Sn zamanlarda kalbimde ağrı olmaya başladı. sizce bırakmalı mıyım?

hergün yürüyüş yaparım ve 200 basamak merdiven çıkarım. hemde 2 kere. ama son zamanlarda kalbimde ağrı olmaya başladı. sizce bırakmalı mıyım? zararı olur mu?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• Yavaş yavaş bunu yapmanız gerekli.Vücudunuzu yeni alıştırmışsanız buna şayet yavaş yavaş ilerlemenizde yarar var.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kas ağrısı olabilir...Onun haricinde farketmeden üşütmüş olabilirsin, o da genelde kalbin üstündeymiş gibi ağrı yapar...Yel girdi derler ya,onun gibi bişey...Göğsüne ara ara kas gevşetici krem ya da viks falan sür,sıcak havlu koy,biraz rahatlatabilir.

0|1
    0|0
  • hmm bence bir doktora git durumu anlat ona göre karar ver

0|1
    0|0
  • Vücuda aşırı yüklenmemeşisin. Sporu biraz azalt...

0|1
    0|0
  • kontrolsüz güç güç değildir.Ara ara yap.Spor iyidir ama bilinçsize yapılanında faydalı olduğunu sanmıyorum.

0|1
    0|0
  • Doktora sormalısın bunu.

0|1
    0|0
  • Biraz ara ver kalpten gidicen.

0|1
    0|0
  • rampa ve merdiven kalbe zararlıdır diye biliyorum fazla zorlama kendini..

0|1
    0|0
  • 200 değil de 100 çık

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Senin yaşlarındayken çok spor yapmaktan bana da olmuştu. Doktora gittim İyive baktı kalbin her tarafına. Kas ağrısı dedi. Sorun yokmuş ama senin farklı bir şey olabilir. Emin olamazsın. Bence bir görün doktora.

0|1
    0|0
  • Yürüme mesafenizi kısaltın , basamak sayınızı azaltın , iyice alıştığınızda kademe kademe yükseltirsiniz .

0|1
    0|0
  • ısınmadan, nefes acılmadan, ve özellikle nefes kontrolü yapılmadan egzersiz vb yapılmazzz

0|1
    0|0
  • neden doktora gıtmıyosun ?

0|1
    0|0
  • hmm bi kaç gün dinlen sonra yavaş yavaş çık kendini alıştıra alıştıra..

0|1
    0|0
Yükleniyor...