Böyle bir erkek hakkında ne düşünürsünüz?

Genellikle sessiz.Az konuşan ama hiç gereksiz konuşmayan.Sanatı ve sporu seven.Hiç arkadaşı olmayan ve tüm gün kulakla müzik dinleyen biri olsun bu kişi.Ve gözlerinde sürekli bir hüzün ve gizem olan bir erkek.Tipi de ne öyle erkek güzeli ne yüzüne bakılmayacak kadar çirkin.

bir de sürekli koyu renkler giyinen ve insanlarla arasında her zaman mesafe ve resmiyet bulunduran biri.Çok mu kasıntı.Çok mu kendini beğenmiş.Kimse mi olumlu bir tek şey düşünmez bu adam hakkında.

Güncellemeler:
Kulakla yazmışım sanki millet başka bir tafıyla dinliyormuş gibi :d kusura bakmayın kulaklık olacak o :)

0|0
19|30

En İyi Kız Görüşü

• Profil resmini görmeseydim seni yakın bir erkek arkadaşım zannedicektim o da aynen böyle bir tip :) Geçmişte insanlar tarafından kırılmış olabiliceğini veya insanların boş olduğunu düşündüğü için onlarla konuşmaya gerek görmeyen bir tip olduğunu düşünürdüm :) Ve birazda özgüven eksikliği tabi

4|2
    0|0
    • Sadece bu kadar iyi anlatılabilirdi.

• az konuşmak özgüven eksikliğinden değildir.

her az konuşanı sanmayın böyle

• kesinlikle az konuşmak özgüven eksikliğiyle alakası yok.. aksine özgüven eksikliği olanlar, dışardan bakıldığında çok konuşan,her ortamda kendini göstermeye çalışan insanlarda görülür :)

Kızlar Ne Diyor 18

• ah ne güzel bir erkek... onunla burda yaşanır link :))

insanlardan umduğunu bulamamış besbelli ama kendini sevmeli neticede, merdümgiriz derler bu tiplere severim...

0|1
    0|0
  • bence bu kişi kendini beğenmiş değil ona sormak lazım neden böyle diye derdini dinlemek ,büyük ihtimalle iyi bir insan insandı yaralanmadn önce.hep merak etmişimdir sessiz insanların yaşadıklarını sormaya cesaret bulamadım ama hiç :)

1|3
    0|0
  • Ozgunev neksikligii ne olacak baska kendine guvenmeyen biridir

yada belki cok aci seyler yasamis onlar etkilemis onu olabilir

0|2
    0|0
  • bence cok iyi özellikler bunlar ve profil resmin bir animeden. Anime izleyen erkek candır benim için

1|2
    1|1
  • Kasıntı olmakla, kendini beğenmişlikle alakası yok kanımca.

1|2
    0|0
  • Tamam dikkat çekti de sonra?

0|1
    0|0
  • allah sahıbıne bagslasın dck bsy yokk

1|2
    1|1
  • Çok çekici bence.

1|2
    0|0
  • özguven eksikligi buluyorum bu tarz kisilerde

0|3
    0|1
  • İlginçmişş :S

0|3
    0|0
  • Asosyal

1|1
    1|0
  • Yasadiklari korkutmus demek ki

0|2
    0|0
  • Benziyoruz :)

1|1
    0|0
  • Ne dusune bilirm

sinsi dir oda boyleinsanlar genelde sinsiler ama yere bakan yurek yakarlar

0|1
    1|0
    • bir açıdan söylediğin doğru çünkü bu insanlar gözlemcidir. yorum yapmaktan çok izlerler. ama kötü bir amaçla arkadan vurduğu, sinsilik yaptığı nasıl söylenilir bilemedim

• Valla bende bilemedim ama benim hayallerimi yikan erkekte oyle sessiz konusmaz arkadas ortami cok degil her Zaman muzik dinler falan

ama beni arkadaslarina rezil eymis gitmis Demis ki o kiz bana asik falan filan rezil etmis beni

• Benim erkek halimi anlattın diyebilirim :) O yüzden yorum yapamıycam.

0|1
    0|0
  • benim erkek versiyonum

1|1
    0|0
  • Havalarda veya bunalimda olabilir derim

1|1
    0|0
  • Ya anlatamadığı sorunları olduğunu düşünürüm ya da kolaylıkla güvenmeyen biri olduğunu düşünürüm. Ve çok düşünürüm. O kadar çok düşünürüm ki, ona farketmeden aşık olurum. İyi ki böyle bir insan bu dünyada yaşamıyooooooooor

0|3
    0|0
    • Bahsettiğin kişi senmişsin. :OO Ezik diyenlere aldırma. Senin gibiler olmalı bu hayatta !

• Sen cool birisin. Çekinmeleri ve kıskanmaları çok normal. Olgunsun, kıskanılırsın. Yalnız yaşamaya alışmalısın. Bence tabi yani. İnsanlara coolsun öylesin böylesin demeyi pek sevmiyorum aslında çünkü egonun tavan durumu var. Egona hakim ol, neysen öyle kal.

• Teşekkürler ^^

Erkekler Ne Diyor 30

• Çocuk kulaklıkla tüm gün müzik mi dinliyor emin misin bu konuda bilemedim bende üniversitede 1. sınıfta tüm gün (walkman ler vardı o zamanlar) kulaklıkla dolaşırdım ama Hocaefendinin sohbet kasetlerini dinlerdim.. Yahut ingilizce sesli eğitim kasetleri.. Sessiz olması kafasının meşgul olması anlamına geliyor yani sürekli birşeyler düşüniyor demek ki.. Belki hoşlandığı biri var onu belki aklında teknik projeler falan orasını sormadan öğrenemezsin.. Sanatı ve sporu seven demişsin reklam sloganı gibi olmuş gerçekten nelerden hoşlandığını da konuşmadan öğrenemezsin.. Belki arkadaşları yanındayken sporla sanatla ilgileniyor gibi görünüyordur ama aslında çokta sevmiyordur sadece ortama ayak uyduruyordur konuşmadan sormadan hissettiklerini anlayamazsın..

0|1
    0|0
    • Benim yahu o kişi Rihanna Vaaz vermeye başlamadıysa bilemiyorum :d

Yine de teşekkürler :)

• Kendinin nasıl göründüğünü mü merak ettin yani.. :) Ben olsam Rihanna dinlemezdim.. Daha pozitif argümanlar kullanan müzikleri tercih etmelisin sürekli koyu renk giyiniyormuşsun çok mu şişmansın zayıf görünmek içinmi..? Herşey bir tarafa sen dürüst biri olduktan sonra kimseye kötülük düşünmedikten sonra etraftakilerin ne düşündükleri önemli değil sen kendini biliyorsun ya o yeter beklediğin ve hakettiğin ilgi mutlaka karşına çıkacaktır sabırlı ol yeter..

• aksine zayıfım sadece siyahı seviyorum ^^

ama bazen zor olabiliyor hepsi bu.

• Eğer sürekli kulaklıkla gezersen ben şahsen "havalı" sıfatını yapıştırırdım sana.

Senin gibi tipler genelde millet denilen geri kafalılar tarafınfan "cool" olarak tanımlanıyor veya o yöne çekiliyor.

Az mı konuşuyorsun?

Arkadaşın yok mu?

Paso kendini müziğe mi veriyorsun?

Tamam, çok manyak cool'sun diye saçma sapan bir düşünceleri var.

Aslına bakarsan öylesin de. Demek istediğim aslında numara yapmadan, gerçek kişiliğini oynayan kişiler -bunlar kara kuşak cool oluyorlar- gerçekten de senin özelliklerinde oluyorlar.

Yani, cool'luğu oynayan ve cool olmaya çalışan bir kişi ile asıl cool kişi arasında dağlar kadar fark vardır.

Cool kişi gizemli görünmek için kendi çapında gezmez. Onların en temel nedeni, senin de sorunun olan "insanları boş birer biblo" gibi görmeleridir.

Temellinde bu yatar soğukluğun ve umursamazlığın.. Katılığın.

Sana tavsiyem çok fazla kulaklıkla dolaşma.

Tabi çoğunluk tarafından "havalı" damgasını yemek istemiyorsan.

2|2
    0|0
  • Aynı beni anlatmışsın nasıl diyim ya insanlar boş geliyor bana , saçma saçma konusuyor kendini bir bok sananlarla konuşmam takmıyorum insaları bir kaç arkadaşım var işte boş boş konusmayanlarla arkadaslık ederim kısacası iyi biriyimdir ama tanışmaları lazım yani böyle insanlarla takılmak her daim iyidir zarar vermez size :D kızlar gidin böyle insanlarla takılın ;) emolarla , kendini bir bok sanmıslarla veya egosu tavan yapmış insanlara gitmeyin derim :)

+ seçicidir . Yani insanlar boş geliyor bana ..

1|1
    0|0
    • aynen cok haklısın arkadaşım bende sınıfta sadece 1 tane arkadaşım vardır ama dısarda 3 4 can arkadaşım vardı daha da yok. bazen kendimi yalnız hissediyorum ama napalım. Zaten çok çekingenim

• bu arada üniversite 2. sınıfım

• Sorun şu ki ben kendimi boşlukta hissediyorum.

• Son dediğin kendini güvenmiş dışında tüm özellikler uyuyor, benim gibi tipler beğenilmeğen tiplerdir genelde, itici ve sıkıcı gelir insanlara

1|1
    0|0
  • la bırak bu kızları kimle ne zaman çıktıkları belli degil burda konusurlar gercekte gorseler kıclarını cevirirler

2|1
    0|0
    • yeni moda bu ayol. tipsiz insanla muhabbet mi :O düşman başına. gönül eğlendirmek dururken sadakati kim ne yapsın dimi.

• Duzeltme cok iyiydi ya sesli guldum biseyi eksik yazmissin ama yukarida kndi hatalariyla ve kusurlariyla alay edebilecek kadar kndiyle barisik ;) kursa falan yazil

0|2
    0|0
  • helal etkilenmişssiniz adamdan kafa dengi olsunda nasıl olduğu önemli değil

0|1
    0|0
  • hızla yanından uzaklaşılacak insan tibi...senin bütün çabana rağmen bir taşla konuşuyormuşsun hissi verecek nadide insan türü...Asosyal, ürkekliğini kamufule etmiş yabani insan, dokunsan kırılacak kadar hassas ve içine kapanık...

1|1
    0|0
  • bu kişinin tahminen 14 17 yaş aralığında olma ihtimali yüksek ondan dolayı zamanla düzelir, ondan dolayı zamanla kulakla daha az müzik dinler iş okul vs sebeplerdne dolayı arkadaş çevresi gelişir düğün davet vs ler için renkli kıyafetler giyer .

1|1
    0|0
  • eee, şeyy, yarın ne yapıyorsun?

1|1
    0|0
  • tarzı o söylenecek fazla bişey yok

1|1
    0|0
  • İçine kapanık psikolojik sorunları olan kişilikle cool görünümlü kendi hayat felsefesini yaratmış olan insan arasında çok ince bir çizgi vardır.Problemleri var gibi ise kimse bulaşmak istemez.

1|1
    0|0
  • Sosyalleş, konuş, hatta bazen gereksiz konuş, yeter ki sonra orta seviyede konuşan ve yine gerekli konuşan biri ol.

1|1
    0|0
  • önemli olan insanın kendisi olması, kendisi olmasından keyif alması... bu yozlaşan devirde sanat ve spor seven birisi biraz kendini beğenmiş olsun artık.

1|1
    0|0
  • Az Konuşmak İmandan Çok söz Nifaktandır . .

-Hz. Muhammed S.a.v

1|2
    0|0
  • her yiğitin bir yoğurt yiyişi vardır oda demekki kendini öyle motive ediyor

0|1
    0|0
  • şahsen ezik diye adlandırıldıktan sonra hiç dışarı çıkmamaya başladım

1|1
    0|0
  • Beni anlatmışsın resmen

0|1
    0|0
  • bana benziyosun

0|1
    0|0
  • kızlarla aran kötü olabilirde hiçmi arkadaşın yok usta.erkekde mi yok ? eğer öyleyse problem büyük.

1|1
    0|0
    • aslında durum şöyle resmi olduğu sürece her insanla iletişim kurabiliyorum ancak arkadaşça sohbetler yapamıyorum işte o zaman elim ayağım birbirine dolanıyor.

• sen dışlanma görmemişsin.ben her sene okul ve şehir değiştirirdim.onlar gibi ol demiyorum.bende uyum sağlamayı sevmem, beceremem de zaten.ama illaki kendine göre birini bulursun.bir önceki sene değil bir önceki günü bile geri getiremezsin ne koşulda olursa olsun zevkini çıkar hayatın.baska sormak istediğin bişey olursa mesaj da atabilirsin.

• Hmm merak ettim bunu

1|1
    0|0
    • Başkaları da ediyor ama genelde merakları bu kişinin başını ağrıtıyor.

• üzerine alınma onlarım niyeti bir açık aramaktı hep olduğum kişiyi hiç merak etmediler. :)

• kimse kimseyi merak etmez, kimseden kimseye fayda yok. çıkarım olduğunda yanımda olsun diye düşünüp yanındaymış gibi davranırlar sadeceee ve yine bence.

• La aynı bein tarif ettin alla alla :))

0|1
    0|0
  • beni taniyormusun '))

0|1
    0|0
  • Aynı ben :)

0|1
    0|0
  • koyu renk hariç beni anlatmışsın ben de en son sevgilimi terkettim aşırı ırkçı olduğum için sınıftakiler de beni beğenmiyor ben de üst sınıflarla takılıyorum yani her türlü yolumu buluyorum başkasının yorumu bir tarafımda bile değil

0|0
    0|0
  • pesimist asosyal dingil derim :D

0|0
    1|2
  • Bu ne abi ya karamsar mı ruh hastası mı karar veremedim

0|0
    0|3
  • Yaşadıkları etkilemiş olabilir

0|1
    0|0
  • bu anlatığınız erkekgin benimle çok ortak yanı var :)

0|1
    0|0
  • ya cool derler ya eziq ama bizim ülkemizde sessiz sakinsen eziksindir bende sensiz sakin takılıyorum ama anime izliyon heralde resmindende belli o iş burda olmuyo bura japonya değil :D keşke japonyada yaşasak

0|2
    0|0
    • sessiz sakin olup cool gözüktügünü düşünme 1 sene öyle dolandım halbuki hiçte öyle düşünmemişler

• keşke :bir de yandere sevgili bulsam ne güzel olur :)

• ne yazık ki :(

Yükleniyor...