Erkekler, bir bakın canlarım,

Sizi çözmek için biz kızların yapmadığı,çevirmediği dolap kalmadı dimi?

Çok dengesizsiniz haklısınız sizde. Tek bir şey istiyorsunuz bizde öyle ama yerleri farklı sizinki alt bizimki üst. Alın size alt-üst ilişkileri..

Ve tüm mücadelemiz Üstün neden alttan daha anlamlı olduğunu size kanıtlamak. Neyse felsefeyi geçersek bir kızdan nasıl etkilenirsiniz? Etkilenince ne yaparsınız?

0|0
1|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bak mesela bu zekice sözler erkekleri çok etkiler özellikle kafa karıştıran ama altında derin anlamlar yadan düşünceler.

Etkilenmek tabi ki ilk başta görsel duyularla olmakta. Fiziksel çekim çok önemli ama bunu bir kenera bırakırsak ve cinsel etkiyi görmezden gelip duygusal etkiden bahsedersek

Erkekler,

Hanım hanımcık ama umursamaz kızlardan

Cesur ama ağırlı kazlardan

Zeki ama sakin kızlardan

Trip yapmadan tepkisini koyabilen, belli etmeden istediğini alan kızlardan

güven veren ama gizemli kızlardan

etkilenirler.

1|1
    0|0
    • +1 Bak arkadaşımız çok güzel açıklamış :) istediğimiz kız bu bunlarla gelin :D

Erkekler Ne Diyor 12

• ya işte sorun orda ben kızı sevıorum asık olmusum ik gordugum anda kulagımda onun sesınden baska sey cınlamamıs. gozum bır baskasını gormemıs.

her dakka her sanıye soluksuz kesıntısız adını sayıklıor ona soleyemedıkce hungur hungur aglıyorum neden bılıomusun ?

okadar guzel kı aramız okadar ii ki okadar guzel guluyor ki onun bana olan guzel gülüsü artık olmassa yasayamam belkı reddeder die soleyemıorum belkı bı daha bana meraba demez dıe soleyemıorum .

Aşk bole b ısey yapcak bir sey yok ama o ne yaptı ona sadece hoslandıgını soleyen bırnın teklıfını kabul ettı. ben ise sunu dedım mutlu olsunda varsın benımle olmasın.

sonra onu hergun uzgun agalrken vs.. gordum ben kahraldum cocugun 10 kusur arkadasının yanından + cocugun yanında kızı cektım aldım sorddum ona neden boyle die yuzunu onune egdı yuzume bakamadı ben onun ıcın olurdum ama o opmeden optum dıyen erkegın o* agızlısıyla bırlıkde oldu benım tertemız askımı kalbımı derinden yaraladı o yara asla kapanmayacak bı daha sevemıcem kımseyı belkı ıc asık olamıcam o kıyıpda elını bıle tutamayanı degıl onu becermeyıpde etrafda becerdım dıe yayan ororspu agızlı bı erkegı sectı hangı taraf beynıyle dusunuo sızmı bızmı ?

illa seviyorum die haykırmakmı lazım devamlı beraber takıldıgımız halde senle ne sıkıme takılayım ben senı sevmesen sıktır olur gıder baska seyelr yaparım

0|0
    0|0
  • Anam devir tersine dönmüş arkadaş eskiden biz kadınları çözmeye çalışırdık şimdi kızlar dolap çeviriyormuş.. Söz konusu kadın karşıdaki erkeğe onun bir ERKEK olduğunu hissettirirse erkek etkilenir ve bütün dikkatini o kadının üstüne yoğunlaştırır çünkü çok hoşuna gider erkek olduğunu hissetmek.. Etkilenmekten kastım göz teması yahut laf atma girişimleri değil gerçekten zihninde o kadının yer bulması.. Bir erkeğe kendinin erkek olduğunu hissettirebilmek için ön şart söz konusu kadının kendisinin bir dişi olduğunun bilincinde olması ve gerçekten bir dişi gibi görünüyor olmasıdır..

0|0
    0|0
  • Ya erkekten erkeğe değişir bu durum bazı erkekler etkilendikleri zaman işte benim karım olacak kız diye düşünür bazı erkekler of nasıl malmış gözüyle bakarlar.

Ciddi düşünen erkek en saf duygularıyla karşına çıkacaktır ve sanki seni kaybetmekten korkuyor gibi konuşacaktr. İş olsun zevk olsun diye düşünen erkek ise sana i*neliğiyle yaklaşır ama sen bunun farkına bile varmazsın sonra istediğini alınca bir bakarsın kapı dışarı olmuşsun sonra anlarsın ama geç olur. Ondan dolayı ne olursa olsun kendini ucuzdan satma işte o zaman karşındaki erkeğin adammı yoksa puşt mu olduğunu işte o zaman anlarsın.

1|0
    0|0
  • erkekler ikiye ayrılır bazıları hayatı boyunca sevecegi kşiyi diğeride snn dedgin erkekler yani biri adam gibi sever biri erkek gibi sever asıl siz kızlar dengesizsiniz cinslerine biraz dikkatli bak asıl dengesizin kızlar oldugunu anla :)

0|0
    0|0
  • Sız ne ıstıyorsunuz

0|1
    0|0
  • Önce vur öldür ondan sonra kedi sever gibi başını okşa höhh...

0|0
    0|0
  • üstte olma konusunda normlarım yoktur her pozisyonu severim...etkilenince eğer isterse sevişirim daha ne yapıcaz...

0|0
    0|0
  • sorudan hiç bişe anlamadım ama hayırlısını iste herzaman olucagı varsa etkilenir zaten :)

0|0
    0|0
  • Yazdığın sorudaki denge unsurunu göremedim...

0|0
    0|0
  • erkek üstte olmalı ve kızda ilgisini belli etmeli:)

0|0
    0|0
  • çook konuşan insan boş konuşan insandır !

0|0
    0|0
  • Etkilenince pantolunumu düzeltirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• resmen yavşadı

0|1
    0|0
Yükleniyor...