Futbolu seviyor musunuz?

Ne kadar seviyorsunuz? Bence bu ülkede çok abartılıyor futbol ya... tamam izlemesi güzel ama futbol yüzünden diğer spor dalları çok az ilgi görüyor bir dengesizlik var

• Aşığım futbola. Çoooooook seviyorum.
    18% (5)48% (14)33% (19)Oy Ver
  • Seviyorum ya sevilmez mi futbol.
    29% (8)28% (8)28% (16)Oy Ver
  • Eh işte fena bir spor değil
    32% (9)17% (5)25% (14)Oy Ver
  • İlgilenmiyorum. Pek sevmiyorum.
    18% (5)7% (2)12% (7)Oy Ver
  • Nefret ediyorum bu lanet spordan. Spor mu lan bu.
    3% (1)0% (0)2% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
12|32

En İyi Erkek Görüşü

• çok severim. koyu bir beşiktaşlıyım yani karakartalıma yakıştığı kadar en azından ama dediğine sonuna kadar katılıyorum. bu kadar holiganlığın hiçbir anlamı yok. insanlar birbirine zarar vermemek kaydıyla futbola ve diğer sporlara ilgi duymalı. benim takıntım diğer sporların arka planda kalmasından çok, spor ve özellikle futbol için insanların birbirlerine zarar vermesi. bu sonuçta bir ticaret ve profesyonel işi yani biz sadece zevk almaya ve stres atmaya bakmalıyız. insanlar birbirlerini üzmemeli ve can yakmamalı diye düşünüyorum. bu konudaki her türlü tezine ve önerine tam desteğimle yanındayım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• Eğlence işte.Belirli bir zamanda olsa kafamızı başka yöne çeviriyoruz ruh gibi dolanmaktan iyidir.Diğer spor dallarıda ilgi çekemiyor demekki ülkemizde.Ona bakarsan futbol amerikada hiç izlenmiyor onlarında tek bildiği baseball ve amerikan futbolu.Ülke ülke değişiyor bunların dengesi.

0|0
    0|0
  • futbolu değil yakışıkLI KARİZMATİK FUTBOLCULARI SEVİYORUM.)))))))))))))))

0|0
    1|0
  • Önce futbol gerisi teferruat

0|0
    0|0
  • Einstein ölünce insanlığa hizmetlerinden dolayı onu cennette bir villaya yerleştirmişler. bir gün kapısı çalmış. gelen adam benim iq 200 demiş. einstein ooh demiş gel içeri seninle quantum fiziği konuşuruz.

bir vakit sonra başka biri gelmiş. adam benim iq 90 demiş. einstein gel gel demiş seninle siyaset konuşuruz.

derken üçüncü adam kapıyı çalmış. benim iq 5 demiş.

einstein biraz düşünmüş ve cevabı vermiş.. gel içeri seninle de futbol konuşuruz.

0|0
    0|0
  • İzlemesi de, oynaması da güzel. Çok abartıldığı, asıl amacından çıktığı ve uğruna canlar gittiği doğru. Ama olay futbola sadece futbol diye bakabilmekte. Şahsen kendi takımımı izlemekten bile keyif almıyorum artık, sadece taraftar olarak görevimi yapıp vicdanımı rahatlatmak için maç izliyorum. Bu sene 1 tane maça gitmedim daha. Ülke futbolu bu kadar boka sarmışken Barcelona ve Real Madrid'in maçları da D-Smart'a geçtiğinden beri bunun sorumlularının da sülalelerini anıyorum her gün.

0|0
    0|0
  • Oynamayı evet ama izlemeyi asla .

0|0
    0|0
  • hastasıyım! sevilmez mi? lastik topun ahşap zemine çarparken çıkardığı o ses... anlatılmaz yerinde görmen lazım.

0|0
    0|0
  • futbolla ilgilenemeyecek kadar meşgul biriyim. maçları izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • ülkemizbi bir derbi oluyor sonra sahaya seyirci inior sonra bir sonraki günde artık spor müsabakasında kaç polis ya da güvenlik görevlisi olması gerektiği bürokrasıye taşınıyor yaa allah aşkına böyle futbolun neresi sevilir ilk önce bu ülke akademisyenin olması gereken değeri versin sonra futbola geçelim derim.

0|0
    0|0
  • evett

0|0
    0|0
  • hiç sevmem

bir ara iddia oynarken bakardım çok kaybedince onuda bıraktım

futbol seven kızlarada gıcık oluyorum çok itici oluyorlar

0|0
    0|0
  • Beşiktaş - Galatasaray olimpiyat stadı maçı da çıkan olaydan sonra futboldan iyice soğudum. Bende bir Beşiktaşlı biri olarak çok kınadım, sitemde bulundum. Tabi ki orada bulunan doğru düzgün kişileri de kutluyorum.

0|0
    0|0
  • Seviyorum

0|0
    0|0
  • Futbol oynamasi iti izlemesi gereksiz fanatik miyim asla holiganlari sorarsan bnce onlar yüzünden bazı Kulüpler kapatılmalı

0|0
    0|1
  • İngiltere Premier Ligi ni izleyip seviyorum sonra Süper Ligi izleyip soğuyorum

0|0
    0|0
  • seviyodum ama bu uefa cezaları şikeler avrupadaki başarısızlıklar falan soğudum artık eskisi gibi ilgili değilim

0|0
    0|0
  • futbol benim için modern terör modern tağut devlet malına zarar verdiler kim ödedi cezasını biz çektik verğgilerle o yüzden o yakan yıkanları kerpetenle tırnaklarını söküp dilini keseceksin bide sağ bacağını.

0|0
    0|0
  • Türkiye'de futbol sözde çok seviliyor..Pratikte hiç karşılığı yok.

Stadyumlar bomboş.

Sırf muhabbetten geri kalmamak için herkes futbolu biliyormuş gibi yapmaya çalışıyor.

0|0
    0|0
  • Futbola olan ilgi ve alaka tüm ülkelerde aynı, he bazı ülkelerde basketbol daha cok ön planda ama o ülkelerden de yok denecek kadar az...

0|0
    0|0
  • oynamayı severim ama izlemeyi sevmem. daha doğrusu türkiye de izlenecek futbol oynanmıyor zevkli değil izlemek.

0|0
    0|0
  • futbol sevilmezmi

0|0
    0|0
  • Sen bunu dedin ya, Şimdi hatunlar Ata Sporu güreşe merak salar.

0|0
    0|0
  • Sadece dunya kupasi, uefa avrupa kupasi, lig 1 ve premier ligi izlerim.

0|0
    0|0
  • son 2 yıldır 1 maç bile izlemedim ben sevmiyorum nefret ediyorum tuvalet terliği gibi

0|0
    0|0
  • seviyorum*a tek kale :)

0|0
    0|0
  • Futbolla ciddi düşünüyoruz<3

0|0
    0|0
  • sadece uluslararası karşılaşmaları takip ederim

0|0
    0|0
  • Ailecek severek izliyoruz

0|0
    0|0
  • şıklarına hayran kaldım :D

0|0
    0|0
  • futbolsuz hayat mı olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    1

Kızlar Ne Diyor 12

• Severim.

0|0
    0|0
  • Fanatik olarak Beşiktaşı tutuyorum. Maçları da izliyorum ama pek futboldan anlamıyorum.

0|0
    0|0
  • Ilgilenmiyorum, hic ilgimi çekmiyor.

0|1
    0|2
  • Cidden çok seviyorum abartılması da normal Galatasaraylılar elbet deli gibi sevecek

0|0
    0|0
  • Oynamıyorum ya da oynayamıyorum ama izlemek konusunda futbola aşığım ve fanatik Galatasaraylıyım ayrıca :))

0|0
    0|0
  • Seviyorummm.

0|0
    0|0
  • Severim.

0|0
    0|0
  • ilgilenen biri dikkatimi çekerse sahalara geri dönerim

0|1
    0|1
  • Sevmem izlememde.

0|1
    0|2
  • Abla futbol bambaşka bir zevk herkes anlamaz , bilmez o zevki ..

-Severim .

0|0
    0|0
  • D dedim olsada olmasada önemsi benim için.

0|0
    0|0
  • futbolu severim izlerim

0|0
    0|0
Yükleniyor...