Bu sözlerden sonra hiç mi ümit yok?

Hoşlandığım adamın da benden hoşlandığını ama emin olamadığı için hala adım atamadığını düşünüyordum.bugün sohbet ederken bana sana çok güveniyorum kimseye güvenmediği kadar güveniyorum kimseye özelimi anlatmam aileme bile ama sen hayatıma gireli 1.5 yıl olmasına rağmen seninle paylaşıyorum dedi ve ekledi kız kardeşim yok o eksikliği seninle tamamladım dilerim beni yanıltmazsın, evin en küçüğüydüm benim küçüğüm olarak aileme dahil ettim seni ve abilerimle paylaşamadığım sıkıntılarımı heyecanlarımı sana anlatıyorum dedi.senin hayatını, rahatını önemsiyorum.her an rahat et tüm isteklerin olsun diye çabalıyorum diye devam etti sohbet.bu cümlelerden sonra hiç mi ümit yok :(

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Adam senin hoşlandığının farkında ve seni kırmadan, dümeni güvenli bir limana kırmış.

Sakın " bana çok güveniyor, zamanla onu sevdiğimi farkedip beni sever" deme. Öyle birşey, sen sırılsıklam aşıkken imkansız zira adam ilginden haberdar, kibarca "seninle duygusal anlamda ilgilenmiyorum " demiş.

Zorlama fazla ve özellikle kardeşi olucam diye de kasma. Oluruna bırak, herhangi bir arkadaşın olsun…

Ha ilerde şu olmaz mı ? Sen ilgini kesince, kıçı yere yaklaşır " ya esasında hoş kız iyi kız" kıvamına gelir bu sefer o kovalar mı ? oladabilir.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• ohoo işin zor. ugraşma

0|0
    0|0
  • Sevdiğim kız bana abi deyince..:)

0|0
    0|0
  • hmm fena bir durum, hoşlandıgın kişi ensest değilse umut yok :/

0|0
    1|1
  • bugün benzer bir soruyu bir erkek sormuştu. ikisinin de cevabı aynı. umut yok.

0|0
    0|0
  • yasın 25-29 aralıgında ıse sans her zmn vardır

0|0
    0|0
    • nie yaşa göre farklılık mı gösterio?

• evet eger 20 yas altında bırı ıse adamın onu kardesı gıbı gormesı normal... ama yası bu aralıktaysa bır erkegın bır bayanı kardesı gıbı gormesının bır gerekcesı vardır o da bayanı begenmemıs olmasıdır..kırmamak ıcın de oyle soylemıstır... ama bu bayan da yası geregı bır kadın gıbı hareket ederse sansı vardır anlamında soyledım ki dedıgımın de hala arkasındyım:)

• dibe vurmuş sen daha neyin peşindesin :D

1|0
    0|0
  • bir haftadır bir bayana aynı şekilde duygularımı ifade ettim ama sonuç olumsuz bana güven vermedi,işlerde karıştı zaten sonuç ne olacak bilmiyorum, huylu huyundan vazgeçmiyor be...

0|0
    0|0
    • nasıl yani hoşlandığın kıza kardeşim olarak görüyorum seni mi dedin

• link dinle

Kızlar Ne Diyor 2

• sana üstü kapalı bir şekilde, benden sana yar olmaz demiş.. hem sana gercekten guvenmıs olabılır hem de ilgini sezmiş olabilir...

0|0
    0|0
  • hic bir zaman bilemezsin bence bekle biraz zamana birak ama fazlada kaptirma kendini belki zamanla bu sevgi aska dönüsür ya da abi kardes iliskisi olarak kalir hakkinda hayirlisi olsun

0|0
    0|0
Yükleniyor...