
12|36

En İyi Kız Görüşü

• beyin sporu yaptım birkaç saattir bununla idare ediyorum sen de kulak sporu yap bakalım :) link

3|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 36

• ben haftada bir saglam uyku uyurum onun harıcınde haftanın her gunu gunluk 4 saat uyku ya da 6 saat uyku

haftanın 4 gunu spora gıdıorum

pazar gunu harıc her sabah 7 de kalkarım bı yuruyus yaparım kahvaltı oncesi

sporun yanında yurumeyı severım bos sokaklarda öylesine gezmek beni sakinlestirir

kafanızda bazı seylerı sartlarsanız yatak yanında sevdıgın yokken aman aman ısınmıo kendı vucut sıcaklıgınla kendını kanırmıcaksın az soguk ınsanı zınde tutar

ben severım o sıcak yatakdan cıkıp hafif ürpermeyi ya da usumeyi ;)

1|0
    0|0
    • Çok ara verdim yoksa o hssi bilirim alışmam.lazım.tekrardan ama bir başlayamadım :)

• Sabah kalkar kalkmaz spor yapmak yararlı değil zararlıdır. Bununla ilgili bilinen bütün bilgiler yanlıştır. Dinlenmiş vücut daha kendine gelmeden o durgun akışı bir anda bozmak zararlıdır. Sporculuk tecrübelerimle söylüyorum. Sabah kalktıgınızda suyunuzu içip kahvaltınızı yapıp bundan en az 2 saat sonra spora başlamalısınız.

1|0
    0|0
  • Aslına bakarsak öyle bir huyum yoktu tabi son bir buçuk senede kaldığım ilçede okula giderken baya spor yaptığımı düşünüyorum . Servise binmeyi pek tercih etmiyorum . O yüzden günde yaklaşık altı kilometre yürüyorum. gidiş üç kilometre gelişte üç kilometre Üniversiteyi ilçenin çok dışına inşa etmişler. :)

1|0
    0|0
    • Oda spor :)

• evet öyle :) yürümek iyidir ama bazı günler sabah kalkmak çok zor geliyor :) sanki bişey yatağa mühürlemiş gibi bırakıp gitmek çok zor :D

• Katılıyorum :)

• Ben bir ara takmıştım.İşe gitmeden spor konusunu halledeceğim diye ve sabah 05:00'te kalkıp 2 saat spor yapıp güne öyle devam ediyordum. Kış gelince cırtladım açıkçası çok zor bir şey sabah kalkmak,akşam yapmak daha uygun ve rahat oluyor.uyu sen uyu,uyumaya devam. .:)

1|0
    0|0
  • sabahlari yuruyuse gidiyorsan airmax i tavsiye ederim duz kosuda yuruste cok guzeldir o kadar ki varsa arabani satarsin :p:p:p

1|0
    0|0
  • Geçen yıl her sabah yapardım okuldan önce sabahın bir saatinde koşu yapardım bazen gidesim hiç olmuyordu kendime diyordum o zaman nasıl başarabilirim diye böylelikle hep koşardım ama bu sene çok az spor yapıyorum üniversite sınavım var :(

1|0
    0|0
  • Sabah kalkıp koşu sporu yapılabilinir, o da kas kaybına neden oluyor zaten haftanın 6 günü salondayım. Ama arada çıkıp koşmak ciğerler ve fizyoloji açısından iyi olabiliyor :)

1|0
    0|0
  • Kulaklikla yuruyus sayiliyorsa evet diyenlerdenim ^^

1|0
    0|0
  • Zorunuz ne la, yatın uyuyun.

1|0
    0|0
  • kaslı kalçalarımı her sabah erken kalkıp yaptığım düzenli spora borçluyum <3 :*

1|0
    0|0
  • Valla ben bir ara yapıyordum. Sabah 6 da kalkıp spor yapıyordum. Bir gün akşam spor yapmayı denedim kardiyoda muazzam performans farkı var. O günden sonra sabah sporunu bıraktım.

1|0
    0|0
    • Çok cabuk kilo veriliyor aksam yapnca

• Ama zararlı bence

• Sanmam sabah daha zararlı kaslar gece kısalıyor zaten daha kendine gelemeden spora başlanıyor. Sabah sadece jimnastik airobik tarzı ısınma hareketleri yapılmalı bence

• sabah erken değilde aşkamları koşuya çıkıyorum boş zamanlardada arkadaşın teakwondo soluna gidiyorum :)

1|0
    0|0
  • var. sabah henüz şafak yeni sökmüşken parktaki spor aletlerini işgal eden teyzeleri görmek mümkün.

1|0
    0|0
  • sabah saat yedi sekiz arası fix yürüşüm vardır aksatmama heleki saatler geri alınında daha da güzel oldu benim için...

1|0
    0|0
  • sabah her kalktığımda 50 mekik 40 şınav çekerim biraz da bacak açma hareketi yaparım üstüne yumurta :D

1|0
    0|0
  • Ben duşu bile her sabah oflaya puflaya alıyorum kaldıki spor yapayım akşamları yapıyorum genelde.

1|0
    1|0
  • ben yatmadan önce yapıyorum genelde ya :D alışırsın ama uyumak çok tatlı gerçekten :) kırmızı saçlı resmini özledim :D

1|0
    0|0
  • erken kalkıyorum ve dershaneye kadar yürüyorum bundan ala spor olurmu. ayrıca çalılanlara gerçektende kolay gelsin allah sabır versin insanın bir şeyi çalılmaya görsün ama konuyla alakayı çözemedim

1|0
    0|0
  • çalışmaktan fırsatmı kalıyor spora

1|0
    0|0
  • Zaten spora gitmek için bu kadar erken kalkıyorum yoksa bu saatte ayakta olmam asfghj

Şüphesiz ki spor uykudan hayırlıdır <3

1|0
    0|0
  • Aksamlari yapabiliyorum ama dogrusu sabah yapmak.

1|0
    0|0
    • Akşam denedinme çok kalori kaybediyorum bir dengesiz oluyor sabaha alıcam işte ama alamadım bir :)

• Anladım teşekkür ederim çalışmıyorumda çalışmaya başlamadn önce alışknlık edinmek istiyorum erken yaparsam dahada erkene alırım :)

• Rica ederim...

Yapabilirsen en dogrusu ve faydalisi bu.

• malasef ona fırsat bulamaıyorum bir türlü

1|0
    0|0
  • var aksatmam yaşam felsefesi gibi bisey

1|0
    0|0
  • yapmak istiyorum ama üşeniyorum yapmaya. laf aramızda ihtiyacımda var spora

1|0
    0|0
  • çalışmayan bir insan olsam çok istiyorum kalkıp sahilde koşmayı

1|0
    0|0
  • İşten dolayı geç geliyorum eve haliyle sabah yatağımı bırakıp gidesim bile gelmiyo :))

1|0
    0|0
  • ben yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Sorun değil ben seni anladım :*

1|0
    0|0
  • saolasın canım.buarada sen spor mpor yapma.böyle çok güzelsin kız : )

1|0
    0|0
  • motora bınıyorumolur mu :))

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    6

Kızlar Ne Diyor 11

• işe gitmeye eriniyorum bide spor mu yapıcem :D

1|0
    0|0
  • çook istiyorumm ama olmuyoo :)

1|0
    0|0
  • canımcım ben işten çıkınca gidiyorum spora genelde sabahın köründe zaten anca kalkıp işe gitmek için hazırlanıyorum vakit yok.

1|0
    0|0
  • Yok yapmıyorum

1|0
    0|0
  • Sabahları koşuya çıkıyordum bir süre ara verdim tekrar başlayacağım

1|0
    0|0
  • Zaten istesemde istesemde erken kalkmak zorundayım. Bisiklet sürerim.

1|0
    0|0
  • En kolay terk ettigim sey yatak.

1|0
    0|0
  • olmuyor yatağımı terkedemiyorum :)))))

1|0
    0|0
  • Her sabah işe gitmek için sabahın köründe kalkıp metroya koşmak sayılıyorsa evet benim :)

1|0
    0|0
  • uykuyu atsam yapardım

1|0
    0|0
  • ara sıra yapıyorum

1|0
    0|0
Yükleniyor...