Eski sevgilileriniz aklınıza gelir mi?

Mesela çok sevgiliniz oldu diyelim.şimdi ünidesiniz. lise 1 de bir kızla çıktınız diyelim.Onunla şuanda geri barıstınız diyelim.Ama bu ayrı oldugunuz sureçte Lise 2den lise sona kadar hayatınıza biri girmişti.Üstelik lise1 dekini sevmeyerek ayrıldınız hatta lise 2 de buldugunuz kız için ayrıldınız. diyelim.Ama artık lisede 2 de tanıstıgnız kızla ımkansız diyelim.Vşu anunıdesınız lıse1 dekıne dondunuz çok mutlu oldugunuzu soyluyosunuz.O kız hiç aklınıza gelirmi? O çok kotu terketmiştiniz sebebsiz yere ama. ikisinide aynı sebebten aslında. sevmıyorum artık dıyerek.

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• valla bir kıza asık olmustum sırf ona bunu soleyemedıgım ıcın baskasının oldu hic kavusamadık ama o baskasının olana kadar hıc ayrılmadık hıc cıkmazkı aklımdan o

cocukluk askımda hep aklımdadır onuda unutamam yanında kocası varken bıle bana bakısları beı ürkütür

dierlerini de bazen basından gecen bı seyı hatırlasın analtırsın bı konusmada ozaman gelırler gozunun onune ama hıc bırısını kotulukelrıyle anmıorum ;)

Aşık oldugum kız haric hepsıne hakkım helal olsun aşık oldugum kız yuzunden su an yanlızım olsada uzun surmuo olsada sevemıorum onun benden aldıgı ah her gun katlanarak ıcımı kanatıyor ...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• lisede cıkmalar falan hep gereksiz

0|0
    0|0
  • evet yıllar geçti hiç unutmadım hiç birisini :(

0|0
    0|0
    • soruyu bı oku

• Başlık kalk gidelim diyo

Soru otur oturduğun yerde adamı hasta etme diyo :s

• benim aklımdan hiç çıkmıyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• önümüzdeki maçlara bakarız biz

0|0
    0|0
  • internet asklarim geliyor aklima.

0|0
    0|0
  • aklimdan hic cikmiyorki aklima gelsin gerci durum senin sorun gibi uymuyor ama sonucta eski sevgilim ve heran her saniye aklimda

0|0
    0|0
Yükleniyor...