Bu rüyayı tabir edebilecek olan var mı?

Ben yatağımda uyurken kapı çalıypr ve bilinç olarak uyanıyorum. Evden birisi kapıyı açıyor ve komşulardan biri ile konuşuyor. Kapıyı kapattıktan sonra elinde bir kova( okulda yangın yazan kovaların gri olanını düşünün) ile odama giriyor. Kovayı yatağımın sağ tarafında kol mesafemde bir yere,halının enin uç kısmın tam ortasına koyuyor.söylüyor. Bende içimden seviniyorum. Keçi sütü ile dondurma yaparız diye. Hatta hakiki Maraş dondurmasında %28 oranında keçi sütü kullanılır diye de söylüyorum. Ya felan derken ben başka bir rütaya geçtim.

Neyse bunu bana söyleyen annem veya babaannemdi. Komşu ise karşı komşumuz ve Maraşla bildiğim bir alakaları yok.

Ayrıca bir kaç rüya daha gördüm. Uyanmadan. Onları es geçiyorum çünkü bunu çok merak ettim.

Güncellemeler:
...tam ortasına koyuyor. Dan sonra ekleme yapayayım. Kovanın içinde beyaz bir sıvı görüyorum. Keçi sütü olduğunu söylüyor.

Bu kısımın silindiğini fark edememişim.
Elimizde fincanlar var. Çay veya kahve içiyoruz. Yanımızda bir kaç kişi daha var. ikimizde farklı koltuklardayız. Beni taklit etmeyi de eğlenmek,beni kızdırmak için yapıyor. Bir iki kişi daha var demiştim ya. Onlarda gülüşüyor. Ben bozuntuya vermesemde sinirleniyorum tabi.

Neden birisi bizim hareketlerimizi tekrar eder. Bu nedemek.

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Rüyalarını böyle uluorta yazma. Seni sevmeyen kişiye anlatma. Hastaysan şifa bulacaksın, paraya ihtiyacın varsa para bulacaksın, İman zayıfsa imanın güçlenecek.

0|2
    0|0
    • Biliyorum. Onun için gizli sordum. Yusuf kıssasını anlatmak istedin sanırım.

Aslında üç konudada eksiğim. Hiç bir zaman imanım tam diyemem ama ömrüm boyunca. Bu ilmi öğrenmek her kula nasip olmuyor malum. Çok ilginç rüyalar görüyorum gördüğüm zamanlar. Tabir ettirememek çok kötü. Son çare bu kanala başvurdum artık. Sağ ol tabir için .

• görünen yengeci bakmam için bana doğru ittiriyor. Yengeç canlı çıkınca elleyemiyorum çünkü kıskaçlarıyla kendini savunuyor,tabi bende geri çekiliyorum-kaçıyorum. Tam O anda uyandım ve rüyaya bür anlam veremedim. Rüyaya parça parça bakınca iyi ve kötü anlamları var ama bütünü göremedim. Bir önce ki günde baykuş görmüş ve onada bir anlam verememiştim ve ben pek sık rüyalar görmem.

• Şuna da bir baksana aşağıdan başlayarak =)

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• Kardeş senin bu rüyanın yorumu şu:

- Sen bir Keçi gibi kıza sevdalanacaksın

O da sana boynuz atacak

Başka tabiri yok bunun

0|0
    0|0
    • Allah korusun. Ne biçim tabir bu :)

• üç vakte kadar düzgün yatmayı öğren

0|0
    0|0
  • Olayı anlamadım senin rüya gördüğün esnada annenle babaannen gerçekte mi konuşuyor? Eğer olay bu ise bu oldukça normal bir durum

0|0
    0|0
    • Hayır bunlar rüyada oluyor.

• orda içme kısmında kalınmış. Satır arası kelime harfiyatından kaçınılan bir yere denk gelmiş. Hem vergi alacağum bir şey dahi yok. Bu ilimi bilen birisinin bu sitede olacağını zannediyordum. Galiba yokmuş :S

Yükleniyor...