Yarın ders çıkışı kıza açılmayı düşünüyorum tavsiyeleriniz

aynı sınıftayız hiç bir muhabbetimiz yok ve uzun süre sonra böyle bir şeye kalkışıyorum. bir kaç defa kesişmek dışında bir durumumuz yok reddederse biterim artık nasıl geçer 4 yıl aynı sınıfta bilmiyorum.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Benimle cikarmisin demiyceksin dimi ya kardes neleri sevdigini bilmiomusun ornek yapmadigi ama yapacaginda hoslanabilecegi bisey yap etkile once senle vakit gecirmek istemesi lazim ornek sinema bileti al yarin sinemaya gidiyoruz plan yapma de mesela hem mutevazi hemde ukala ol hem assagla hem yucelt bunlar bundan anlar sakin karsina gecip immmm seyyyy bennnn sebn senden hoslaniyorum diyip dusurme kendini o zaten senle gelicekse bir umit var ve ogun eglendiginde sana aksam bugun icin tesekkur ederim.dediginde tum aksamlar guzel gecicek diye bir mesaj at etkileeee yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 4

• Relax ol dostum kabul etmezsede dünyanın sonu değil .. söylemen hem iyi olur ileriyi daha iyi görürsün ya da görmeyip boşa kürek çekmezsin bol şans.

1|0
    0|0
  • He bide aklina su yer etsin hayir almadigimiz cevapmi mantigiyla saldir :)

0|0
    0|0
  • Reddetse bile derslerde basarili ol, millete ozel ders ver, bak nasil tipis tipis geliyolar.

0|0
    0|0
  • Reddederse biterim düşüncesini en başta aklından çıkar. Bu düşünceyle gidersen zaten kaybedersin. Ki eğer seviyorsan içinden geldiği gibi, kendin olduğun gibi açıl kıza. açık açık konuş. bugüne kadar samimi bir şekilde duygularını dile getiren kimseyi terslediklerini görmedim. Üstü kapalı bir şekilde konuşursan tepki alırsın, hepsi bu :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...