Sizce benden hoşlanıyor mu?

Şimdi benim sorunum şu ilişkim biteli 1 ayı falan geçti cok olaylı bir şekilde ayrıldık ve artık ona karşı hiç bişey hissetmiyorum. okulda bana bakan bir çocuk var gördüğü yerde durup bana bakıyodu o derece belli ediyodu bigün onun önünden geçerken arkadasım tesadüf adımla seslendi o cocukta arkadasına dönüp adımı söylemiş ve gülümsemiş daha sonra sınıfın kapısının önünde duruyoduk benim konuşmadıgım iki kız vardı kızlara bişey diyip içeri geçtim bu arada bu çocuk beni hala izliyodu sonra arkadasım geldi cocugun yanındaki arkadası benim kapı önünde konustugum kızlardan birini çekip bişeyler konusmuslar daha sonra o kızlar benim yanımdan geçerken adını nerden ögrenmiş acaba falan dediler cocuk benle ilgili konuşmuş belli ama asıl sorun su bu olay oldugundan beri cocuk bana bakmıyo hatta gözüme baka baka bir kız bide iki arkadasıyla arabaya binip gitti sizce bu ne demek? bu cocuk ne yapmaya calısıyo benden hoslanıyomu? bakar mı tekrar bana?

0|0
1|3

En İyi Kız Görüşü

• kızım bu iki yosma seni kızkanmış belliki arkandan atıp tutmuş çocuk senden uzaklaşsın diye çocukta safmışki inanmış ondan sana nisbet yapmak için kızlarla çıkmış okuldan bal gibi de hoşlanıyor senden hoşlanmasa her allahın günü seni kesmez ve adını duyduğunda aaa adı şuymuş diyip arkadaşına söylemez :)

0|0
    0|0
    • aayy öyle mi diyosuunnn sence gelecek mi benimle konusmaya?

• seni sevdim arkadasım bana dua et olur muu :D

• ahahahahah bende seni sevdim ederim arkadaşım :D

Erkekler Ne Diyor 3

• Takma kafaya

0|0
    0|0
  • bence hoslanıyor gıbı ama yınede bılemem sonucta yazıyı okumadım

0|0
    0|0
  • konuştuğu kızlar hakkında kötü birşey mi söylediler ?

0|0
    0|0
    • hayır benim o kızlarla aram açık normalde o an bişey söylemiştim o kızlardan birine o bana bakan çocugun arkadasıda gidip o kızlarla konusmus yani benim arkadasım sanmış onları anladıgım kadarıyla :S

• peki o konuştuğun kızlar nasıl tipler ?

• benden nefret eden tipler ve gıcık kızlar :S

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...