Alakanız olmayan insanların ne düşündüğünü dert eder misiniz?

Aileniz ve arkadaşlarınız hariç, muhatap olmadığınız iş arkadaşlarınız, yoldaki insanlar, sınıf arkadaşlarınızın vs. hakkınızda ne düşündüğünü dert eder misiniz? Hakkınızda iyi şeyler düşünsünler diye çabalar mısınız?

0|0
3|8

En İyi Kız Görüşü

• Yani gereksiz yorumlarda bulunurlarsa dert eder ve sebebini sorarım.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• aynen yaaa rhat olmak isterim herkesin yanında bennnn utangaç çekingen demessinler itici gelmiyeyim onlaraaa

0|0
    1|0
  • Evet ya bende oluyor arada. Ama kısa süre içinde "aman bana ne" diyorum. Ya da yptığım benm için yanlış değilse genelde yapmaya devam ederim

1|0
    0|0
  • Bence bunu yapma çok ezilirsin. İnsan içinde kasılırsın. İletişim kuramazsın. İletişim kuramadığın için kasılırsın. Yalnız kalırsın. Psikolojin çöker. Öz güven kalmaz. Hepsi bir kısır döngü. Sonra tekrar başa döner. Özgüven kazanmakla başla. Sen kendinden memnunsan herkes senden memnun olur diye düşün. Ama önce kendini tanı ve öz güven sahibi ol. (Tabi böyle bir derdin varsa)

0|0
    0|0
    • kendimden eminim de alakam olmayan insanlarla muhatap olmaktan nefret ediyorum, bana bulaşmasınlar da ne yaparlarsa yapsınlar diye düşünüyorum

• Ee o zaman seni beğenmelerini niye isteyesin ki. Bana bulaşmasınlar ne yaparlarsa yapsınlar dediğim insanlara zaten en kötü yanlarımı gösteirim ki benden uzak olsunlar.

• Pek umursamam..Onları rahatsız etmiyorsam istediğim gibi davranırım.

1|0
    0|0
  • bazen tanıdıklarımınkini bile önemsemiyorum

0|0
    0|0
  • ben dert etmem,sen ediyorsun heralde

0|0
    0|0
  • Ben başkalarına göre yaşamam, onlarda bana göre yaşamaz ozaman neyin derdindeyiz?

0|0
    0|0
  • başkaları hakkımda iyi düşünsün veya ne düşünür diye değil iyi insan olabilmek için çabalarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Aklıma bile gelmez

0|0
    0|0
  • Hiç umrumda olmazz.

0|0
    0|0
Yükleniyor...