Askerler yardımcı olur musunuz n'apmalıyım :(

bugüne kadar naptıysam ben kötü oldum ben mücadele etmez oldum herşey ben oldum beyfendi askere gidicek ve askere gidicem diye ki 3 aydan beri böyle bir rahat tavırlar ben istediğiimi yaparım ama sen yapamazsın gibi tavırları var yarın askere gidiyor buluşmak istedi 2letmedi sen bilirsin gelirsen gelirsin gelmezsende inada bindirir unutrum seni diyor ... sizce yanına gitmesem beni tamamen çıkarır hayatından bir daha arayıp sormazmı ? yani askerdeyken unuturmu ? yoksa dahamı çok bağlanır ? çok kırgınım çünkü ona çok değişti çok yordu beni :( ve kendiside dediki bıktırdın beni herşeyden lanet ettrdin bende cab taşıyorum yeter hiçbirzaman pişman olma olurmu gibi konuştu 2 senelik bir ilişki ? amacı ne napmaya çalışıyor napmalıyımki ben

0|0
3|1

En İyi Kız Görüşü

• ayrılki anlasın kıymetini.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• sen daha dun sordun bu soruyu,tekrardan kopyala yapistir ne diye acarsin,telefondan sonra sitedemi mesaj alma cevap alma bagimlisi oldun.bi bitin artik be

0|0
    0|0
    • öncesenden ayrılırsam tek pişman olcagım şey çok ateşli bir kzsın sadece buna pişman olurum diyor ne demek bu ?

• cok guzel sevisiyorsun demis

Kızlar Ne Diyor 2

• arkadaşm bence git ve gör bakalım derdi neymiş ve o dediği şeyde seni sevmiyorum o yüzden ayrılırsam pişman olmam sadece benim bazı ihtiyaçlarımı karşılıyodun ve ayrıldığımızda karşılayamacağm için pişman olurum diyo yani seni değil vücudunu seviyo bu çocuk umarım anlatabilmişimdir

0|0
    0|0
    • napsamki gitsem ne değişcek

• o zaman gitme canım ileride keşke yapsaydm deme de iyice düşün o zmn pişman olacağın şeyi yapma

• ekledim canım

• git görüş napcaksın başşka adam haklı yanında olman lazım

0|0
    0|0
    • senden ayrılırsam tek pişman olcagım şey çok ateşli bir kzsın sadece buna pişman olurum diyor ne demek bu ?

Yükleniyor...