İyi bir anne olucağını düşündüğünüz kişi nasıl oluyor genel olarak? bahsedin...

hiç bazı kızlar için artniyetsiz ve şehvet duymadan gayet iyiniyetli "bu kızın ne kadar güzel çocukları olur, çocuğuyla ne güzel ilgilenir çok iyi anne olur vs.." diye düşündüğünüz oluyor mu?

iyi bir anne olucağını düşündüğünüz kişi nasıl oluyor genel olarak? bahsedin...

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Bence böyle birşey söz konusu olamaz. Tanımadığın birisinin nasıl anne olduğunu dış görünüşünden çözemezsin. Ancak "aaa bu kızın burası güzel genetik olarak anasına çekerse iyi olur derim. İyi anne olacak birini tanıman gerek. Eğer tanırsam böyle birini evlencem zaten :D Bunun için benim kriterlerime uyması gerek. Kriterlerin ne diye sorma çok derin konular bunlar.

0|0
    0|0
    • olsun ben yine sorayım kriterlerin neler

• bence çoğu kızın bu konuda pek fikri yok umurlarında olan tek şey erkeklerin cepleri. teşekkür ederim bu detaylı yorumun için.. :)

• Rica ederim.

Erkekler Ne Diyor 8

• sevdiğimiz kişi oluyor genel olarak.biz onun kusurlarını görmeyip şirinliklerini gördüğümüz için herşeyin iyisi ondan olur diyoruz.

0|0
    0|0
  • Oluyor, bir kaç kez olmakta. En yakını üç gün evvel cereyan etti. Gözlerime yansıyan ilk görüntü bu kadının kızına derslerinde yardım ederken o haldeki tatlılığıydı. Yani o sırada kitap okurken gördüğüm için bu yansımıştı bana...

0|0
    0|0
  • Merhaba bilmececi;

Hatbiden bilmece gibi şimdiki kızlar.

İyi bir anne olacak kadın; namusunu, iffetini muhafaza edip, hayat amacını bilen, kendisini Rabbına adayan kadın demek...

Benim için böyle. Başkasını bilemem.

Bu spesifik bir cevap istiyor aslında. Ama ben yüzeysel geçtim

Gece gece şimdi bir başlarım yazmaya, sonra millet okumaz

Kendi kendime konuşuyormuşum gibi oluyor sonra.

0|0
    0|0
  • kendini tanıyan

ne istediğini bilen

çocukları seven

eşini seven

iç huzuru yakalamış

kendi ile barışık

kendini sürekli geliştiren her kadın mükemmel anne olur.

Gerisi zaten kadınların içinde bulunan karşılıksız sevme güdüsüne kalmış.

0|0
    0|0
  • -Sevecen, şefkatli, merhametli, saygılı, sorumluluk alabilen, cesaretli, güçlü bir profil çizebilen, Sevgi duygusunu iyi yansıtan, sabırlı, hoşgörülü...

cut.

0|0
    0|0
  • önce iyi bir eş olsun. anneliğini ondan sonra düşünürüm

1|0
    0|0
  • Hemen bıkmayan hemen sinirlenmeyen sabırlı ah uh durmadan kahkahalar atmayan biraz ağır başlı olan iç olgunluğuna sahip olan cana yakın etrafındakileri umursayan aslında iyi anne olmak isteyen önce iyi insan olmasï lazım

0|0
    0|0
  • bazıları çocukları sevmez bazıları sevsede belli edemez bazılarıda çocuk gördümü şebeklik yapar.hepsinin ortasını bulmuş kişiye iyi anne olur diyorum ben.abartılı davranıslar çocuğuda etkiliyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...