Görücü usulü bile olsa neden seçici oluyorlar

tamam oglunu evlendirmek istiyor oglunun yaşı 36 olmuş ama çok güzel arıyor memur olmuş okutmuş evlensin diye ugraşıyor ama neden illa güzellik aranıyor hani kız evkızı olsa hanım bir kız olsa güzel yemek yapsa yemek çeşidi ögrenmeyi sevse ve ögrense yetmez mi bu,

bide kız tarafının zengin olması aranır neden böyle

illa güzel mi olması lazım kızın

bunların illa olması mı lazım

1|0
2|11

En İyi Erkek Görüşü

• aranızda hiç bir duygu yok tabi ki seçici olacak.yani karşı tarafın bir açığını görmemesi için bir sebep yok.

0|0
    0|0
    • ama güzellik kalıcı degil gidiyor ama evişi emek kalıcı ömürlük

• insanları bu kadar takma kafana.borç istemek demek onlarla akraba olacaksın,zor durumlarında yardım isteyebilirler o manada dedim.sen zaten fakirle evlenmezsin belli.hiç dert etme

• nerden belli fakirle evlenmeyecegim

annem durup durup diyor evlen istediğim manada biri de çıkmadı korkuyorum

Erkekler Ne Diyor 10

• Evet kesinlikle güzel olmalı. Kadın oğluna hatun alıyor; karısı olacak, yatakta hergün gördüğü şeyin, her uyandığında gözlerini açtığında yanında olacak şeyin güzel olmasını ister insan, bunu bilen anne de oğluna iyisini almak ister. Yemeği zaten kendisi yapıyor oğluna ne diye güzel yemek yapıyor diye o kızı seçsin? Kendisinin yapamadığı kadınlık vazifesi için alacak, o da güzellikle olur.

1|0
    0|0
  • Bulmuşlar da... arıyor derler buna. Arasın arayan mevlasini da bulur belasını da. O tarz kaynanalar genellikle belalarini buluyor. En azından çevrem de bildiklerim belalarini buldu yani. Kızlar güzel ama ne saygı ne ahlak ne geçmiş bir an olsun onları yalnız bırakmıyor şimdilerde. Bir iki olsa tesadüf derim de hemen hemen hepsi öyle gördüklerimin bildiklerimin..

0|0
    0|0
    • ya açık açık güzel olsun zengin olsun arıyorlar bela buldukları yok

annesi tam bir cadı ya evin her odasını gezdi ama galiba evi begenmedi gibi

• O günlük 20 liradır. Haftalık 20 lira olmasının imkanı yok. Her ne olursa olsun senin daha geniş daha mantıklı düşünmen gerekir. Üstelik okul gibi bir artın varken. Ama boş düşünüyorsun hemde bomboş. Nerde yaşıyorsun sen bu arada?

• gaziantep

• karmasşık bir durum

0|0
    0|0
  • Aranıyor hacı.

Belli ki karşılaşmışsın bu durum ile

Bu senin benim çözebileceğim bir durum değil.

Seninle ilişkisi içerisinde bulunan herifin çözmesi gerek.

0|0
    0|0
  • yok asla yaşım 30 oldu kız edeplı olsun arlı namuslu olsun ev kızı olsun evet evde namazında kuranında örgüsünde nakışında kımse ıyı fıngırdeşmeyen olsun çokmu zor

0|0
    0|0
    • öylede işi meslegi olmayan biriysen kabul edilmezsin tahsilin yoksada olmaz ben üni mezunuyken lise mezunu adamla evlenmem mesela

• onu sen bilirsin tabıkide ama para bir yere kadar ilimde geçim ehli olsun ınsan yoksa geçinmeyen doçentde olsa hayır çıkmaz

• güzel demek biraz geniş bir düşünce herkesin güzeli değişiyor çünkü...karşı tarafın talepleri olmalı lakin buda abartılmamalı...

0|0
    0|0
    • galiba hem güzel hem zengin kızı aramışlar ben gidince anladım ve burda okuduklarımdan sonra niyetini daha net anladım

• hayırlısı olsun..

• sagol

• uyuz oluyorum şu gizli kullanıcılara her soruyu gizli soruyorlar ya bu ne ya sanki devlet işi yapıyorsun alt tarafı bir soru bu da mı kendini saklayarak soruyorsun boşver bunlar sanal işler hadi canım

0|0
    0|0
  • normal değilmi bu yani bir ömür geçecek herşeyi güzel olsun ister insan

0|0
    0|0
  • Kaynana güzel gelin ister hava atmak için

0|0
    0|0
  • ya anneler öyle hele bazı anneler ananeler babaanneler bir abartıyor sanırsın torunu/çocuğu steve jobsun varisi ve brad pitt falan yakışıklılıkla torununu kıskanıyor.

tamam seven gözle bakıyorlar anlıyorum da o kadar değil.bizimkiler de beni öyle görüyor tamam kötü değilim geleceğim de inş iyi olacak amma abartıyorlar hatta bazen diyorum yahu böyle bahsetmeyin en sonunda biri soracak kim ya bu senin oğlun diye gösterince rezil olacaksın abartmayın diye dinlemiyorlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ev işi nedir ya bunlar ikinci planda kalması gereken şeyler. Hoş görücü usulü gibi bir saçmalıkdan bahsediyoruz. Neyse.

0|0
    0|0
  • odaha çookkkkkkkkkk kız arar oğluna.bu gıdışle 46yı bulur evlenmesı.ayrıca madem memur vardır çevresı kendı bulsun.nıye anası arıyo

0|0
    0|0
    • bilmiyorum neden annesi arıyor

ama bildiğim beyaz tenli birini arıyorlar üni mezunu arıyorlar ama evkızı olacak güzel olacak

ben çok güzel degilim normal güzelliğim ama beyaz tenliyim galiba ondan görmeye geldiler begenmediler

• biri evliydi biri bekar ama evde kalmış degildi kesin

• evde kalmış nedır ya.artık oyle bısey yokkı.evlenmek ısteyene aday herzaman çoktur ve bulunur.ama ısınamadıktan sonra sevmedıkten sonra zorla evlenemezsın ya

Yükleniyor...