Kalın kaş modasıııı!?

kalın kaş modasını peksevmiyorum. mağara kadını gibi olmuyor mu sizce de? ama kararsız kaldım çünkü gözlerimin ön plana çıkmadığını düşünüyorum. yüzüm yuvarlak ve kaşlarımı kalın yakışmıyor diye ince aldırıyorum. uysam mı bu modayaa :/

0|0
15|8

En İyi Kız Görüşü

• Ben de hic sevmiyorum kalın kas. En azından bana yakismayacagina eminim. .

Sen de yakismaz diyorsan ya da begenmiyorsan sırf moda diye kalinlastirma.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tanri ince ve normal kaslı kadini korusun

1|0
    1|0
  • yok be yaw..hatun dediğin az narin olur one öyle..

0|0
    0|0
  • Moda köleliktir, isteğine göre özgür yaşa.

1|0
    0|0
  • sana yakışmadığını düşünüyosan doğrudur.Moda herkese yakışıcak diye bişey yok.Kalın kaş senin yüzüne uygun değildir belkide

0|0
    0|0
  • bazı kadınlara çok yakışıyor açıkçası. bıyık ve sakal uzatma ama.

1|0
    0|0
  • Cara delavigne ya da oyle bisey. Arastir.

0|0
    0|0
  • bncede yakışmıyodur kalın kaş incelttir kaşlarını;)

0|0
    0|0
  • asla! kim neresinden uydurmuş o modayı ya? ince, yay gibi kaşlı kadın çekiciliği gibisi yoktur. ince aldırmaya devam et, modayı falan unut derim ben.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 14

• moda diye uymaktan yana degilim fakat abartılmadıgı surece cok guzel oldugunu dusunuyorum. Mesela en cok yakıstırdıgım unlulerden Ceyda Atesın eskı hali

link

ve yeni hali

link

Bence dogallastırmıs yuzunu

0|0
    0|0
  • Moda neyse ille ona uymana gerek yok. Senin yüz tipine hangi kaş modeli yakışıyorsa onu yapmalısın.

0|0
    0|0
  • çok ınceyse kalına donemezsın zaten dogal gorunum guzel oluyor yay gıbı kas sevmıyorum ama beren gıbıde gerek yok yahu kadınız bız

0|0
    0|0
  • yuzun yuvarlaksa, gözlerinde yeterince belirgin olamıyorsa ince kaşlarınla,kalın kaşı denemelisin

0|0
    0|0
  • modasını bilmem. varsa da ben başlatmış olabilirim

0|1
    0|0
  • alnı uzun insanlara daha çok yakışıyor.alnın kısa ise hiç girme o topa derim :)

0|0
    0|0
  • Yuzune yakisani sec modaya uymak zorunda degilsin .. yalniz ince kas dikkat seni daha olgun gosterebilir ve yuzun yuvarlaksa kavisli kaş sana daha cok yakisir

0|0
    0|0
  • Modayı boşver canım

yuzune hangısı yakışıyorsa onu yap.

ama bağzıalrında kalın kaç çok yakışıyor ya alınmış bakımlı duruyor ama kalın belırgın

yakışna gıdıyor, bende ip gıbı ınce alanlara kıl oluyorum kökden kazıt kalem de çek bari :D:D

0|0
    0|0
  • Kendine yakışanı yap.Çogu kiz maymun gibi geziyor farkinda değil

0|0
    0|0
  • yüzüne hangisi yakışıyosa o

0|0
    0|0
  • bu moda 6-7 yıldır var geç kalmışsın

0|0
    0|0
  • benim kaşlarımda kalın hemde hafif çatması var ama güzel modelli hiçde mağara gibi değil

0|0
    0|0
  • modayı falan boşver kendin istediğin gibi takıl. bir arada herkes mr. spak gibiydi :D

0|0
    0|0
  • kalın kaş iyidir, ama moda diye abartıp o kaşları alnına kadar belgrad ormanı yapanlar ii değildir.

0|1
    0|0
Yükleniyor...