Türk medyasına bugün ne oldu?

Akp yalakası medya bugün beni çok şaşırttı. Gezi olaylarında penguen belgeselleri yayınlayan kanallar, bugün Atatürk belgeselleri yayınladı. Bu da seçimler yaklaşıyorken, Akp nin yine oy avına çıktığının göstergesi olabilir mi?

0|0
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Marmaray gibi dünyaca ünlü bir projeyi onlar yapıp halka arz ettiler farkında mısın bilmem. tabi gündem de onlar olacak

0|1
    0|2
    • direnzekaaa hala daha akp ye inanlar mevcut birde dünyaca ünlü projeymiş baksen oy için milelti koyun ediyorlar koyun koyunnn

• yazık size yazıkkk

• sen akp demeye devam et onlar da buyuk projelerini gerceklestirmeye devam etsin

sen anlamasanda bizler gurur duyuyoruz bu projelerle

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• heee aynen demekki talimat geldiii sçeim varya millet allayıp pulluyorlr şimdi yarıin tayyip medyaya bağırır çağırı atatürke söver tabii bizde bu oyunu yemeyiz bir bir açıklarız burada

0|0
    1|0
  • Yav dayi herkez tarafini geziolaylarinda belli etti buhun yayin yapsa noolcak .on yildan beri belgesel ve kurtulus yda Ataturk tarzi film ve belgeslleri gece 01:00 dan sonra yayinliyolar cocuklar gormesin diye.dun aksam show tv ise serefsi a.kaya anma konseri yayinladi.

Sorsan gorevimiz gercek haber ondan derler.heey gidi hey

0|0
    0|0
  • Bazen diyorum ki bu hizmetleri bile haketmiyorsunuz ama susuyorum sonra.

0|0
    0|0
  • Bir tarafta komiler bir tarafta AKP. Aynı bok.

0|1
    1|0
  • bende bu gun 29 ekım osmanlının son gunu olduğunu savunduğum için ınsanlarla karşı karşıya geldımm

0|0
    0|0
Yükleniyor...