Yurtta telefondan arayan kızlarla konusamıyorum bir yol gösterin la :D

Yurdun telefonundan kızlar arıyor ama ben pek konusamıyorum nedense :D nerelı oldugun bolum molum derken sohbet bozuluyor normalde cok aktıf bırıyımdır ve kızlarla cokta samimiyimdir ama telefondan tanımadıgım bırısı arayınca konusamıyorum nedense :D bı taktık lazım

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Tanımadığın biri değildir o arayanlar ya biri takmıştır sana kafayı adını yazmıştır onların arama yaptığı ankesörlü telefonun yanına yöresine yahut yine sana takıntılı bir kız vardır o arattırıyordur arkadaşlarına eğlence çıksın diye rahat ol large takıl ama söylediklerin mutlaka seni tanıyan bir kızın kulağına gidecektir unutma ona göre konuş

0|0
    0|0
    • Yok sanmıyorum hocam yurt telefonları var rastgele numara cevırebılıyorsun atıyorum 105 nolu oda 5.yurt 1055 dıye arıyorsun rastgele

• Ooo çok güzelmiş yani bütün yurdu arayabiliyorsun hemde bedava anladığım kadarıyla.. Ne güzel muhabbet döner ya KYK karma yurtlardan birindesin anladığım kadarıyla.. Bizim zamanımızda kız erkek ortak kantin vardı böyle telefon falan yoktu.. Ortak kantin açılmadan önce hep yurt dışında kampüsteki cafelerde takılırdık yurt ahalisi olarak ama ortak kantin açıldıktan sonra hep kantindeydik yani hep yurt içindeydik.. Telefon olayı güzel olmuş kabalık etmekten uzak biçimde rahat rahat konuş işte..

Kızlar Ne Diyor 1

• Hangi yurtan ? :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bu foto ile zor apaçi gibisin

0|0
    0|0
    • Alaka nerede telefondan konusuyoruz sankı kız gordu begenmedı dalgasına burada bısı soruyoruz atlamasan olmucak sanki

• gercektenmi yaw?.hangi yurtki boyle kasarlar var )

0|0
    0|0
    • Hocam sıkıldık dıyıp arıyorlar kasar olduklarını sanmıyorum gercı kıbrıstayız ama :D

• ben bilirim o aramalari,vay be,konus iste,ben olsaydim uhuuu sabah erkenden randevu alirdim )

Yükleniyor...